Dr. Psk.

Sinem Malkoç

Psikoloji - İzmir

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Okul Başarısızlığı, Sara (Epilepsi), Ruhsal Bunalım, Çocuklarda uyku problemleri, Yetişkin terapisi, Mmpi- minnesota çok yönlü kişilik envanteri... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

86 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

4 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Koprofili hastalığı?

  Merhaba hocam, ben 3 senedir koprofili hastasıyım. herhangi bir hastalık bulaşmaması için sadece kendi dışkımla cinsel aktivitelerde bulunuyorum. lakin uygulamaya geçtiğim esnada aşırı derecede bir mide bulantısı ve kusma oluşuyor. yaptığım şey nadir görünüyor olabilir fakat benim için pis olması ve... devamı

  Doktor Cevabı:
  Dr. Psk. Sinem Malkoç

  Dr. Psk. Sinem Malkoç

  Böyle bir hastalık olduğuna göre alışmaktanda öte bir ruh sağlığı bozukluğu olduğu kesin. tedavi olabilirsiniz. size yardımcı olabilecek çok iyi uzmanlar var. özellikle okb ile ilgili ilaç ve bilişsel davranışcı terapi ile iyi sonuçlar alabilirsiniz.

 • Ellerde titreme ve aşırı hızlı atan kalp

  İyi günler hocam. ben sinirlenince çok aşırı şekilde kalbim atıyor ve tüm vücudum çok aşırı şekilde titriyor ne yapmam gerekiyor? bu durum hayat kalitemi oldukça etkiledi.

  Doktor Cevabı:
  Dr. Psk. Sinem Malkoç

  Dr. Psk. Sinem Malkoç

  Sorununuz stres kaynaklı anksiyete gibi gözüküyor. ama tiroid sebeplide olabilir. uzman bir psikolog sizi yönlendirecektir. bir hastanede tüm tahlillerinizi yaptırmaktada fayda var.

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Hakkında

Sinem Malkoç Kimdir?

Dr. Psk. Sinem MALKOÇ, Almanya Düsseldorf Heinrich Heine Üniversitesi, Fen Fakültesi, Psikoloj Bölümü’nden mezun olmuş ve Psikolog unvanı almıştır. Klinik Psikoloji Eğitimini de tamamlamasının ardından Almanya’da pek çok farklı Psikiyatri Kliniğinde Uzman Psikolog ve Aile Terapisti olarak çalışmıştır. Heinrich Heine Üniversitesi’nin Psikoterapi Enstitüsünde Psikoterapist dalında başlamış olduğu eğitimini “Göçmenlik ve Psikolojik bozukluklar” tezi ile bitirdikten sonra aynı enstitünün Klinik Psikoloji bölümünde doktora programına başlamıştır. “ Türk göçmenlerinin iki kültür arasında yaşamanın getirdiği sonuçlar ve Depresyon Araştırması” başlıklı tezi ile doktor unvanı alan Dr. Psk. Sinem MALKOÇ’un aynı zamanda lisans ve yüksek lisans düzeyinde Pedagoji ve Çocuk Psikolojisi dalında uzmanlığı bulunmaktadır.

Dr. Psk. Sinem MALKOÇ, pek çok farklı konferans ve eğitim seminerine katılmış olup özellikle de Öfke Kontrolü, Stres Yönetimi, Sınav Kaygısı, İletişim Becerileri, Kronik Hastalıklar ve Psikolojik Bozukluklar, Aile Danışmanlığı Kuramları, Aile İçinde Arabuluculuk (Intervensiyon), Ebeveyn ve Çocuk İlişkileri alanlarında çeşitli sunumu, eğitimi ve makalesi bulunmaktadır.

Dr. Psk. Sinem MALKOÇ, kurucusu olduğu Özel Yaşam Atölyesi Aile Danışma Merkezi'nde Uzman Psikolog olarak danışanlarını kabul etmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • Diğer

İletişim bilgileri


 • Pozitif Manevra Psikolojik Danışmanlık Merkezi
  Adres1379 sokak No : 30/10 Kat: 6 Erel Apt. Alsancak  Konak, İzmir  Haritayı gör  

  Merkez İmkanları

  • Wi-fi
  • Otopark (Ücretsiz)
  • Otopark (Ücretli)
  • İkram
  • Oyun Odası
  • Nakit
 • Bodrum Psikolojik Danışmanlık
  AdresSadi Irmak Cad. No: 14/4 Gümbet - Bodrum  Bodrum, Muğla  Haritayı gör  

Hastalarının Değerlendirmeleri (2)

2 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

Sinem Malkoç
Sin. Mal.

Çok bilgili ve sempatik 03-11-2015

ahm. gün.

çok iyi 25-08-2015

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Psk. Sinem Malkoç tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİRME EKLE


.