Prof. Dr. Yeşim Eralp, İstanbul, Dahiliye - İç Hastalıkları

Prof. Dr. Yeşim Eralp

Dahiliye - İç Hastalıkları, Tıbbi Onkoloji - İstanbul

Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Doktor Yorumları

Değerlendir
2 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

e..aç

Yeşim Hoca insanin kendisini ve yakinlarinı güvenle emanet edeceği, mükemmel bir doktor. Kendini sürekli yenileyerek son gelismeleri takip eden, son derece bilgili ve bu alandaki doktorların en iyisi. İyiki kendisini tanımışız, eşimin zor hastalık ve tedavi surecinde Yeşim Hocamız en büyük desteğimiz ve güvencemizdir. 15-02-2020

lik..ap

Akciğer kanseri bir hastayım.Tavsiye üzerine tanıdığım saygın Yeşim Hocamla tanışmamı bir şans olarak kabul ediyorum. Şu anda onun hastasıyım. Güven verici yaklaşımı ,mesleki birikimi ve bilim kadınına yakışan tavrıyla bana yaşamımda umut ışığı oldu.Şu anda aile bireyimizden biri gibi bana yaşama gücü veriyor.Duygularımı burada ifade etmeme kelimeler yetmez.Benim gibi baştan karamsarlık yaşayan hastalarımız için belki bir yol göstermeye vesile olur düşüncesiyle bunları ifade etme gereği duydum.Yeşim Hocam , size kendim ve ailem adına sonsuz saygılarımı iletiyorum. Vahap Çelik 22-02-2017

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Yeşim Eralp tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Yeşim Eralp kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. Y Eralp ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Yeşim Eralp için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. Y Eralp şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Yeşim Eralp ile anlaşmalı?
Yeşim Eralp kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Prof. Dr. Yeşim Eralp nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Yeşim Eralp İstanbul Üniversitesi Onkoloji Enstitüsü bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Yeşim Eralp hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Yeşim Eralp Dahiliye - İç Hastalıkları, ,Tıbbi Onkoloji uzmanıdır.

Prof. Dr. Yeşim Eralp için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Yeşim Eralp muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Yeşim Eralp hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. Y Eralp ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Yeşim Eralp hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. Y Eralp hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.