Prof. Dr. Timur Gürgan

Kadın Hastalıkları ve Doğum - Ankara

Tüp Bebek, Riskli Gebelik, Myom (Miyom), fibromyoma

Randevu Al 0 (850) 433 38 54 Soru Sor

Doktorun Adresi

Mustafa Kemal Mah. 2124 Sok. No:4  Çankaya, Ankara
Gürgan Sağlık Hizmetleri

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
İmkanlar
Kredi kartı ile ödeme Nakit Sgk Anlaşmalı

Timur Gürgan Hakkında

Timur Gürgan Kimdir?

Prof. Dr. Timur GÜRGAN, lisans öncesi eğitimlerini bitirmesinin ardından Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1976 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise 1980 yılında yine aynı üniversitenin Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı'nda tamamlamış ve Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olmuştur.

Prof. Dr. Timur GÜRGAN, akademik kariyerine 1985 yılında Hacettepe Üniversitesi'nde Yardımcı Doçent olarak başlamıştır. 1988 yılında Doçent, 1995 yılında ise Profesör olmuştur. Kendisi halen aynı üniversitede Kadın Doğum Anabilim Dalı, Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite Ünitesi öğretim üyesi olarak görev yapmaktadır.

1986 yılından itibaren yurtdışında İngiltere'de London Hospital Medical College, St Bartholomew's Hospital, Lister Hospital, London Bridge Hospital ve  Guy's Hospital ve İsrail'de Haddasah Üniversitesin'de araştırma görevlisi olarak çalışmalar yapmış olan Prof. Dr. Timur GÜRGAN, Kanada'da Vancouver Biritish Colombia Üniversitesi'nde, Amerika'da Cornell Hospital, Infertility and IVF Center; The Institute for Reproductive Medicine and Science of Saint Barnabas, New Jersey; The Center of Biology Associates, Atlanta ile İngiltere'de Bourn Hall Clinic'de üreme hormonları bozuklukları, tüp bebek ve kısırlık üzerine, Almanya Heidelberg Üniversitesi ve Belçika Brüksel Katolik Üniversitesi'nde endoskopik cerrahi üzerine eğitim ve araştırma faaliyetlerinde bulunmuştur. Bunların yanında dünyanın önemli pek çok hastane ve merkezinde dünyadaki önde gelen profesörlerle üreme tıbbı, yardımcı üreme teknikleri, mikrocerrahi ve endoskopik cerrahi alanlarında beraber çalışma şansı bulmuştur. 1995 yılında dünyaca ünlü New York Cornell Üniversitesi'nde ziyaretçi profesör unvanıyla 6 ay boyunca çalışmalar yapmıştır.

10 yıl boyunca Hacettepe Üniversitesi Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite (Kısırlık) Departmanı'nı Başkanlığı ve 1997-2000 yılları arasında Hacettepe Üniversitesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı Başkanlığı idari görevini yürütmüştür. Kadın Hastalıkları ve Doğum Ana Bilim Dalı içerisinde jinekolojik endoskopi, tüp bebek, androloji ve menopoz departmanlarını kurmuştur. Uluslararası uzmanların da desteğiyle mesleği ile ilgili birçok konuyu ülkemizde tanıtmış, eğitim faaliyetlerinde bulunmuş ve üreme tıbbı faaliyetlerinin güncel olarak yerleşmesinde öncülük etmiştir.

1988 yılında European Society of Human Reproduction and Embryology- Avrupa İnsan Üremesi ve Embiryoloji Derneği'ne (ESHRE) üye olmuştur ve on yıldan fazla süre boyunca bu derneğin Uluslararası Bilimsel Komitesi'nde görev yapmıştır. Yine 1988 yılından bu yana American Society for Reproductive Medicine üyesidir. European Society for Gynecological Endoscopy (Avrupa Jinekolojik Endoskopi Derneği) kurucularındandır ve 1996 - 2001 yılları arasında bu dernekte yönetim kurulu üyeliği yapmıştır. Middle East Fertility Society (MEFS) (Ortadoğu Üreme Derneği) Uluslararası Bilimsel Komitesinde yer almaktadır. Amerikan Association of Gynecological Endoskopi'nin Türkiye temsilcisi olarak görev yapmış ve derneğin uluslararası danışmanlar komitesinde yer almıştır.

Bilimsel açıdan çok başarılı 20'ye yakın ulusal ve uluslararası kongre, sempozyum ve workshop düzenlemiş olan Prof. Dr. Timur GÜRGAN, Uluslararası In Vitro Fertilizasyon Derneği'nin (The International Society of In- Vitro Fertilization) kurucu yönetim kurulu üyelerindendir. Derneğin eğitim aktivitelerinden sorumlu yönetim kurulu üyesi ve genel sekreteri olarak çalışmıştır. 2005 yılında İstanbul'da gerçekleşen Uluslararası Dünya Yardımcı Üreme Teknikleri ve Genetik Kongresinin (Tüp Bebek) başkanlığını yapmıştır.

Prof. Dr. Timur GÜRGAN, akademik çalışmalarının beraberinde, 2000 yılında kurmuş olduğu Gürgan Clinic Kadın Sağlığı, İnfertilite ve Tüp Bebek Merkezi'nde bilimsel direktör olarak çalışmalarına devam etmektedir. Bu merkez ülkede bilimsel ve klinik başarısıyla ülkenin önde gelen referans merkezlerinden biri unvanına sahiptir ve yılda 1000 dolayında hastanın tedavisini yapmaktadır.

Diploma aldığı kurum
 • HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • HACETTEPE ÜNIVERSITESI
Yabancı Diller
 • İngilizce
İlgilendiği Hastalıklar
 • Tüp Bebek
 • Riskli Gebelik
 • Myom (Miyom), fibromyoma
 • Rahim Hastalıkları
 • Hamile Kalamama
Tedaviler
 • Gebe takibi
 • Rahim biyopsisi(endometrial biyopsi)
 • Rahim ağzı kanseri tarama
 • Pelvik muayene ve pap smear
 • Over kist ameliyatı
Fotoğraflar
Hobiler
 • Rafting
 • Tenis
 • Golf
 • Trombon
Ücret Bilgisi
Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 433 38 54
Anlaşmalı Kurumlar
 • Anadolu Sigorta
 • Demir Hayat
 • Mapfre - Genel Sigorta
 • SGK
 • TC Merkez Bankası

Timur Gürgan Değerlendirmeleri

Değerlendir
4 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

lya..kmaz
Zamanlama
İlgi
Ortam

Merhaba daha önce tüp bebek tedavimi ona yaptırmıştım başarılı operasyonları olmuştur fakat netice alınmadığından Mevla hazinesinden 2 sene sonra bir evlat nasip etti şu anda 10 yaşında ,kendisi bu konuda gerçekten güler yüzlü ve işini layıkıyla yapan bir Hocamızdır. 11-12-2020

lihan..
Zamanlama
İlgi
Ortam

Riskli bir gebelik süreci geçirirken tavsiye üzerine Timur Gürgana gittim. İşi konusunda oldukça başarılı, güler yüzlü bir doktor. Çok yardımları dokundu bana çok güzel yönlendirmelerde bulundu. Teşekkür ediyorum Timur beye. 29-10-2017

..
Zamanlama
İlgi
Ortam

Rahatsızlığım ile ilgili aklıma takılan bütün soruları cevaplayan, tedavimi en güzel şekilde gerçekleştiren Timur Gürgana teşekkür ediyorum. İlgili bir doktor kendileri, kısa sürede sağlığıma kavuşmamı Timur beye borçluyum. Alanında tercih edilecek en iyi doktorlardan bence. 14-05-2017

un..

harika 11-10-2015

4 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Timur Gürgan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Timur Gürgan Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Hocam lütfen geri çevirmeyin

  Merhabalar hocam ben bir arkadaşımdan ve i̇nternette ki bilgi kirliliğinden cinsel ilişki olmadan dış ortamdan tuvaletten klozetten banyodan havuzdan hamile kalınabilecegini duydum ve bu beni çok etkiledi klozete oturmadan şifona basıyorum banyoda vajinam degmesin diye çömelerek duş alıyorum geçen a... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Timur Gürgan

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Neo penotran forte

  Merhaba hocam neo penotran fortel 750 mg kullandım. kullanım sonrası ilk fitilde ertesi gün kanama yaptı. daha 6 tane var devam etmeli miyim? çok teşekkür ederim.

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Timur Gürgan

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Ekibim

Arzu TAHTALI Hasta İlişkileri 12 yıllık mesleki tecrübe

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Timur Gürgan ile nasıl iletişime geçerim?
Prof. Dr. Timur Gürgan ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 433 38 54

Prof. Dr. Timur Gürgan için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. Timur Gürgan için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Prof. Dr. Timur Gürgan için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Prof. Dr. Timur Gürgan hangi kurumlar Timur Gürgan ile anlaşmalı?
Prof. Dr. Timur Gürgan ile anlaşmalı kurumlara doktorsitesi.com üzerinde yer alan profilini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. ( Anadolu Sigorta , Demir Hayat , Mapfre - Genel Sigorta , SGK , TC Merkez Bankası , PTT Mensupları )

Prof. Dr. Timur Gürgan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Timur Gürgan Gürgan Sağlık Hizmetleri Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Prof. Dr. Timur Gürgan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Timur Gürgan Kadın Hastalıkları ve Doğum, uzmanıdır. Gebe takibi, Rahim biyopsisi(endometrial biyopsi), Rahim ağzı kanseri tarama, Pelvik muayene ve pap smear, Over kist ameliyatı, Menopoz tedavisi, İnfertilite ve tüp bebek, Anormal kanamalar, Aşılama yöntemi, Blastokist transferi alanlarında hizmet veriyor ve Tüp Bebek, Riskli Gebelik, Myom (Miyom), fibromyoma, Rahim Hastalıkları, Hamile Kalamama hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Prof. Dr. Timur Gürgan için muayene ücreti nedir?
Prof. Dr. Timur Gürgan muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Timur Gürgan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Prof. Dr. Timur Gürgan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. Timur Gürgan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Doktordan Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.