Prof. Dr. Teksen Çamlıbel, İstanbul, Kadın Hastalıkları ve Doğum

Prof. Dr. Teksen Çamlıbel

Kadın Hastalıkları ve Doğum - İstanbul

Jinekolojide Laparoskopik Cerrahi, Jinekolog, Jinekoloji

Takvim talep etSoru Sor

Adres (2)

Feneryolu Mahallesi Bağdat Caddesi No:130, Kadıköy  Kadıköy, İstanbul
Med Amerikan Tıp Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
Güzelbahçe Sok.No:20 Nişantaşı Teşvikiye, İstanbul  Beşiktaş, İstanbul
Özel Amerikan Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Teksen Çamlıbel Kimdir?

Prof. Dr. Teksen ÇAMLIBEL, 1968 yılında Ankara Fen Lisesi’nden mezun olmuştur. hemen ardından İstanbul Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nde başladığı tıp eğitimini birincilikle bitirmiş ve tıp doktoru unvanı almıştır. Kadın Hastalıkları ve Doğum ihtisası için Johns Hopkins Hospital ve Medical Collage of Ohio’da bulunmuştur. 1979 -1981 yılları arasında ise Albany Medical Collage of Newyork’da Jinekolojik Onkoloji (Kadın Kanserleri) üst ihtisasını tamamlamış ve aynı üniversitede yüksek ihtisas sonrası öğretim üyesi olarak görev yapmıştır.

Prof. Dr. Teksen ÇAMLIBEL, Türkiye’ye dönmesinin hemen ardından Marmara Üniversitesi Kadın Hastalıkları ve Doğum bölümünü ve 1990 yılında da International Hospital Kadın hastalıkları ve Doğum Bölümü'nde İstanbul’un ilk tüp bebek merkezini kurmuştur. 

Türkiye’de kadın sağlığı konusunda pek çok ilklere imza atmış olan Prof. Dr. Teksen ÇAMLIBEL, ekip çalışmasına verdiği önem doğrultusunda Jinemed Hastanesi çatısı altında farklı dallarda uzmanlaşmış jinekoloji doktorlarıyla uzun yıllar çalışmıştır ve hala çalışmaya devam etmektedir. 2000 yılında Kalamış Tıp ve Tüp Bebek Merkezi’ni, 2005 yılında ise Jinemed Hospital ve Jinemed Tüp Bebek Merkezleri’ni hizmete açmıştır. Ayrıca kendisi evli ve 2 çocuk babasıdır.

Anlaşmalı Kurumlar

 • Ak Sigorta
 • Allianz Sigorta
 • Anadolu Sigorta
 • Axa Sigorta
 • Demir Hayat

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Erkekte zoretanin kullanımı hamile kalmayı etkilermi

  Merhaba hocam ben yeni bebeğimin 7 haftalıkken kalbi durmasından dolayı kürtaj oldum. ve yine bebek düşünüyorum ama eşim zoretanin kullanıyor 1.buçuk aydır. erkeklerde etkisi yok çocuğa diyorlar ama ben yinede korkuyorum eşim ilaç kullanırken hamile kalırsam bebekte sıkıntı olurmu? cevap verirseniz... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Teksen Çamlıbel

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Histereskopi

  Hocam merhaba ben 21 gün önce polip histereskopi oldum ,kanamalarım yoğun değil ama hala devam ediyor , sadece 1 kutu antibiyotik verdi doktorum kanama 1 ay devam edebilir dedi kontrol etti sorun yok dedi , yinede endişeliyim çoğu kişinin kanaması kısa sürmüş bu kadar uzun sürmesi normal midir

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Teksen Çamlıbel

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor
Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.