Prof. Dr. Tülay Okman Kılıç, İstanbul, Kadın Hastalıkları ve Doğum

Prof. Dr. Tülay Okman Kılıç

Kadın Hastalıkları ve Doğum - İstanbul

Kısırlık / İnfertilite , Doğum Kontrol, Genital Organ Bozuklukları

Takvim talep etDeğerlendir

Adres

Acıbadem Mah. Çeçen Sok. Akasya AVM A Kule Ofis girişi **** D:152  Üsküdar, İstanbul
Prof. Dr. Tülay Okman Kılıç Muayenehanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Tülay Okman Kılıç Kimdir?

Prof. Dr. Tülay OKMAN KILIÇ, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tıp eğitimine başlamış ve başarıyla eğitimini tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Edirne Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı'nda yapmıştır.

Eğitim hayatı boyunca ve sonrasında pek çok farklı kurumda görev yapmış olan Prof. Dr. Tülay OKMAN KILIÇ, Fatih Üniversitesi Sema Uygulama ve Araştırma Hastanesi'nde, Acıbadem Kadıköy Hastanesi Yardımcı Üreme Yöntemleri Eğitim Merkezi'nde ve Ataşehir Memorial Hastanesi IVF Tüp bebek Merkezi'de uzun yıllar hizmet vermiştir. 

Türk Jinekoloji ve Obstetri Derneği, Türk Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite Derneği, Türk-Alman Jinekoloji Derneği, Türk Menopoz ve Osteoporoz Derneği, Jinekolojik Endoskopi Derneği, Türk Perinatoloji Derneği, Obstetrik ve Jinekolojik Ultrasonografi Derneği, Fetal Tıp Derneği European Society of Human Reproduction and Embriology (ESHRE) ve American Society of Reproduction Medicine (ASRM) gibi birçok mesleki kuruluş üyesi olan Doç Dr. Tülay OKMAN KILIÇ, Üsküdar - Acıbadem'de bulunan özel muayenehanesinde mesleki çalışmalarına devam etmektedir.

Anlaşmalı Kurumlar

 • Acıbadem Sigorta
 • Allianz Sigorta
 • Anadolu Sigorta
 • Axa Sigorta
 • Ergo

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 4
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

�ba..�abatlıgil

Kullanıcımız değerlendirme yazmamıştır. 31-03-2017

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Tülay Okman Kılıç tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

 • Hamilemiyim

  Hocam son regl 19 subattı 7 martta elle dokunma yollu bir ilişkim oldu bosalma yoktu zevk suyu bulasmıstır die 18 saat içinde ella ertesi gun kullandım 22 mart beklenen regl tarihimdi gecikti 24 martta pembe lekelenmeler oldu 27 martta hcg0.100 çıktı jinekolog muayene etti gebelik yok dedi ve prog... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Tülay Okman Kılıç

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Dhea yüksekliği,pcos ve mikroadenom

  Merhaba.1980 doğumluyum.pcosluyum.bekarım.çocuğum yok ve planlamıyorum.pcoslu olmama rağmen zayıfım ve ciddi bir adet düzensizliğim yok.ilac tedavisi görmüyorum.ancak birkaç ay öncesinde sol göz kapağı çevresinde şiddetli ağrılarla aynı süreçte aşırı kilo kaybı,ciltte incelme,dramatik fiziksel değiş... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Tülay Okman Kılıç

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.
Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.