Prof. Dr. Yüksel Gümürdülü

Dahiliye - İç Hastalıkları, Gastroenteroloji - Adana
5.0

Porfiri (Porphyria), Sarılık, Safra Yolu Hastalıkları

“Yüksel bey harika bir doktor Şiddetle tavsiye ediyorum” Devamı

Prof. Dr. Yüksel Gümürdülü

Prof. Dr. Yüksel GÜMÜRDÜLÜ, 1964 yılında Adana’da doğmuştur. 1988 yılında Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tıp eğitimini tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. 1995 yılına kadar 7 yıl boyunca T.C. Sağlık Bakanlığı Konya 9 No’lu Sağlık Ocağı’nda pratisyen hekim olarak çalışmıştır. 1995 yılında Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi İç Hastalıkları Anabilim Dalı’nda Araştırma Görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. 1999  yılında “Sirozda otonom nöropati, mide boşalma zamanı ve sisapridin mide boşalma zamanı üzerine etkisi’’ başlıklı tez çalışmasıyla mezun olarak İç Hastalıkları Uzmanı unvanı almıştır. 1999-2002 yılları arasında Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi Gastroenteroloji Bilim Dalı'nda “Helicobacter pylori pozitif ve negatif hastalarda kobalamin eksikliğinin endoskopik, histolojik ve hematolojik parametrelerle olan ilişkisi’’ başlıklı yan dal uzmanlık tezi ile yan dal ihtisas eğitimini tamamlayarak Gastroenteroloji Uzmanı olmuştur. 

2004 yılına kadar da aynı merkezde çalışmış olan Prof. Dr. Yüksel GÜMÜRDÜLÜ, 2004 yılında Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Gastroenteroloji Bilim Dalı'nda Öğretim Görevlisi olarak çalışmalarına başlamıştır. 2006 yılında Yardımcı Doçentliğe atanmış, 2007 yılında Doçent, 2013 yılında Profesör olmuştur. Günümüzde de Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Gastroenteroloji Bilim Dalında Profesör olarak görevini sürdürmektedir.

2011 yılında Avrupa Gastroenteroloji Board’ını almıştır. 2010 yılında Çukurova Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Yönetim ve Organizasyon Anabilim Dalı'nda Master yapmış olan Prof. Dr. GÜMÜRDÜLÜ, doktora çalışmalarına devam etmektedir.

Prof. Dr. Yüksel GÜMÜRDÜLÜ Muayenehanesi
Reşatbey Mah. Türk Kuşu Cad. Günep Panorama İş Merkezi B Blok Kat: 8 No: 803 Seyhan/Adana
Hizmetler
Karaciğer fonksiyon testleri Endoskopik tedavi Mikroküre tedavisi Pdc-e2 antijen(antimitokondiyal antikor) Enterostomi Devamı
İmkanlar
Wi-fi Devamı
Ödeme Yöntemleri
Kredi kartı ile ödeme Nakit Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Prof. Dr. Yüksel GÜMÜRDÜLÜ, 1964 yılında Adana’da doğmuştur. 1988 yılında Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tıp eğitimini tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. 1995 yılına kadar 7 yıl boyunca T.C. Sağlık Bakanlığı Konya 9 No’lu Sağlık Ocağı’nda pratisyen hekim olarak çalışmıştır. 1995 yılında Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi İç Hastalıkları Anabilim Dalı’nda Araştırma Görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. 1999  yılında “Sirozda otonom nöropati, mide boşalma zamanı ve sisapridin mide boşalma zamanı üzerine etkisi’’ başlıklı tez çalışmasıyla mezun olarak İç Hastalıkları Uzmanı unvanı almıştır. 1999-2002 yılları arasında Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi Gastroenteroloji Bilim Dalı'nda “Helicobacter pylori pozitif ve negatif hastalarda kobalamin eksikliğinin endoskopik, histolojik ve hematolojik parametrelerle olan ilişkisi’’ başlıklı yan dal uzmanlık tezi ile yan dal ihtisas eğitimini tamamlayarak Gastroenteroloji Uzmanı olmuştur.  Devamı

Sertifikalar

Diploma Aldığı Kurum

ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ

Yabancı Dil

İngilizce

İlgi Alanları

Porfiri (Porphyria) Sarılık Safra Yolu Hastalıkları Safra Kesesi Kanseri Rektum Kanseri (Kalın Bağırsak Kanseri) Devamı

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 811 37 88

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
EB
Elm*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 gün önce
Endoskopik tedavi
Prof. Dr. Yüksel GÜMÜRDÜLÜ Muayenehanesi

Yüksel bey harika bir doktor Şiddetle tavsiye ediyorum

ta
Tun*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
10 ay önce
Endoskopik tedavi
Prof. Dr. Yüksel GÜMÜRDÜLÜ Muayenehanesi

Uzun zamandır midemde yanma vardı. Daha önceleri endeskopi yapıldı başka doktorlarda ama reflü tedavileri sonuç vermedi. 2 yıl sonunda yutma güçlüğü başladı. Yüksel hocam doğru teşhisi ile sağolsun kurtardı beni. Akelezya için endeskopi ile ameliyatlar yaptı. Allah razı olsun. Şimdi rahatça yemek yiyorum. Tedavim de devam ediyor

EK
Eli*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce
Endoskopik tedavi
Prof. Dr. Yüksel GÜMÜRDÜLÜ Muayenehanesi

10 yıldır gaz, kabızlık, Demir eksikliği, karın ağrısı şikayetlerim vardı. Artık evden dışarı çıkmak istemiyordum sürekli bir yerim ağrıyacak korkusu ile çoğu etkinlikten, plandan kaçıyordum. Ama sonunda Yüksel hocama gittim ve kendisi beni dinledi sorular sordu bir kaç test ve endoskopi yaptı Gluten alerjim olduğunu ve artık bir diyet uygulayarak iyileşebileceğimi ifade etti. Kendisine buradan da teşekkürlerimi iletiyorum. Yıllardır çektiğim sıkıntılar artık düzeliyor. Ben kendimi daha iyi ağrısız sağlıklı hissediyorum ayrıca psikolojimi de etkileyen bu rahatsızlıklarımdan kurtulmanın sevincini yaşıyorum. Naime hanıma da güler yüzlü olmasından ve ilgi alakasından dolayı teşekkür ederim. İyi ki Yüksel hoca dünya durdukça dursun :))

Pak*** Ö***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Yaklaşık 2 sene önce başka doktorlar tarafından ülseratif kolit tanısı ile hastaligim aktif dönemde iken tanıştım Yüksel Hoca ile çok zayıflamıştım ve günde 10 defaya yakın kanlı ishal şeklinde dışkılıyordum. Hocamin kontrolünde 10 günlük bir hastane yatışı sonrası tam iyi oldum derken bir ay sonra bir atak daha geçirdim tabi moralim bozuldu hastanede yatmama, damardan ilaç almama rağmen neden hala duzelmedim diye bı panikledim ancak Yüksel Hocam çok guzel motive etti; bu hastalıkta ataklar çok normal lütfen sadece beni dinle ben ne diyorsam, ne ilaç veriyorsam, nasıl tedavi uyguluyorsam onun dışına çıkma dedi. Ben de Hocamı dinledim şükürler olsun 2 senedir hiç atak gecirmedim kendimi de çok iyi hissediyorum bu süreçte hastalıktan dolayı aşırı derecede kılo verip zayıflamıştım o kilolarimi geri aldım, günde büyük tuvalete çıkma sayım 1'e düştü yani normal sağlıklı insanlar gibi dışkılıyorum. Tabi bu 2 sene içerisinde sürekli Yüksel Hocamin takibindeydim. Bu hafta kontrol amaçlı gaita,kan tahlili ve kolonoskopi yaptı Yüksel Hocam ve şükürler olsun ki hepsi temiz çıktı Hocama ne kadar teşekkür etsem azdır. Bu hastalıkta doktor hasta ilişkisi çok çok önemli Hocama ne sorduysam bıkmadan usanmadan uzun uzun anlattı. Bu yorumum da benim gibi ülseratif kolit tanısı konan hastalara bir yol olsun lütfen ümitsizliğe kapılmayın ve bu hastalığı çaresiz bir hastalık gibi gösteren, moral bozan doktorlardan uzak durun. Yüksel Hocama başvurun sekreteri Naime Hanım'da her konuda yardımcı oluyor ona da ayrıca teşekkür ediyorum. Eğer ülseratif kolit hastası iseniz ve doktor arıyorsanız bir ülseratif kolit hastası olarak çok kötü atak dönemlerinden bu sağlıklı günlerime donmemi sağlayan Yüksel Hocamı tavsiye ediyorum.

Ser*** ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Merhaba Benim yaklaşık 20 yılım spastik kolon olduğumu sanarak eziyet içinde geçti. Adana'da gitmediğim Dr. hastane kalmadı her gittiğimde aynı klasik olay kolonoskopi ve endoskopi yapılıyor tanı spastik kolon peki ya tedavi ? işte o yok stres yapma bağırsaklar gaz yapıyor buna çare olacak bir ilaç bulunsa o kişiye Einstein ödülü verilir diyen Dr bile oldu. Tabi ki benim psikolojim bozuldu çünkü başında olan bilir bildiğiniz 7 aylık hatta abartmıyorum 9 aylık hamile bir kadın gibi dolanmak ve onun bana verdiği gerginlik sancı hayatımı kabusa çevirmişti. Doğal olarak çare aradım Alternatif tıp ama çare yok neden çare yok ? Çünkü benim hastalığım SPASTİK KOLON değilmiş ki beni hiçbir zaman dinlemedi ki Dr. lar tanıyı doğru koyamazsan tedaviyi de uygulayamazsın doğal olarak.Çok yakın bir arkadaşımın beni ısrarlı bir şekilde Yüksel Hocaya götürdüğü ana kadar böyle sıkıntılı ve üzücü bir süreç yaşadım. Yüksel hoca ile daha ilk konuşmamızda gösterdiği yakın ilgi bana ayırdığı uzun zaman ve beni dinlediği için öncelikle teşekkür ediyorum. karnımı gördüğü an ve beslenmem ile ilgili bir kaç detay söylediğim an bana GLUTEN e karşı hassasiyetim olduğunu bunun çaresiz olmadığını beslenme diyet ile bundan kurtulabileceğimi söylediği an sevinçten ağladım.Şimdi diyete başladık 15 günlük Yüksel hocaya söz verdiğim gibi ağzıma tam 10 gündür tahıl buğday girmiyor yani GLUTEN siz besleniyorum hiçte zor değilmiş tedavinin başında olmama rağmen süper fark gördüm hatta insanlar bana zayıflamışın diyorlar, aslında kilo aynı çünkü şişmiyorum :)) ondan öyle geliyor etrafıma :))Tedavi sürecimin sonunu sabırsızlıkla bekliyorum her şey çok güzel olacak inanıyorum çünkü artık vücudumda ne oluyor neye tepki gösteriyor bu vücut biliyorum. Yüksel hocam ilginiz ve desteğiniz için size çok teşekkür ediyorum iyi ki arkadaşımı dinleyip size gelmişim.Asistanı Naime Hanım'a ayrıca teşekkür etmek istiyorum her aradığımızda bize hemen dönüş yapıp ilgilenmesi ve Yüksel hocaya ulaşmamızı sağladığı ve güler yüzü için :))

EC
Emi*** C***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

yaklaşık 10 yıldır ülseratif kolit hastasıyım başlangıçta çok ağır olmama rağmen doğru tedavi görmediğim için hastalığın ilerledi ama 2 yıl önce Yüksel Hoca ile tanıştıktan sonra verdiğim oral-b doğru tedavi ile şimdi daha rahatım Allah'a şükürler olsun ki Adana'da Yüksel gümürdülü hocamız var kesinlikle başka doktora gerek yok Güleryüz ve sıcaklığın dan dolayı Naime hanım ağa teşekkür

ÖÖ
Özn*** Ö***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Uzun zamandır mide problemlerim vardı.Tedavi olmama ve ilaç kullanmama rağmen şikayetlerim geçmemişti taa ki Yüksel hocamla karşılaşıncaya kadar.Hocamın doğru teşhis ve tedavi yöntemiyle şikayetlerim hızlı bir şekilde azaldı.Mükemmel bir hekim olmasının yanısıra mütevazi ve güleryüzlü bir insan.Kendisine herşey için çok teşekkür ederim.

ES
Emi*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Öncelikle Allahım herkese doktorumu çıkarsın diyorum. Ben Kayseri'ye kemik erimesi şikayetiyle endeokronoloji doktoruna gittim. Kemik erimesinin sebebinin çölyal olduğunu ve çölyak taşhisi koydu. Ve ben üzgün şaşkın doktora nasıl bir yol çizeceğimi sordum. Aldığım cevap elinin altında internet var araştır dedi. Ama ki kızımın Yüksel Hoca'yı bulmasıyla herşey yoluna girdi. Allahım iyi ki Yüksel Hocamı karşıma çıkardı. Ve endoskopi ve kolonoskopi yaptı, midede ur varmış ve endeskopi yoluyla uru aldı. Sadece muayene değil doktorum konuşmasıyla bile insanı moralmen o kadar güzel rahatlatıyor ki anlatamam yani doktorunu bulmalı gözü kapalı tereddütsüz tercih edilebikecek bir insan baba diyelim :) Aldığı paranın hakkını veren insan helal olsun. Seviyorum sizi hocam.

GK
Gül*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Yaklaşık 6 ay önce çölyak teşhisi konulduğu i.in çok katı bir diyet olan çölyak diyetini yapmaya başladım. Öaddi ve manevi çok zor zamanlar geçirdim. Şikayetlerim geçmediği için yeni bir doktor arayışına girdim ve Yüksel Hoca ile tanıştım. Yapılan tetkikler sonucunda ağır çölyak hastası olmadığım diyete uyarak şikayetlerimden kurtulabileceğimi, kendimi çok zorlamamam gerektiğini söyleyerek beni rahatlattı. Olumlu konuşmaları güler yüzü insana güven veriyor.Çok teşekkür ediyorum.

Far*** Ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 yıl önce

Mine Çözeli. 24/08/2017 4 ay boyunca ateş, karın ağrısı, ishal, kanlı dışkı şikayetlerimle ilgili farklı hastanelere gitmeme rağmen bir çözüm bulamadık. İnternet üzerinden rahatsızlığımla ilgili doktor araştırması yaparken Prof Dr Yüksel Gümürdülü hocamla ilgili yorumları okuyunca irtibata geçip randevu aldık. Eşimle beraber gittiğimizde rahatsızlığımı anlattım.Beni dinledikten sonra güler yüzlü bir şekilde tedavi edebileceğini söyleyince moral olarak rahatladım. Ertesi gün kolonoskobi endoskobi yaparak hastalığımın teşhisini crohn olarak belirledi. Bir hafta sonra yatışım yapıldı 10 günlük ilaç tedavisi uyguladı. Bu arada 4 ay önceki neşeme ve günlük yaşantıma döndüm. Şu an çok rahatım. İlaç tedavisine devam ediyoruz. Allah'ın izniyle Yüksel Hocamın sayesinde tedavi olacağıma inanıyorum. Yüksel Hocam tedavi süresince kafama takılan sorularda , şikayetim olduğunda aramamı söyleyerek hastasının doktoruna güven hissi vermesi moralimi daha da yükseltti. Yüksel Hocama ve güler yüzlü tavrıyla bizlere yardımcı olan asistanı Naime Hanıma teşekkür ediyorum

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Yüksel Gümürdülü ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. Yüksel Gümürdülü için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. Yüksel Gümürdülü için nasıl randevu alabilirim?

Prof. Dr. Yüksel Gümürdülü ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908508113788

Prof. Dr. Yüksel Gümürdülü nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Yüksel Gümürdülü Prof. Dr. Yüksel GÜMÜRDÜLÜ Muayenehanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. Yüksel Gümürdülü hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Yüksel Gümürdülü Dahiliye - İç Hastalıkları, Gastroenteroloji uzmanıdır. Porfiri (Porphyria), Sarılık, Safra Yolu Hastalıkları alanlarında hizmet veriyor ve Karaciğer fonksiyon testleri, Endoskopik tedavi, Mikroküre tedavisi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Bu uzman henüz online randevu takvimi kullanmıyor. Aşağıda yer alan telefon ile anında randevu alabilirsiniz
Çağrı Merkezi 0 (850) 811 37 88

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube