Prof. Dr. Volkan Dayanır

Göz Hastalıkları - İzmir

Katarakt, Glokom, Retina

Takvim talep et Değerlendir

Doktorun Adresi

Şair Eşref Bulvarı 1371 Sokak No:9 Çankaya İZMİR  Konak, İzmir
İzmir Çankaya Batıgöz

Bu adres için online randevu alınamıyor.

İmkanlar
Wi-fi Online Doktor Danışma Otopark (Ücretsiz) Otopark (Ücretli) Vale Kredi kartı ile ödeme Nakit Sgk Anlaşmalı

Volkan Dayanır Hakkında

Volkan Dayanır Kimdir?

Prof. Dr. Volkan DAYANIR, 1966 yılında Çanakkale’ de doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimini Türkiye, İtalya, Amerika Birleşik Devletleri’ nde yapmış ve İstanbul Amerikan Robert Koleji’ nden 1984 yılında mezun olmuştur. Hacette Üniversitesi İngilizce Tıp Fakültesi’ ni 1990 yılında bitirmiştir. Aynı yıl Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Göz Hastalıkları Anabilim Dalı' nı kazanmış ve 1994 yılında Göz Hastalıkları Uzmanı olmuştur. 1995 yılında Adnan Menderes Üniversitesi Tıp Fakültesi Anabilim Dalı' na Göz doktoru olarak başlamıştır. 1999-2001 yıllarında TÜBİTAK NATO B2 bursu ile Amerika Birleşik Devletleri’ nin Boston şehrinde Boston Üniversitesi Tıp Fakültesi Göz Hastalıkları Anabilim Dalı' nın Kornea ve Glokom bölümleri ile eş zamanlı olarak Harvard Üniversitesi Massachusetts General Hastanesi Göz Hastalıkları Ana Bilim Dalı Kornea ve Refraktif Cerrahi biriminde çalışmıştır.

Adnan Menderes Üniversitesi Tıp Fakültesi' nde 1998, 2002 ve 2007 yıllarında sırasıyla Yardımcı Doçent, Doçent ve Profesör olmuştur. 2006 yılında üyesi olduğu European Vision and Eye Research organizasyonunun Glokom bölümü sekreterliğini yapmıştır. 2015 yılından beri İzmir Çankaya Batıgöz Hastanesi' nde çalışıyor ve grubun medikal direktörlüğünü sürdürmektedir. Excimer Lazer cerrahisi ve Glokom ile ilgili birçok kitap bölümü ve makale yazmıştır. Glokom ve Cerrahisi konusunda yurtiçinde ve yurtdışında birçok konuşma yapmış ve yapmaya devam etmektedir.

Prof. Dr. Volkan DAYANIR, Türk Oftalmoloji Derneği (TOD), Amerikan Academy Opthalmology (AAO), Avrupa Katarakt ve Refraktif Cerrahi Derneği (ESCRS), Avrupa Glokom Derneği (EGS) derneklerinin aktif üyesidir.

Diploma aldığı kurum
 • HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • HACETTEPE ÜNIVERSITESI
Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 01 1990

Tecrübe: 31 yıl 7 ay

Yabancı Diller
 • İngilizce
Deneyimler
 • Özel İzmir Çankaya Batıgöz Hastanesi
  01 2015 - Şu Anda
 • Adnan Menderes Üniversitesi Tıp Fakültesi
  01 2013 - 01 2015
 • Özel Hastane ve Özel Muaynehaneler
  01 2011 - 01 2013
 • Adnan Menderes Üniversitesi Tıp Fakültesi
  01 2001 - 01 2011
 • Harvard ve Boston Üniversiteleri Araştırma Görevlisi
  01 1999 - 01 2001
İlgilendiği Hastalıklar
 • Katarakt
 • Glokom
 • Retina
 • Refraktif Cerrahi
 • Kırma Kusurları
Tedaviler
 • Glokom implant cerrahisi
 • Glokom implant ameliyatı
 • Glokom seton cerrahisi
 • Glokom seton ameliyatı
 • Presbyond (Yakını ve uzağı gözlüksüz görme)
Diplomalar ve Sertifikalar
Ödüller
 • Yüksek başarı nedeniyle 1985-1986 akademik yılında Tıp Fakültesi Dekanlığından teşekkür belgesi. (01.07.1986)
 • Yüksek başarı nedeniyle 1986-1987 akademik yılında Tıp Fakültesi Dekanlığından teşekkür belgesi (01.07.1987)
 • Yüksek başarı nedeniyle 1988-1989 akademik yılında Tıp Fakültesi Dekanlığından teşekkür belgesi (01.07.1989)
 • Üniversite eğitimi boyunca Hacı Ömer Sabancı Vakfı tarafından burs (03.07.1990)
 • 23 Ekim 1999 – 23 Mart 2000 yılları arasında TÜBİTAK NATO-B2 bursuyla Boston Üniversitesi Tıp Fak. Göz Hast. A.D.’da fellowship. (23.03.2000)
Fotoğraflar
Hobiler
 • Yüzme
 • Kayak
 • Yelken
 • Gemi Modelciliği
 • Fotoğrafçılık
Anlaşmalı Kurumlar
 • Acıbadem Sigorta
 • Ak Sigorta
 • Allianz Sigorta
 • Anadolu Sigorta
 • Axa Sigorta

Volkan Dayanır Değerlendirmeleri

Değerlendir
6 Değerlendirme (Ort. Puan : 4.9)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

MET SALİH..ın
Zamanlama
İlgi
Ortam

BEN MEHMET SALİH AYDIN BATMAN DAN UZUN Bİ YOLCULUKTAN SONRA SAYIN PROF. DR VOLKAN DAYANIR BEYİN YANINDA KATARAKT AMELİYATI OLDUM . NERDEYSE HİÇ GÖRMEDİĞİM SAĞ GÖZÜMDEN VOLKAN BEYİN BAŞARILI OPERASYONU SAYESİNDE ŞUAN ÇOK ÇOK İYİ GÖRÜYORUM . VOLKAN BEYİN SAMİMİ GÜLERYÜZLÜ YAKLAŞIMI VE GÖRME YETİMİ YENİDEN KAZANMAMDA EN BÜYÜK PAY SAHİBİ DOKTORUMA VE EKİBİNE ŞÜKRANLARIMI SUNUYORUM... 22-05-2021

çın..lmaz
Zamanlama
İlgi
Ortam

Tavsiye üzerine gittim. Cok ilgili ve alakalı bir hocamız çok memnun kaldım ilgi ve alakasindan dolayi hocamıza çok teşekkür ederim 19-02-2021

dan..ngör
Zamanlama
İlgi
Ortam

Sıcak kanlı samimi doğal tavırlarıyla karşılayan güler yüzlü tecrübe ve bilgisiyle bizleri isik olan doktorumuz bugünkü kontrolümde çok memnun kaldım ilginize teşekkür ederim tekrar görüşmek dileğiyle 19-02-2021

lce..korur
Zamanlama
İlgi
Ortam

2018 yılında smile lazer operasyon geçirdim. Göz numaram çok ileriydi ve ameliyat sonrasında volkan bey sayesinde hayatım değişti. Süreç boyunca bilgilendirmesi ve ilgisi, sabırla her soruyu cevaplaması için ayrıca teşekkür etmek isterim. Çok memnun kaldım, teşekkürler volkan bey. Gülce Topkorur 24-07-2020

lem..nirci
Zamanlama
İlgi
Ortam

20.04.2018 de lazer operasyon geçirdim. 20 yıldır kullanmış olduğum gözlüğüme Volkan Bey sayesinde veda ettim. Gerçekten de doktor beyin anlattığı gibi ağrısız acısız bir operasyon oldu. Volkan beyin operasyon öncesindeki ayrıntılı bilgilendirmesi, operasyon esnasındaki rahatlatıcı tavırları ve sonrasındaki yaklaşımları ile bu süreci çok rahat atlattım. Gerçekleştirdiği başarılı operasyon Volkan Bey' e çok teşekkür ederim. Özlem PEYNİRCİ SEZEN 17-07-2018

Prof. Dr. Volkan Dayanır

- 08.01.2019

Güzel yorumunuz için teşekkürler

fettin..lu
Zamanlama
İlgi
Ortam

Yaptığı katarakt amaleyatından çok memnun kaldım.Hastalarıyla diyaloglarında ve işinde oldukça başarılı bir hoca. Seyfettin Burlu 27-01-2018

Prof. Dr. Volkan Dayanır

- 08.01.2019

Güzel yorumunuz için teşekkürler

6 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Volkan Dayanır tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Volkan Dayanır Cevapladığı Sorular

 • Göz kuruluğu

  Hocam merhabalar. eşim göz kuruluğu rahatsızlığı nedeniyle bir çok doktora gitti 4 aydır çare bulamıyor. acı veriyor kullandığı damlalar. artema, romegan ve restasis isimli damlaları kullanıyor. bunları 4 gündür kullanıyor. ne yapabiliriz hocam. i̇zmi̇r günseli

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Volkan Dayanır

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Papil ödem

  Hocam merhaba benim kızım 15 yaşında şiddetli başağrısıyla hastaneye götürdük papilo ödem başlangıcı dediler tedavisi nasıl yapılır tehlike boyutu nedir belinden sıvı alındı baş ağrısı çoğaldı gözlerinden yaşlar akmaya başladı göz bebekleri şişti önerileriniz nelerdir teşekkürler

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Volkan Dayanır

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Volkan Dayanır Makaleleri

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Volkan Dayanır kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. V Dayanır ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Volkan Dayanır için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. V Dayanır şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Volkan Dayanır ile anlaşmalı?
Volkan Dayanır ile anlaşmalı kurumlara doktorsitesi.com üzerinde yer alan profilini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. ( Acıbadem Sigorta , Ak Sigorta , Allianz Sigorta , Anadolu Sigorta , Axa Sigorta , Ergo , Groupama Sigorta , Güneş Sigorta , Mapfre - Genel Sigorta , Ray Sigorta , Hdi Sigorta , Eureko Sigorta , SGK , Türkiye İş Bankası , Halkbank , Şekerbank , Akbank , Ziraat Bankası , Garanti Bankası , Zurich Sigorta , Generali Sigorta , Türkiye Büyük Millet Meclisi ( TBMM) , İTÜ geliştirme vakfı okulları , FİBA SAMPA JOPON SİGORTA , Marmassistance , Fortis bank , EBSO , İzmir Ticaret Borsası , TOBB , Ziraat Sigorta , Türk Nippon Sigorta )

Prof. Dr. Volkan Dayanır nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Volkan Dayanır İzmir Çankaya Batıgöz bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Volkan Dayanır hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Volkan Dayanır Göz Hastalıkları, uzmanıdır. Glokom implant cerrahisi, Glokom implant ameliyatı, Glokom seton cerrahisi, Glokom seton ameliyatı, Presbyond (Yakını ve uzağı gözlüksüz görme), Katarakt cerrahisi, Glokom cerrahisi, Intralase - lasik, PRK (Fotorekraktif Keratektomi), Retina laser fotokoagulasyonu alanlarında hizmet veriyor ve Katarakt, Glokom, Retina, Refraktif Cerrahi, Kırma Kusurları hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Volkan Dayanır için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Volkan Dayanır muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Volkan Dayanır hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. V Dayanır ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Volkan Dayanır hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. V Dayanır hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.