Prof. Dr. Sırrı Sinan Bilgin

Ortopedi ve Travmatoloji, El Cerrahisi ve Mikrocerrahi - Ankara
4.9

Yumuşak Doku Tümörleri, Üst Extremite Cerrahisi - Travma Cerrahisi, Uzun Biceps Kirişi Yaralanmaları

“Sinan Hocam alanında sayılı hekimlerden. En sıkıntılı anımızda onunla karşılaşınca ilk yaptığı oğlum...” Devamı

Prof. Dr. Sırrı Sinan Bilgin

Prof. Dr. Sırrı Sinan BİLGİN, 10 Şubat 1967 yılında Ankara'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından 1985 yılında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1992 yılında başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, 1992 - 1997 yılları arasında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde yapmış ve Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı olmuştur.

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde 1997 - 2003 yılları arasında ''Uzman Doktor'' 2003 - 2006 yılları arasında ''Yardımcı Doçent'' unvanları ile görev almış ve 2005 yılında ''Doçent Doktor'' olmuş, 2012 yılına kadar ''Doçent'' olarak görevine devam etmiştir. 2012 Yılından itibaren ''Profesör'' unvanını almış, idari görev olarak El Cerrahisi Bilim Dalı Başkanı olarak görevde bulunmuştur.

Prof. Dr. Sırrı Sinan BİLGİN, uluslararası ve ulusal bilimsel dergilerde 50'nin üzerinde yayını bulunmaktadır. Türkçe'ye çevrilen önemli kaynak kitaplarda çevirmenlik yapmıştır. Evli ve iki kız çocuk babası olup, mesleki çalışmalarına Ankara Üniversitesi Hastanesi ve özel muayenehanesi'nde devam etmektedir.

S. Sinan Bilgin Özel Muayenehane
Mustafa Kemal Mah.2127. Cad 9/12 Çankaya/Ankara
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
El bileği artroskopi El bileği cerrahisi Artroskopi Dirsek cerrahisi Diz problemleri Devamı
İmkanlar
Wi-fi Devamı
Ödeme Yöntemleri
Kredi kartı ile ödeme Nakit Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Prof. Dr. Sırrı Sinan BİLGİN, 10 Şubat 1967 yılında Ankara'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından 1985 yılında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1992 yılında başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, 1992 - 1997 yılları arasında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde yapmış ve Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı olmuştur. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

GAZİ ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 06.2007
Deneyim: 16 Yıl

Yabancı Dil

İngilizce

İlgi Alanları

Yumuşak Doku Tümörleri Üst Extremite Cerrahisi - Travma Cerrahisi Uzun Biceps Kirişi Yaralanmaları Ulnar Sinir Sıkışması Tortikolis (Boyunda Eğrilik) Devamı

Deneyimler

Ankara Üniversitesi (2007 - Devam ediyor)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 811 90 69

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

4.9

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

4.8
AHM*** İ***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 ay önce
Dirsek cerrahisi
S. Sinan Bilgin Özel Muayenehane

Sinan Hocam alanında sayılı hekimlerden. En sıkıntılı anımızda onunla karşılaşınca ilk yaptığı oğlumuzu ve bizi sakinleştirmek oldu. Tedavi planlaması ve süreç içerisinde neler olabileceğini açık yüreklilikle anlattı ve biz farklı bir ilde olmamıza rağmen sık sık bizimle iletişim kurmaya devam etti. Şu an oğlumuzun sağlığı gayet iyi.İyi ki varsınız.

AS
Alp*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

2006 yılında mısır (slaj) makinesine kaptırmıştım kolumu Sinan doktor tedavi etmiş Allah razı olsun Sinan doktorumdan ben ona hayatım boyunca minetar kalıp dua edicem bütün doktorlar omuzu kesilmesi gerek derken Sinan doktor dirsek üstünden kurtarmış çok teşekkür ederim Sinan hocam sizden Allah razı olsun.

GK
Gül*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Muhteşem bir doktor. İhtiyacı olan herkese tavsiye ederim. İyi ki kendisini tanıma imkanım olmuş. Elimde oluşan sıkıntıyı sayesinde atlatacağım.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
BD
Bil*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Kıymetli hocamızı karşıma çıkaran Allah'a şükürler olsun, trafik kazası geçirdiğimde el tendonları, el bileğim parçalanmıştı, elimi kullanamaz halde idim. Kıymetli hocamın takip ve tedavisi sonucunda şuanda çok sevdiğim ensturmanımı bile çalabiliyorum.🙏🙏🙏

sk
Sez*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

2002 veya 2003 yılıydı (tam hatırlayamıyorum). Sağ el işaret parmağımda gerçekleşen kırık sonrasında tümör olduğu anlaşılmıştı ve Sinan Bey ameliyat etmişti. Okul çağındayım, sağ elimi kullanıyorum ve işaret parmağı kalem tutmak için çok önemli... Doktor Bey sayesinde başarılı gerçekleşen ameliyat sonrasında, aradan neredeyse 20 yıl geçtiği halde hiçbir sıkıntı yaşamadım. İlgisi, bilgisi ve sakinliği ile insanı hastane ortamından ve hastalık psikolojisinden uzaklaştırıyor. Kendisine buradan tekrar teşekkür etmek istedim.

AA
Asl*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Yorum randevu sonrasında eklendi.
ÖA
Özg*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Şuanda 3 yaşında olan oğlumuzun ameliyatını gerçekleştiren değerli hekimimiz. Çocuğumuz için çok arayışa girdik ve birkaç doktor muayenesi olduk ama hiçbirisinde sonuç elde edemedik ve en nihayetinde Dr.Sinan Bey ile tanıştık. Tanıdığımız ilk andan itibaren konjenital (doğumsal) el anomalisi bulunan oğlumuz için doğru yerde, doğru kişiyle doğru teşhis ve tedaviye başlayacak olmanın mutluluğunu yaşadık.30 Nisan 2019 tarihinde ameliyatımızı gerçekleştiren, bizimle iletişim konusunda son derece yakın ve ilgili davranan değerli doktorumuza ne kadar teşekkür etsek azdır. O'nun hekimliğini değerlendirmek haddimize değil ancak, söylenmesi gereken bir kaç şey varsa eğer; kaliteli, karakterli ve harikulade iyi bir insan tanıdık. Hayatta her şeyin o güzel gönlüne göre nasip olmasını temenni ediyorum. 28 yaşında bir baba olarak böylesine değerli rol model iyi bir insanı tanımaktan son derece mutluluk ve onur duyduğumu ayrıca yazmak istiyorum. Sevgi ve saygılarımızla...

AK
Ayş*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

5yasindaki oglumun parkta spor aletine parmagi sikisti ve tirnak da dahil olmak uzere tum parmak ucu parcalandi.Bulundugumuz yapilan ilk mudahaleden sonra parmagi kaybedebilcegimiz soylendi.Biz de Ankarda sinan hocaya gosterdik ve iyi ki yollarmiz kesismis.hic korkmamiz gerektigini soyledi.tedavi surecinde yapmamis gerekenleri tek tek anlatti .her soyledigine harfiyen uyduk.il disinda oldugumuz halde her sorumuzu yanitladi tedavi surecini yakindan takip etti.her seyden onemlisi ilk gordugunde yuregimize su serpti ve bize guven verdi.Cok sagolun hocam hersey icin tekrardan tesekkurler.

CC
Col*** C***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Kendisi benim 40 yıllık arkadaşım ama hayat gereği çok seyrek, 10 yılda bir ancak, görüşebildiğimiz bir kardeşim. Bizde seyreklik önemli değildir, TED Ankara Kolej’liyiz biz. Birbirini yıllar sonra da görsen sanki geçen hafta berabermişsin gibi davranılır. O da aynen öyle davrandı. Kpederimi götürdüm. Sanki kendi aile büyüğüymüş gibi tüm aileye hürmette, saygıda kusur etmediği gibi çok da candan ilgilendi hastayla. Operasyonunu da büyük bir başarıyla gerçekleştirip taburcu etti. Kardeşim Sinan, Allah gönlünden ne geçiyorsa misliyle versin ve o iki yavrunuzu anneyle sana bağışlasın inşaallah!

NE
Nih*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Küçük Güneşimin Mucizesi Sayın Hocam Rabbim Size Uzun Ömürler Versin. İhtiyaçı olan herkesin karşısına sizin gibi değerli hocalarımızı çıkarsın. Mükemmel İnsan. ????

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Sırrı Sinan Bilgin ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. Sırrı Sinan Bilgin için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. Sırrı Sinan Bilgin için nasıl randevu alabilirim?

Prof. Dr. Sırrı Sinan Bilgin ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908508119069

Prof. Dr. Sırrı Sinan Bilgin nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Sırrı Sinan Bilgin S. Sinan Bilgin Özel Muayenehane bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. Sırrı Sinan Bilgin hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Sırrı Sinan Bilgin Ortopedi ve Travmatoloji, El Cerrahisi ve Mikrocerrahi uzmanıdır. Yumuşak Doku Tümörleri, Üst Extremite Cerrahisi - Travma Cerrahisi, Uzun Biceps Kirişi Yaralanmaları alanlarında hizmet veriyor ve El bileği artroskopi, El bileği cerrahisi, Artroskopi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Haritada Gör
Facebook Twitter Instagram Youtube