Prof. Dr. Suna Özdemir

Kadın Hastalıkları ve Doğum - İstanbul
5.0

Histereskopi, Kolposkopi, Tüp Bebek

“Harika bir doktor 😊 İşinde uzman, oldukça kibar ve ilgili.” Devamı

Prof. Dr. Suna Özdemir

Prof Dr Suna Özdemir, 1975 Kahramanmaraş doğumludur. Lise eğitimini Afşin Lisesi’nde tamamladı ve 1999 yılında Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nden (İngilizce)  mezun olmuş, 2004 yılında SSK Bakırköy Kadın Hastalıkları ve Doğumevinde, Kadın Hastalıkları ve Doğum ihtisasını tamamlamıştır. Dr. Özdemir 2004-2006 yıllarında Konya Eğitim ve Araştırma Hastanesinde uzman dr olarak, 2006-2009 yıllarında Selçuk Üniversitesi Meram Tıp Fakültesinde, 2009-2010 yıllarında Selçuklu Tıp Fakültesinde yard doç dr olarak görev yapmıştır. 2012 yılında Bezmialem Vakıf Üniversitesinde doçent ünvanı almıştır. Aynı yıl içerisinde Jinekolojik Onkoloji Cerrahisi uzmanlığı ünvanını almıştır. 2012-2019 yılları arasında Medipol Üniversitesi Kadın Hastalıları ve Doğum Bölümünde Klinik sorumlusu olarak çalışmıştır.  Dr. Özdemir, 2018 yılında profesör kadrosuna atanmıştır. Bulunduğu bu kliniklerde çok sayıda asistan yetiştirmiş ve yurtiçi ve yurtdışı dergilerde yayımlanmış çok sayıda makale ve sunumları mevcuttur. Jinekolojik cerrahide ileri düzey laparoskopi deneyimi mevcuttur. Çok sayıda jinekolojik laparoskopik ve histeroskopik yapmış ve eğitim vermiştir. Dr. Suna Özdemir’in ilgi alanları;  jinekolojik onkolojik cerrahisi, laparoskopik ve histereskopik cerrahi, kolposkopik muayene, ürojinekolojik cerrahi (rahim sarkması ve idrar kaçırma), aşılama ve kısırlık tedavileri, benign jinekolojik cerrahi (myom ve yumurtalık kistleri), gebelik takibi ve doğumdur. 

Prof. Dr. Suna Özdemir
Ataköy 7-8-9-10. Kısım Mah. Çobançeşme E-5 Yanyol Cad. Ataköy Towers B-Blok No:76 Bakırköy/İstanbul
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Leep (loop elektrocerrahi eksizyonel prosedür) Kızlık zarı dikimi (himenoplasti) Klitoral tedavi Kısmi histerektomi(histerektomi) Anti - aging uygulamaları Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Prof Dr Suna Özdemir, 1975 Kahramanmaraş doğumludur. Lise eğitimini Afşin Lisesi’nde tamamladı ve 1999 yılında Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nden (İngilizce)  mezun olmuş, 2004 yılında SSK Bakırköy Kadın Hastalıkları ve Doğumevinde, Kadın Hastalıkları ve Doğum ihtisasını tamamlamıştır. Dr. Özdemir 2004-2006 yıllarında Konya Eğitim ve Araştırma Hastanesinde uzman dr olarak, 2006-2009 yıllarında Selçuk Üniversitesi Meram Tıp Fakültesinde, 2009-2010 yıllarında Selçuklu Tıp Fakültesinde yard doç dr olarak görev yapmıştır. 2012 yılında Bezmialem Vakıf Üniversitesinde doçent ünvanı almıştır. Aynı yıl içerisinde Jinekolojik Onkoloji Cerrahisi uzmanlığı ünvanını almıştır. 2012-2019 yılları arasında Medipol Üniversitesi Kadın Hastalıları ve Doğum Bölümünde Klinik sorumlusu olarak çalışmıştır.  Dr. Özdemir, 2018 yılında profesör kadrosuna atanmıştır. Bulunduğu bu kliniklerde çok sayıda asistan yetiştirmiş ve yurtiçi ve yurtdışı dergilerde yayımlanmış çok sayıda makale ve sunumları mevcuttur. Jinekolojik cerrahide ileri düzey laparoskopi deneyimi mevcuttur. Çok sayıda jinekolojik laparoskopik ve histeroskopik yapmış ve eğitim vermiştir. Dr. Suna Özdemir’in ilgi alanları;  jinekolojik onkolojik cerrahisi, laparoskopik ve histereskopik cerrahi, kolposkopik muayene, ürojinekolojik cerrahi (rahim sarkması ve idrar kaçırma), aşılama ve kısırlık tedavileri, benign jinekolojik cerrahi (myom ve yumurtalık kistleri), gebelik takibi ve doğumdur.  Devamı

Diploma Aldığı Kurum

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 09.2004
Deneyim: 19 Yıl

Yayınlar

Tüm Yayınlar

İlgi Alanları

Histereskopi Kolposkopi Tüp Bebek Yumurtalık Kisti ve tümörleri Rahim İltihabı Devamı

Deneyimler

Medipol Mega Hastaneler Kompleksi (2012 - Devam ediyor)
Bezmialem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi (2011 - 2012)
Meram Tıp Fakültesi Hastanesi (2004 - 2009)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 474 79 27

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

4.9

İlgi

4.9

Ortam

5.0
FL
FAT*** L***
Zamanlama
İlgi
Ortam
9 ay önce
Prof. Dr. Suna Özdemir

Harika bir doktor 😊 İşinde uzman, oldukça kibar ve ilgili.

TD
TUĞ*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
11 ay önce

Her aradığınızda ulaşabileceğiniz,derdinize çare olan, ilgisi ve bilgisiyle içinizi rahatlatan, güven veren bir doktor. İnsan kendini ve bebeğini onun yanında güvenli ellerde hissediyor . İyiki yollarımız kesişmiş.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
MER*** Ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
11 ay önce

Suna Hocam gecmisten beri tanidigim guleryuzu engin bilgisi mutevaziligiyle gozum kapali guvendigim doktorum . 4 yil sonra kendiisini tekrar buldum ve hala ayni hic degismemis iyiki var 🙏🏻

Yorum randevu sonrasında eklendi.
NC
Naz*** C***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Evet bende aynı hastanede çalışan mâlum bir doç doktora gidiyordum sonra gun be gün ünü yayılıp hasta sayısı artınca artik muayene etmeye üşeniyordu resmen hem gidip kapida bekliyordum randevulu oldugum hâlde hemde özensiz isteksiz bir karşılamaya karşı karşıya kalıyordum tabi ödemiş olduğum cep yakan fiyatı da cabasi herneyse; Birgun doktorumu değiştirmeye karar verdim tabi 29 30 .uncu haftalardaydım ve artik cok yorgundum doktorumdan oturude mutsuz ve guvensizdim internet araştırmalarımdan Suna hanımın ismini cok duydum karar verip randevu aldim ki 10 gün sonraya ancak randevu alabildim oldukça yoğundu.Gunum geldiğinde cok heyecanlıydım içeri girdim anlatmaya başladım nasil itinayla dinliyo sabırla sonra muayene etti ve O bir harika beni oylesine rahatlattı ki artik cok mutluydum çünkü bir abla gibi yakın davranıyor anne gibide merhametli dikkatli yaklaşıyordu kendisi 3.sezeryanimi Suna doktorum gerçekleştirdi ve hersey harikaydı önceki doğumlardan oluşan dikiş deformasyonunu bile duzeltmisti ondan cok ve cok memnunum aldığı para anasının ak sütü gibi helal olsun Ben razıyım Allah da ondan razı olsun eksikliğini göstermesin onun gibi iyi doktorlar da yetiştirsin topluma inşalalh

İY
İla*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Sevgili hocam Suna Özdemir,, kendisini anlatmak gerçekten mümkün değil kesinlikle deneyimlemelisiniz daha odasından ilk giediğiniz andan itibaren farkı anlayacağınıza hiç şüpheniz olmasın, bir doğum gerçekleştirdim ve kızım şuan 23 aylık? ameliyatım cok rahattı eli çok hafif kesinlikle aynı gün doğuma girdiğimiz tüm hastalar ne yazıkkı katta inlerken ben koridorda dolanıyordum? dikiş iZim neredeyse yok diyebilirim. Hemen toparlandım bugune kadar da hiç bir sorun yaşamadım. Hamilelik sürecimde ise kesinlikle sadece varlığıyla bile güven veren bir hekim e gerisini siz düşünün artık şiddetle herkese tavsiye ediyorum. Kesinlikle tarifi mümkün olmayan gerçekten takdir edilmesi gereken hekimlerin başında gelir?

EY
Esr*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Kesinlikle gözünüz kapalı güvenebilirsiniz. Soru sormanıza gerek kalmayacak kadar açıklayıcı bilgi paylaşımına sahip. Kuzenimi ölümden kurtarmasıyla tanıştık. Allah bin kere razı olsun. Elide çok hafif. 2 kez operasyon geçirdim hiçbir problem yaşamadım.

SB
Sul*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

? Kıymetli hocam, görüşleri ve merhametli yaklaşımı ile bize evladımızı bahsedilmesine vesile oldu. Asla boyle kıymetli bir hocamı degerlendirmek haddimiz degildir. Hocamla tanısan kadar gecen süre bizler için izdırap vericiydi. Her an evladımızı kaybetme korkusu içindeydik. 3 doktorda aynı görüşlerdeydi. Hatta yumurtalıgında bir kısmının alınacağı ve hamileliğin sonlandırabikeceği kanaatindeyim. Bebeğim 12 haftalık kalbi güçle atarken ameliyat kararı cıkmıs tı bile Baska bir hastanede. Ameliyattan bebeksiz ve yumırtalıgımın birini alınarak cıkıcaktım. Hocamla tanısınca bizlere ışık oldu. Ön görüşleri hep yerindeydi Izdıraplo hamilelik sıkıntılarımızı dindirmekle kalmadı bizleri dinlerken gönülden bagladı kendine. 19 haftalık iken laporoskopık bir operasyon ise 12cm capında kist alındı. Sanki ameliyat olmamıscasına rahat bir işlemden gectim. Hastanede kaldığım süreler neredeyse haftada 3 gün şeklindeydi. Bulantılar hat safhadaydı. Her gittiğimizde prof de. Suna Özdemir hocamın bizleri rahatlatmasına hastane personelinin ilgi alakası her daim devam etti. Şimdi ise bebeğim 3 aylık saglıkla ve hersey yolunda.

GD
Gül*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Oğlumun dogumunu gerçekleştirdi kendisi. Anne adayına hassas,içten ve samimi yaklaşır. Karakter olarak muhteşemdir. Tıbbi bilgi ve deneyim konusunda soruları olanlar açıp özgeçmişini okusunlar. İyi ki karşıma çıktı, büyük bir şans olarak görüyorum kendisini. Şimdi ufak bir operasyon geçircem, onda da olacak Suna hocam. Ben çok aradım dogum doktorumu, siz arayıp benim kadar yorulmayın diye yazıyorum:)

ik
Ilk*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
7 yıl önce

Her yönüyle çok çok çok memnun kaldım.

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Suna Özdemir ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. Suna Özdemir için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. Suna Özdemir için nasıl randevu alabilirim?

Prof. Dr. Suna Özdemir ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908504747927

Prof. Dr. Suna Özdemir nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Suna Özdemir Prof. Dr. Suna Özdemir bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. Suna Özdemir hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Suna Özdemir Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanıdır. Histereskopi, Kolposkopi, Tüp Bebek alanlarında hizmet veriyor ve Leep (loop elektrocerrahi eksizyonel prosedür), Kızlık zarı dikimi (himenoplasti), Klitoral tedavi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Haritada Gör
Facebook Twitter Instagram Youtube