Prof. Dr. Yusuf Bükey

Genel Cerrahi - İstanbul
4.8

Hipotiroidi ve Hashimoto tiroidit, Yemek Borusu (Özofagus) Kanseri, Tiroid Nodülü

4.8

“Sayın Yusuf Bükey hocamız , babamın göğüse doğru uzamıs ve üstünde birsürü tiroid nodülü bulunan tir...” Devamı

Prof. Dr. Yusuf Bükey

Prof. Dr. Yusuf BÜKEY, 1952 yılında Rize’de doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimini Rize Lisesi'nde bitirdikten sonra İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nde başladığı tıp eğitimini 1976 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır.
İhtisasını ise 1976-1981 yılları arasında Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Anabilim dalı'nda yapmış ve Astropitoz ve Cerrahi Tedavisi üzerine yazmış olduğu tezi ile Genel Cerrahi Uzmanı olmuştur.

1981-1987 yılları arasında Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Anabilim Dalı'nda Uzman Doktor olarak görev yapan Prof. Dr. Yusuf BÜKEY, 1987 yılında Doçentlik, 1993 yılında ise Profesörlük kadrosuna atanmıştır. 1989 yılında Londra Saint Thomas Hastanesi’nde misafir öğretim üyesi olarak incelemelerde bulunmuş olan Dr. BÜKEY, Ulusal Cerrahi Derneği, Kanserle Savaş Derneği, İnternational Surgical Society, Asian Association of Laparoscopic and Endoscopic Surgeons kuruluşlarının aktif üyesidir.

1993 yılından beri Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Anabilim Dalı'nda görev yapmasının yanı sıra Şişli'de bulunan özel muayenehanesinde de hastalarını kabul eden Prof. Dr. Yusuf BÜKEY, iyi derecede İngilizce bilmekte olup evli ve 2 çocuk babasıdır.

genel cerrahi

hocam merhaba 16 yaşındayım babam 40 yaşında kolon kanserinden vefat etmişti bende de dışkıda renk değişimleri ve kötü koku var kabız olduğumda daha koyu kahverengi renkte ishalde ise turuncuya yakın bir renk. siyah gaita nedeniyle bir kez hastaneye gitmiştim genel tahlil istendi gaita idrar kan tahlilleri hepsi temizdi abdomen us üst ultrasonda da bir şey çıkmadı. kolon kanseri olabileceğinden çok endişeliyim bu yaşta olabilir mi, ve kolonoskopi bu yaşta yapılır mı cevaplarsanız sevinirim

Prof. Dr. Yusuf Bükey

Prof. Dr. Yusuf Bükey tarafından cevaplandı

Pek yapılmaz ama endişeli iseniz yaptırmanızda sakınca yoktur Cevabı görmek için tıkla.

11 Kasım 2021 tarihinde cevaplandı.

Tiroit rahatsızlığı

Merhaba doktor bey benim troit hormonu az çalışıyordu ilaç kullandım şuan normale dönmüş dün ultrason çektirdim tahliller temiz sadece parankim ekosunda hafif kabalasma var dedi bu neden olabilir acaba nodül yok herhangi bir şey yok

Prof. Dr. Yusuf Bükey

Prof. Dr. Yusuf Bükey tarafından cevaplandı

Bu şartlar altında takib yeterlidir Cevabı görmek için tıkla.

7 Kasım 2021 tarihinde cevaplandı.

Cerrahi ameliyyat için

Merhaba. Ben Bakü, Azebeycandan yazıyorum. Doktora nasıl ulaşa biliriz. Moksovadan biopsi sonuc testleri almışız. Doktorla cerrahi ameliyyet mevzusu ile ilgili detayları konuşmak istiyoruz. Hurmetle, Elnur +994555488888

Prof. Dr. Yusuf Bükey

Prof. Dr. Yusuf Bükey tarafından cevaplandı

00905322276973 Cevabı görmek için tıkla.

3 Kasım 2021 tarihinde cevaplandı.

Prof. Dr. Yusuf BÜKEY Muayenehanesi
Valikonağı Cad. Şakayık Sok. No: 56 D:1 Nişantaşı Şişli/İstanbul
Tedaviler
Fundoplikasyon Melanom alınması Gaita testi Tiroidektomi Laparoskopik safra kesesi ameliyatı Dikişsiz tiroid cerrahisi Pankreas cerrahisi Sinir monitörizasyonu Guatr(Tiroid), paratiroid ve diğer endokrinolojik cerrahi hastalıkları, Sinir monitörizasyonu Devamı

İlgi Alanları

Hipotiroidi ve Hashimoto tiroidit Yemek Borusu (Özofagus) Kanseri Tiroid Nodülü Tiroid Kanseri Tiroid Hastalıkları Ve Cerrahisi Tiroid Hastalıkları (guatr) Rektum Kanseri Paratiroid Bezi Hastalıkları Meme Cerrahisi (Meme Kanser Cerrahisi) Kıl Dönmesi Kasık Fıtığı Karın Fıtığı İltihabi Bağırsak Hastalıkları (Crohn Haslığı, Ülseratif Kolit) Hipotiroid Hipertiroidizm (Zehirli Guatr)
Devamı

Görüşler

4.8

Zamanlama

4.8

İlgi

4.8

Ortam

4.8
SG
Sev*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 saat önce
Tiroidektomi
Prof. Dr. Yusuf BÜKEY Muayenehanesi

Sayın Yusuf Bükey hocamız , babamın göğüse doğru uzamıs ve üstünde birsürü tiroid nodülü bulunan tiroid bezini aldı.1 gece hastanede kaldı , ne agrı ne sızı , ne ses kısılması ne paratiroid hasarı.Kendisine ne kadar teşekkür etsek azdır.Yusuf Hoca gibi şifa dağıtan ilgili , bilgili doktorları Allah başımızdan eksik etmesin.Saygılar.

ÖÜ
Özl*** Ü***
Zamanlama
İlgi
Ortam
11 ay önce

Nodüllü hipertiroidi hastasıydım, internette okuduklarım ve çevremde gördüklerimden sonra, onca sorun yaşamama rağmen korkudan ameliyatımı 4 yıl erteledim. Daha sonra araştırmalarımız sonucu ve aldığımız tavsiyeyle çok değerli, nam-ı diğer hocaların hocası olduğunu ögrendiğimiz Prof. Dr. Yusuf Bükey’e gitmeye karar verdik.. Bana verdiği güven sonrası, pandemiye aldırmadan, hemen ameliyatımı oldum. Benim için artık sihirli eller. Ameliyat sonrası ne nefes, ne ses sıkıntısı, ne de ağrı.. hiçbir problem yaşamadım. Korktuğum ameliyat bu kadarmış dedim. Allah böyle değerli hocalarımızı korusun, eksikliğini göstermesin. Tekrar teşekkür ederim...

ED
Erc*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Kızımın troid ameliyatını Yusuf Hocam yaptı. Hocaların hocası herkes güvenerek inanarak tedavi olabilir. Tanıştıran yönlendiren arkadaşımada sonsuz teşekkür ediyorum. Allah hocamada sağlıklı huzurlu uzun ömürler versin.

MD
Mus*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Kendisi çok bilgili ve yetenekli bir cerrahtır kendinizi kesinlikle emanet edebilirsiniz HİÇBİR RİZELİNİN SIRADAN OLMA LÜKSÜ YOKTUR...:)

SE
Ser*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Doktor beyin muayenehanesine gittim sekreterı ve kendısı kesınlıkle cok ılgısızdı bu yuzden kesınlıkle bır daha gıtmem

SD
Sad*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Sayın hocam ilgi ile sorularıma cevap vererek beni bilgilendirdiğiniz için teşekkür eder meslek hayatınızda başarılar diler selam ve saygılar sunarım.

ak
Ati*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Troid günümüz insanlarında sıkça rastlanan bir rahatsızlık ve Yusuf hocada bu konuda kesinlikle en iyi hocalardan birisi.Daha önce bir akrabamız aynı sıkıntı ile Yusuf hoca desteğiyle ameliyat olmuştu,bizde aynı tercihte bulunduk ve şimdi her şey yolunda ,başarılı operasyon için tekrar tekrar teşekkür ederiz.

ZL
Züh*** L***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Sayın Yusuf Bükey hocam ile tanışmam bir ay olmadı,kendisi okadar güven verdiki bu süreçte ameliyatımı bile yaptı.şuan iyileşme sürecindeyim kendisine burdan da teşekkür etmek istedim.şahsen kendisini çok sevdim ve çok güven duydum teşekkür ederim Sayın hocam Çarşamba görüşmek üzere?

NT
Nur T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Sonsuz tesekkurler ALLAHIM sizin hibi guzel doktorlarla karsilastirsin

MK
Mer*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Sorduğum soruma hemen cevap verdiği için çok teşekkür ediyorum.

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Yusuf Bükey ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. Yusuf Bükey için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. Yusuf Bükey nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Yusuf Bükey Prof. Dr. Yusuf BÜKEY Muayenehanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. Yusuf Bükey hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Yusuf Bükey Genel Cerrahi uzmanıdır. Hipotiroidi ve Hashimoto tiroidit, Yemek Borusu (Özofagus) Kanseri, Tiroid Nodülü alanlarında hizmet veriyor ve Fundoplikasyon, Melanom alınması, Gaita testi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Hata
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Facebook Twitter Instagram Youtube