Prof. Dr. Yüksel Totan

Göz Hastalıkları - Ankara
5.0

Uveitler, Glokom, Göz Infeksiyonları

5.0

“20 senelik tip 1 diyabetli bir öğretmenim. Yüksel hocamla 9 ay önce tanıştım. Hocamla tanışmadan önc...” Devamı

Prof. Dr. Yüksel Totan

Prof. Dr. Yüksel TOTAN, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından 1985 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1992 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde yapmış ve 1996 yılında Göz Hastalıkları Uzmanı olmuştur.

Uzmanlık eğitimi sonrasında pek çok kurumda görev yapmış olan Prof. Dr. Yüksel TOTAN, çalışmalarına özel muayenehanesinde devam etmektedir. 

Kataraktsorunu

Kataraktsorunu hastaligi Hocam saygilar ilri miyopim-11kataraktim var miyopi yuzundrn ameliyat riskliymis ameliyatan cekiniyorum goz kuruluğu için lipotears kell ve dryek damla kullanıyorum zararları varmi vgoze faydali gidalar yokmu hergun dogadan marka acisiz salgam duyu bir bardak iciyorum goze zarari varmi tecrubeli bir uzman olarak oneriniz yokmu bana istanbulda tecrubeli bir dr onerebilirmisiniz _11 _12miyopide katarakt var dyrex damla theloz duo damlanın yerini tutarmi

Prof. Dr. Yüksel Totan

Prof. Dr. Yüksel Totan tarafından cevaplandı

Musa Bey, -11 miyop olmanız katarkt ameliyatı İçin engel değildir. Tam tersine zaten böyle yüksek n... Cevabı görmek için tıkla.

29 Ekim 2021 tarihinde cevaplandı.

Göz Kayması ve muayene

Hocam merhaba 19 yaşındayım göz kaymam var, gözlük kullanıyorum başka herhangi bir girişim olmadı. Size muayene olmak istiyorum ama yaş itibariyle biraz geç kalmış gibi hissediyorum geç mi kaldım?

Prof. Dr. Yüksel Totan

Prof. Dr. Yüksel Totan tarafından cevaplandı

Emre Bey, Hayır geç kalmış sayılmazsınız. Şaşılık ameliyatı olabilirsiniz. Detayları konuşmak İçin ... Cevabı görmek için tıkla.

29 Ekim 2021 tarihinde cevaplandı.

Göz rahatsızlığı

Meraba hocam benim sağ ve sol gözümde miyopluk var ve bundan 1 ay önce göz doktoruna gittim ve gözümde o kadar çok derecesinin artmadığını söyledi ve eski gözlük derecem sağ R -6.00 +sol L - 3.50 -1.00 şuan ki gözlük derecem sağ - 6.50 +0.00 sol L ise - 3.75 -1.00 ve gozlukcuye gittiğimde bana isterseniz değişme yapmaya biliriz az artmış idare edersiniz dedi bende 1 aya kadar değiştirmek istiyorum dedim ve 1 ay sonra verdim numaralarini camlarim değişeli 2 gün oldu ama sol gözümde puslanma ve ...

Daha Fazla
Prof. Dr. Yüksel Totan

Prof. Dr. Yüksel Totan tarafından cevaplandı

Damla Hanım, Öncelikle muayene olduğunuz Göz Doktoru meslektaşıma tekrar kontrole gitmenizi öneriri... Cevabı görmek için tıkla.

29 Ekim 2021 tarihinde cevaplandı.

Prof. Dr. Yüksel Totan
Çukurambar, Ankara Ticaret Merkezi, Kızılırmak Mahallesi,1450. Sk. No:1/74 D:B Blok, Çankaya/Ankara
Hizmetler
Glokom muayenesi Fotorekraktif Keratektomi (PRK) Blefaroplasti Tonometri Retina dokalmanı düzeltimi Devamı

İlgi Alanları

Uveitler Glokom Göz Infeksiyonları Multifokal IOL (Multifokal Göz İçi Lens Tedavisi) Excimer Laser Devamı

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
ŞK
ŞEY*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
11 gün önce
Retina dokalmanı düzeltimi
Prof. Dr. Yüksel Totan

20 senelik tip 1 diyabetli bir öğretmenim. Yüksel hocamla 9 ay önce tanıştım. Hocamla tanışmadan önce,  şeker hastalığımdan dolayı 2018 senesinde her iki gözümde kanama oldu. Başka bir doktora göründüm. Gittiğim doktor 3 sene boyunca hiçbir müdahalede bulunmadı kanamam gittikçe artmaya başladı. 2021 de görmede sorun yaşadığımı söyleyip tekrar gittiğimde görme yetimi zamanla tamamen kaybedeceğimi söyleyip yine hiç bir müdahalede bulunmadılar. Ameliyat etmekten korktular hatta iğne vurmaktan bile korktular. Yakınlarımın önerisiyle 2021 Eylül ayında Yüksel hocamla tanıştım. Gözümün durumunun kötü olmasına rağmen beni hiç korkutmadan sakin anlayışlı hassas bir şekilde tüm durumu anĺatıp ameliyat olmam gerektiğini söyledi. Sağ gözümde vitrektomi, silikon ekleme, silikon çıkarma ve makula deliği, sol gözümde retina dekolmanı ve silikon çıkarma ameliyatlarımı gerçekleştirdi. Toplamda 6 ameliyatımı yaptı. Yüksel hocam sayesinde bütün ameliyatlarım başarıli bir şekilde geçti. Ayrıca bütün operasyonların sonunda hiç bir ağrı sızı yaşamadım. Görme yetimi yeniden kazandım. Kendisine minnettarım ne kadar teşekkür etsem azdır. 9 aylık tedavi sürecimde istediğim zaman kendisine ulaşabildim. Her ameliyatım öncesi ve sonrası yaşayacağım süreçler hakkında detaylı olarak benim anlayabileceğim şekilde tüm bilgileri verdi. Tedavi surecinde muayenehanesinde göz arkasına vurduğu iğneler ve göze yaptığı lazerde de hiç bir ağrı sızı sorun yaşamadım. Yüksel hocanın  uzmanlığından, ona olan güvenim ve inancımdan dolayı bütün ameliyatlara gayet rahat sakin korkusuz bir şekilde girdim ve hiç pişmanlık yaşamadım. Tedavi sürecim devam ediyor. Keşke gözumün arkasındaki damarlarda ilk kanama olduğunda Yüksel hocama gitseydim. Yüksel hocam sayesinde kalıcı kör olmaktan kurtuldum ve göz sorunlarımdan dolayı bıraktığım öğretmenlik mesleğime yeniden kavuştum. Allah kendisinden razı olsun. Bir çok yakınımda Yüksel hocamın hastasıdır. Hepsi çok memnun kendisinden. Gözünüzü alanında uzman işin ehli olan Yüksel hocama hiç tereddüt etmeden emanet edebilirsiniz.. Asla pişman olmayacaksınızdır.

SK
Sez*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

İşinin hakkını fazlasıyla veren, her halinden kaliteli bir doktor olduğu anlaşılan ve kesinlikle kaliteli bir insan. Gitmiş olduğum üniversite hastanesinde uygulanan yanlış tedaviyi düzeltikten sonra, tekrar kontrollerimi yapan, hastalığıma ilişkin problemi tane tane anlatan, keşke her doktor bu kadar işinin uzmanı ve kaliteli olsun dedirten örnek insan. Tüm kalbimle teşekkürler. Ücret konusuna gelince, 400 Lira ödedim. Kontrol muayenem için herhangi bir ödeme yapmadım. Tüm yazdıklarım çerçevesinde bu bedel az bile. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

OD
Osm*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Hocam öncelikle selm ve saygılarımı sunuyorum hocam babamı göz doktoruna götürdüm şekerden dolayi göz iğnesini önerdi bu nedemek bizi bilgilendirirseniz memnun oluruz

Yorum randevu sonrasında eklendi.
NK
Nil*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Oncelikle Yuksel hocami anlatmaya kelimeler yeter mi bilmiyorum. Oglum dogustan katarakli dogdu,goz bebekleri olmasi gerekenden buyuk,sonmesi gereken damarlar sonmemisti. Doktor arayislarim sonucu iyiki Yuksel hocada karar vermisiz. 2 aylikken görüşme ve takipleri sonucu , 4 aylikken ameliyatini basarili bir sekilde gerceklestirdi. Kendisinin ne yapacagi konusunda kesin kararli olusu ve kendine olan guveni bizim daha cok kendisine guvenmemizi sagladi . Aile fertleri olarak bizi herzaman konusmalari ile anlayacagimiz sekilde bilgilendirdi. Takiplerimiz hala devam etmektedir. Gerek telefon gorusmesi , gerek mesaj ile surekli iletisim halinde olmamiz bizi memnun etmektedir. Kenidisinin vicdani deseniz harika. Ben hocama minnettarim ne kadar tesekkur etsem az kendisine. Iyi ki varsiniz hocam

SE
Sev*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Prof.Dr.Yüksel TOTAN hocamıza bir arkadaşın tavsiyesi üzerine gittik, hocamız gerçekten işinin erbabı bilgi beceri ve donanım yönünden hayli başarılı bir hekim. Konyada birçok hekime gitmemize rağmen yeteri kadar aydınlatılmadık, kendinden emin olarak yaptığı izahatlar ve tavsiyeler bizi tatmin etti. Her türlü övgüyü haketmektedir, hastasını detaylı muayne yapıp bilgilendiriyor. Hocamıza teşekkür eder kariyerinde başarılar dilerim. ( Dr.Sevim ERGŪDEN ) Konya

ee
Erc*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Bugün muayene için kendisine ilk defa gittim hastaya yaklaşımı tarzı uslubu samimiyeti ile rahatlatıcı tavrı ile çok memnun kaldığımı belirtmek isterim sizin gibi insanlar hep var olsun hocam sağlıkla kalın iyiki varsınız.....

AA
Ays*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Hocam ben Ali Özgür 'ün annesi. Dün Özgürün gözlüğünü taktık, şimdi çok daha mutlu çünkü güzel görüyor, güzel bakıyor. Bu güne kadar ki tüm emeğiniz, ilginiz ve oğlumun başarılı geçen ameliyatları için sonsuz teşekkür ederiz.

NF
Nal*** F***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Annemin katarakt ameliyatını yaptık. Her şey istendiği gibi oldu. Ailecek seviyoruz Totan ailesini. :-)

ms
Mer*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Gebelik takibi için aylin hocama gidiyorduk. Yüksel hocamı da böylece tanıdık. Çocuğumuzun göz muayenesini hocamda yaptırıyoruz çok memnunuz.

MK
Mua*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Ankara'nın en iyi göz doktoru. Babamı getirdik sağolsun çok ilgilendi.

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Yüksel Totan ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. Yüksel Totan için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. Yüksel Totan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Yüksel Totan Prof. Dr. Yüksel Totan bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. Yüksel Totan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Yüksel Totan Göz Hastalıkları uzmanıdır. Uveitler, Glokom, Göz Infeksiyonları alanlarında hizmet veriyor ve Glokom muayenesi, Fotorekraktif Keratektomi (PRK), Blefaroplasti hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Hata
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, Aydınlatma Metni kapsamında işlenmektedir
Facebook Twitter Instagram Youtube