Prof. Dr. Timur Gürgan

Kadın Hastalıkları ve Doğum - Ankara
5.0

Polikistik Over, Dış Gebelik (Ektopik gebelik), Çikolota Kisti

“Merhaba daha önce tüp bebek tedavimi ona yaptırmıştım başarılı operasyonları olmuştur fakat netice a...” Devamı

Prof. Dr. Timur Gürgan

Prof. Dr. Timur GÜRGAN, lisans öncesi eğitimlerini bitirmesinin ardından Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1976 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise 1980 yılında yine aynı üniversitenin Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı'nda tamamlamış ve Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olmuştur.

Prof. Dr. Timur GÜRGAN, akademik kariyerine 1985 yılında Hacettepe Üniversitesi'nde Yardımcı Doçent olarak başlamıştır. 1988 yılında Doçent, 1995 yılında ise Profesör olmuştur. Kendisi halen aynı üniversitede Kadın Doğum Anabilim Dalı, Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite Ünitesi öğretim üyesi olarak görev yapmaktadır.

1986 yılından itibaren yurtdışında İngiltere'de London Hospital Medical College, St Bartholomew's Hospital, Lister Hospital, London Bridge Hospital ve  Guy's Hospital ve İsrail'de Haddasah Üniversitesin'de araştırma görevlisi olarak çalışmalar yapmış olan Prof. Dr. Timur GÜRGAN, Kanada'da Vancouver Biritish Colombia Üniversitesi'nde, Amerika'da Cornell Hospital, Infertility and IVF Center; The Institute for Reproductive Medicine and Science of Saint Barnabas, New Jersey; The Center of Biology Associates, Atlanta ile İngiltere'de Bourn Hall Clinic'de üreme hormonları bozuklukları, tüp bebek ve kısırlık üzerine, Almanya Heidelberg Üniversitesi ve Belçika Brüksel Katolik Üniversitesi'nde endoskopik cerrahi üzerine eğitim ve araştırma faaliyetlerinde bulunmuştur. Bunların yanında dünyanın önemli pek çok hastane ve merkezinde dünyadaki önde gelen profesörlerle üreme tıbbı, yardımcı üreme teknikleri, mikrocerrahi ve endoskopik cerrahi alanlarında beraber çalışma şansı bulmuştur. 1995 yılında dünyaca ünlü New York Cornell Üniversitesi'nde ziyaretçi profesör unvanıyla 6 ay boyunca çalışmalar yapmıştır.

10 yıl boyunca Hacettepe Üniversitesi Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite (Kısırlık) Departmanı'nı Başkanlığı ve 1997-2000 yılları arasında Hacettepe Üniversitesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı Başkanlığı idari görevini yürütmüştür. Kadın Hastalıkları ve Doğum Ana Bilim Dalı içerisinde jinekolojik endoskopi, tüp bebek, androloji ve menopoz departmanlarını kurmuştur. Uluslararası uzmanların da desteğiyle mesleği ile ilgili birçok konuyu ülkemizde tanıtmış, eğitim faaliyetlerinde bulunmuş ve üreme tıbbı faaliyetlerinin güncel olarak yerleşmesinde öncülük etmiştir.

1988 yılında European Society of Human Reproduction and Embryology- Avrupa İnsan Üremesi ve Embiryoloji Derneği'ne (ESHRE) üye olmuştur ve on yıldan fazla süre boyunca bu derneğin Uluslararası Bilimsel Komitesi'nde görev yapmıştır. Yine 1988 yılından bu yana American Society for Reproductive Medicine üyesidir. European Society for Gynecological Endoscopy (Avrupa Jinekolojik Endoskopi Derneği) kurucularındandır ve 1996 - 2001 yılları arasında bu dernekte yönetim kurulu üyeliği yapmıştır. Middle East Fertility Society (MEFS) (Ortadoğu Üreme Derneği) Uluslararası Bilimsel Komitesinde yer almaktadır. Amerikan Association of Gynecological Endoskopi'nin Türkiye temsilcisi olarak görev yapmış ve derneğin uluslararası danışmanlar komitesinde yer almıştır.

Bilimsel açıdan çok başarılı 20'ye yakın ulusal ve uluslararası kongre, sempozyum ve workshop düzenlemiş olan Prof. Dr. Timur GÜRGAN, Uluslararası In Vitro Fertilizasyon Derneği'nin (The International Society of In- Vitro Fertilization) kurucu yönetim kurulu üyelerindendir. Derneğin eğitim aktivitelerinden sorumlu yönetim kurulu üyesi ve genel sekreteri olarak çalışmıştır. 2005 yılında İstanbul'da gerçekleşen Uluslararası Dünya Yardımcı Üreme Teknikleri ve Genetik Kongresinin (Tüp Bebek) başkanlığını yapmıştır.

Prof. Dr. Timur GÜRGAN, akademik çalışmalarının beraberinde, 2000 yılında kurmuş olduğu Gürgan Clinic Kadın Sağlığı, İnfertilite ve Tüp Bebek Merkezi'nde bilimsel direktör olarak çalışmalarına devam etmektedir. Bu merkez ülkede bilimsel ve klinik başarısıyla ülkenin önde gelen referans merkezlerinden biri unvanına sahiptir ve yılda 1000 dolayında hastanın tedavisini yapmaktadır.

Gürgan Sağlık Hizmetleri
Mustafa Kemal Mah. 2124 Sok. No:4 Çankaya/Ankara
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Gebe takibi Rahim biyopsisi(endometrial biyopsi) Rahim ağzı kanseri tarama Pelvik muayene ve pap smear Over kist ameliyatı Devamı
İmkanlar
Sgk Anlaşmalı Devamı
Ödeme Yöntemleri
Kredi kartı ile ödeme Nakit Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Prof. Dr. Timur GÜRGAN, lisans öncesi eğitimlerini bitirmesinin ardından Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1976 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise 1980 yılında yine aynı üniversitenin Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı'nda tamamlamış ve Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olmuştur. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

Yabancı Dil

İngilizce

Ekibim

Arzu TAHTALI

İlgi Alanları

Polikistik Over Dış Gebelik (Ektopik gebelik) Çikolota Kisti Laparoskopi Histereskopi Devamı

Hobiler

Rafting Tenis Golf Trombon Devamı

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 433 38 54

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
hk
Hül*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Merhaba daha önce tüp bebek tedavimi ona yaptırmıştım başarılı operasyonları olmuştur fakat netice alınmadığından Mevla hazinesinden 2 sene sonra bir evlat nasip etti şu anda 10 yaşında ,kendisi bu konuda gerçekten güler yüzlü ve işini layıkıyla yapan bir Hocamızdır.

SB
S. B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Rahatsızlığım ile ilgili aklıma takılan bütün soruları cevaplayan, tedavimi en güzel şekilde gerçekleştiren Timur Gürgana teşekkür ediyorum. İlgili bir doktor kendileri, kısa sürede sağlığıma kavuşmamı Timur beye borçluyum. Alanında tercih edilecek en iyi doktorlardan bence.

NG
Nes*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Riskli bir gebelik süreci geçirirken tavsiye üzerine Timur Gürgana gittim. İşi konusunda oldukça başarılı, güler yüzlü bir doktor. Çok yardımları dokundu bana çok güzel yönlendirmelerde bulundu. Teşekkür ediyorum Timur beye.

EY
Elg*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
7 yıl önce

harika

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Timur Gürgan ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. Timur Gürgan için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. Timur Gürgan için nasıl randevu alabilirim?

Prof. Dr. Timur Gürgan ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908504333854

Prof. Dr. Timur Gürgan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Timur Gürgan Gürgan Sağlık Hizmetleri bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. Timur Gürgan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Timur Gürgan Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanıdır. Polikistik Over, Dış Gebelik (Ektopik gebelik), Çikolota Kisti alanlarında hizmet veriyor ve Gebe takibi, Rahim biyopsisi(endometrial biyopsi), Rahim ağzı kanseri tarama hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Haritada Gör
Facebook Twitter Instagram Youtube