Prof. Dr. Ulun Uluğ

Kadın Hastalıkları ve Doğum - İstanbul
5.0

Kısırlık / İnfertilite , Doğum Kontrol, Genital Organ Bozuklukları

5.0

“Bizim büyük gönüllü mükemmel hocamız..güzeller güzeli canım kızımın(esmanurumun)bize kavuşmasını sağ...” Devamı

Prof. Dr. Ulun Uluğ

Prof. Dr. Ulun ULUĞ, lisans öncesi eğitimlerinin ardından Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde başladığı tıp eğitimini 1993 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. Marmara Üniversitesi'nde Kadın Hastalıkları ve Doğum ihtisas eğitimini tamamlayarak Kadın Hastalıkları Uzmanı olmuştur. Daha sonra USMLE sınavlarında başarılı olarak A.B.D Maryland eyaletinde GBMC Hastanesi'nde Üreme Endokrinolojisi üzerine Fellowship ve yine aynı dal için İsrail Technion Üniversitesi Haemek Hastanesi'nde fellowship olarak görev yapmıştır.

İstanbul Alman Hastanesi'nde Türkiyedeki ilk Preimplantasyon Genetik Tanı Ünitesi'nin kurulmasında aktif rol oynamıştır. 2000 - 2014 yılları arasında 4 yıl boyunca Alman Hastanesi ve Bahçeci Umut Tüp Bebek Merkezi'nde binlerce çifte tüp bebek tedavisi uygulamıştır. Kanser tanısı konmuş bireylerin ve çiftlerin üreme potansiyellerinin korunması amaçlı Üreme Sağlığı Derneği (ÜRSAK) fikrini ortaya koymuş ve derneğin kurucu üyesi olmuştur. Amerikan Üreme Sağlığı Derneği (ASRM), Avrupa Üreme ve Embriyoloji Derneği  (ESHRE), Türk Jinekoloji ve Obstetrik Derneği (TJOD) ve Üreme Tıbbı Derneği (UTD) gibi birçok mesleki derneğe üyeliği bulunan Prof. Dr. Ulun ULUĞ’un biri uluslararası diğerleri ulusal olmak üzere 5 kitapta bölüm yazarlığı mevcuttur.

Prof. Dr. Ulun ULUĞ, Üreme Endokrinolojisi ve Tüp Bebek Tedavileri üzerine 20 yıla yakın tecrübesi bulunmaktadır. Infertilite Cerrahisi, özellikle de rahmin doğuştan anomalileri ve rahim içi patolojilerin düzeltilmesi özel ilgi alanıdır. 50’nin üzerinde makalesi konusunda önde gelen yurt dışı bilimsel dergilerde yayınlanmıştır. Bu makalelerine yapılmış 600’den fazla atıfı bulunmaktadır. Uluslararası enstitüler tarafından takip edilen RG derecelendirmesinde dünya genelindeki bilim adamlarının %92’sinin üstünde yer almaktadır. Pek çok ulusal ve uluslararası kongreye davetli konuşmacı olarak katılmakta olan Prof. Dr. Ulun ULUĞ, Medical Park Bahçelievler'de mesleki çalışmalarına devam etmektedir.

Bağdat Cad. Birgen İş Merkezi No:226 D:4 Ataşehir/İstanbul
Hizmetler
Kegel egzersizleri Laparoskopik supraservikal histerektomi(histerektomi) Servikal koni biyopsisi Ooforektomi Uterus ablasyonu Devamı

Hakkında

Prof. Dr. Ulun ULUĞ, lisans öncesi eğitimlerinin ardından Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde başladığı tıp eğitimini 1993 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. Marmara Üniversitesi'nde Kadın Hastalıkları ve Doğum ihtisas eğitimini tamamlayarak Kadın Hastalıkları Uzmanı olmuştur. Daha sonra USMLE sınavlarında başarılı olarak A.B.D Maryland eyaletinde GBMC Hastanesi'nde Üreme Endokrinolojisi üzerine Fellowship ve yine aynı dal için İsrail Technion Üniversitesi Haemek Hastanesi'nde fellowship olarak görev yapmıştır. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

İlgi Alanları

Kısırlık / İnfertilite Doğum Kontrol Genital Organ Bozuklukları Seksüel Gelişim Bozuklukları Ergenlik Sorunları Devamı

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
Fk
Fat*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Bizim büyük gönüllü mükemmel hocamız..güzeller güzeli canım kızımın(esmanurumun)bize kavuşmasını sağlayan hocamız..10.yıl hediyemiz.ve sadece 3.5 ay içinde sonuç..3 yıl 5 yıl boş boş çorluda uğraştık.burdaki doktorlarada pek bişey söylemek istemiyorum fakat oyalandik durduk doğru teşhis olmayınca.ulun hocamız ilk gittiğimiz görüşmede ve ilk muaynesinde direk ne olduğunu ve ne yapmamız gerektiğini söyledi.ve sonuç kısa sürede 👶😊 vakit kaybetmeden @ulun uluğ hocamıza gidin..

NS
Niy*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Bugün bebişin kalp atışlarını duyduk çok değişik bir duyguymuş bu Allah herkese nasip etsin teşekkürler Ulun Hocam

BE
Beg*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
7 yıl önce

Harika bir doktor

ÖK
Özl*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
7 yıl önce

Saygıdeğer hocama çok teşekkürler tüm sorularımı herzaman hızlı bir şekilde bilgilendirdi. Başarılarının devamını dilerim...

GA
Gök*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
7 yıl önce

Çok hızlı vevap verdiniz. Teşekkürler

ee
Eli*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
7 yıl önce

Verdiğiniz cevap,ilginiz ve ictenliginiz icin cok teşekkür ederim. Sayenizde yeni kararlar aldim ve sanirim biraz daha pozitif düşünüyorum:) ( elif evrim)

S*
S.Ö*** ***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Çok iyi bir insan ve çok iyi bir hekim olduğunu düşünüyorum. Başarılarının devamını dilerim.

Y*
Y.K ***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Ulun. Hocama. Minnetterim. Allah. Razi. Olsun. Özlemimi. Sona. Erdirdi. Evime. Nese. Katti.suan. ikiz. Bebeklerimiz. Var. Allah. Olmayanlara. Nasip. Etsin. O. Kadar. Doktor. Gezdim. Ama. Ulun. Bey. Gibi. Doktor. Tanimadim. Saygilarimi. Sunarim. Hacam tsk

S*
S.M*** ***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Sevgili Doktorum Ulun Bey, bizim de mutluluğumuzun kaynağı olduğunuz için size çok teşekkür ederiz…

E*
E.C ***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

İnsani değerleri herşeyin önünde tutan, gönlü güzel ve paydaş Sevgili kardeşimiz Dç.Dr. Ulun Uluğ'a, daha da çok ailenin mutluluğuna katkıda bulunacağına inandığım bu yeni döneminde en içten başarı dileklerimi sunarım.

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Ulun Uluğ ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. Ulun Uluğ için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. Ulun Uluğ nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Ulun Uluğ bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. Ulun Uluğ hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Ulun Uluğ Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanıdır. Kısırlık / İnfertilite , Doğum Kontrol, Genital Organ Bozuklukları alanlarında hizmet veriyor ve Kegel egzersizleri, Laparoskopik supraservikal histerektomi(histerektomi), Servikal koni biyopsisi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube