Prof. Dr. Volkan Noyan, Adana, Kadın Hastalıkları ve Doğum

Prof. Dr. Volkan Noyan

Kadın Hastalıkları ve Doğum, Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite - Adana

İmsi, Tüp Bebek Tedavisi, Pgd (preimplantasyon Genetik Tanı )

Takvim talep etDeğerlendir

Doktorun Adresi

Döşeme, Cumhuriyet Cad. No:66  Seyhan, Adana
Acıbadem Adana Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Volkan Noyan Hakkında

Volkan Noyan Kimdir?

Prof. Dr. Volkan Noyan, Kadın Hastalıkları ve Doğum ve Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite Volkan Noyan, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Diploma aldığı kurum

  • HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

  • GAZI ÜNIVERSITESI

Doktor Yorumları

Değerlendir
2 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

tafa..an

En iyi tüp bebek doktorlarından , şahane ekibi ve Acıbadem kalitesi birleşince Adanaya yakışan bir merkez. Sakin üslubu ,açıklayıcılığı , bilgi ve donanımı gerçekten üst düzey . Yaklaşık 3-4 yıl farklı il ve merkezlerde tüp bebek tedavisi gördükten sonra Adanada ilk denememizde önce Allah , sonra Volkan hoca ve ekibi sayesinde ikizlerimizi sağlıklı olarak kucağımıza aldık . Tüp bebek merkezinin , saygıdeğer hocasına , şahane ekibine ve bu imkanları sağlayan Acıbadem hastanesine çok teşekkürler. 20-06-2020

ia..can

Kesinlikle işini çok şyi bilen mükemmel bir doktor 19-03-2016

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Volkan Noyan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Volkan Noyan kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. V Noyan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Volkan Noyan için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. V Noyan şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Volkan Noyan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Volkan Noyan Acıbadem Adana Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Volkan Noyan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Volkan Noyan Kadın Hastalıkları ve Doğum, ,Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite uzmanıdır. alanlarında hizmet veriyor ve İmsi, Tüp Bebek Tedavisi, Pgd (preimplantasyon Genetik Tanı ), Mikroenjeksiyon-Intra Sitoplazmik Sperm Enjeksiyonu, Testiküler Sperm Ekstraksiyonu (TESE) hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Volkan Noyan için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Volkan Noyan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Volkan Noyan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. V Noyan ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Volkan Noyan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. V Noyan hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.