Psikoterapist Kemal Tuncer, Denizli, Psikoloji

Psikoterapist Kemal Tuncer

Psikoloji - Denizli

Çocuk - Ergen Psikolojisi, Fobiler, Cinsel Terapi

Randevu Al 0 (850) 811 73 26Soru Sor

Adres

Çamlaraltı Mah.6104sok.No:6 Çamlıkpark B-Blok Pamukkale  Merkez, Denizli
Özel Denizli Empati Psikolojik Danışmanlık

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
İmkanlar
Wi-fi Otopark (Ücretsiz) İkram Nakit

Hakkında

Kemal Tuncer Kimdir?

Psikoterapist Kemal Tuncer İlk, orta ve lise eğitimimi Denizli ‘de tamamladı. 1993 yılında İstanbul Üniversitesi Psikolojik Danışma ve Rehberlik lisans programına başladı ve bu programı 1997 yılında tamamladı. 1997-1998 yılları arasında Çapa Tıp Fakültesi Çocuk ve Ergen Psikiyatrisi Ana Bilim Dalında stajını yaptı..1998-2000 yılları arasında İstanbul ‘da Bakırköy Psikolojik Danışmanlık Merkezinde Psikolojik Danışman olarak çalıştı.Yine aynı dönemde askerlik vazifesini Şırnak 6. Piyade Tugayı ‘nda asteğmen olarak tamamladı. Askerlik görevimde de mesleğimi icra etmeye devam etmiştir. 2000 yılında döndüğü memleketinde , 2000 yılından 2006 yılına kadar özel eğitim merkezinde eğitmen ve psikolojik danışman olarak görev yaptı. 2006 yılında kurduğu Özel Denizli Empati Danışmanlık şirketiyle de hem özel eğitim alanında hem de psikolojik danışmanlık alanında hizmet vermeye devam etmektedir.Denizli’de Albayrak Meydanı ‘ndaki özel eğitim ve rehabilitasyon merkezindeki kadrosuyla eğitim vermektedir. Yine Kınıklı ‘daki ofisinde çocuk, genç ve yetişkin danışanlarına psikolojik danışmanlık hizmeti vermeye devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

İlgilendiği Hastalıklar

 • Çocuk - Ergen Psikolojisi
 • Fobiler
 • Cinsel Terapi
 • Evlilik(Çift) Terapisi
 • Hipnoterapi

Tedaviler

 • Çocuklarda yeme bozukluğu
 • Vajınusmus
 • Vajinismus tedavisi
 • Depresyon tedavisi
 • Yetişkin terapisi

Fotoğraflar

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 73 26

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Psikoterapist Kemal Tuncer tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sık Sorulan Sorular

Psikoterapist Kemal Tuncer ile nasıl iletişime geçerim?

Psikoterapist Kemal Tuncer ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 811 73 26

Psikoterapist Kemal Tuncer için nasıl randevu alabilirim?

Psikoterapist Kemal Tuncer için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Psikoterapist Kemal Tuncer için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Psikoterapist Kemal Tuncer nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Psikoterapist Kemal Tuncer Özel Denizli Empati Psikolojik Danışmanlık Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Psikoterapist Kemal Tuncer hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Psikoterapist Kemal Tuncer Psikoloji, uzmanıdır. Çocuklarda yeme bozukluğu, Vajınusmus, Vajinismus tedavisi, Depresyon tedavisi, Yetişkin terapisi, Yaşam koçluğu, Psikoterapi, Kişisel gelişime yönelik psikoeğitimler, Kişisel gelişim, Evlilik terapisi alanlarında hizmet veriyor ve Çocuk - Ergen Psikolojisi, Fobiler, Cinsel Terapi, Evlilik(Çift) Terapisi, Hipnoterapi hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Psikoterapist Kemal Tuncer için muayene ücreti nedir?

Psikoterapist Kemal Tuncer muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Psikoterapist Kemal Tuncer muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Psikoterapist Kemal Tuncer hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Psikoterapist Kemal Tuncer hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

.