Prof. Dr. Sevtap Akbulut

5.0

Kulak Ağrısı (otalji), Burun Şekil Bozukluğu, Burun Tıkanıklığı

“Konusunda uzman ve deneyimli bir hekim. Gayet ilgili ve yardımsever. Benzer ihtiyaç duyanlara kes...” Devamı

Prof. Dr. Sevtap Akbulut

Doç. Dr. Sevtap AKBULUT, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1995 yılında başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, İstanbul Dr. Lütfi Kırdar Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tamamlayarak 2002 yılında Kulak, Burun, Boğaz Hastalıkları uzmanı olmuştur.

2002 - 2017 Yılları arasında Dr. Lütfi Kırdar Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde Başasistan olarak çalışmış olan Doç. Dr. Sevtap AKBULUT, 2005 - 2009 yılları arasında Ent Özel Kulak, Burun, Boğaz Hastalıkları Merkezi'nde hasta kabulü yapmış ve 2016 yılında ''Doçent Doktor'' unvanı sahibi olmuştur.

Doç. Dr. Sevtap AKBULUT, 2004-2014 yılları arasında Amerika Birleşik Devletlerinde Washington DC`de George Washington University, Phialdelphia`da Drexel University College of Medicine, Pittsburgh `da University of Pittsburgh School of Medicine “Ses Hastalıkları Tedavi Merkezlerinde” değişen sürelerle  Visiting Fellow, Clinical and Research Fellow olarak çalışmış, bilimsel çalışmalarda bulunmuş, 2012 yılında Türk Kulak Burun Boğaz Derneği Yeterliliğini (Board), 2016 yılında ise Avrupa Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Yeterliliğini (Board) almıştır. 2014 Yılından bugüne kulak burun boğaz uzman doktorlarına yönelik olan Türk Kulak Burun Boğaz Derneği Laringoloji ve Foniyatri Okulu`nda eğitmen olarak görev yapmaktadır.

100`ün üzerinde yabancı / yerli basılı makale, bildiri, kitap bölümü  yazarlığı bulunmakta, yurtdışı ve yurt içinde çok sayıda toplantıda davetli konuşmacı, eğitici olarak yer almıştır.

Doç. Dr. Sevtap AKBULUT, mesleki çalışmalarına VM Medical Park Maltepe Hastanesi'nde devam etmektedir.

Kadıköy Florence Nightingale Hastanesi
Feneryolu, Bağdat Cd. No:63, 34724 Kadıköy/İstanbul
Hizmetler
Geniz eti bademcik ameliyatı Bademcik ameliyatı Radyofrekans uygulamaları Rinoplasti (burun estetiği) Burun hastalıkları Devamı
Ödeme Yöntemleri
Kredi kartı ile ödeme Nakit Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Doç. Dr. Sevtap AKBULUT, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1995 yılında başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, İstanbul Dr. Lütfi Kırdar Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tamamlayarak 2002 yılında Kulak, Burun, Boğaz Hastalıkları uzmanı olmuştur. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 05.1996
Deneyim: 28 Yıl

Yabancı Dil

İngilizce

Ödüller

European Phoniatrics Voice Award 2016 (ikincilik ödülü)

Tüm Ödüller

Deneyimler

Yeditepe Üniversitesi Koşuyolu İhtisas Hastanesi (2017 - 2018)
University Voice Center, Department of Otolaryngology and Head&Neck Surgery, University of Pittsburgh School of Medicine, Pittsburgh, USA. Clinical and Research Fellow (2014 - 2014)
Department of Otolaryngology and Head&Neck Surgery, University of Pittsburgh School of Medicine, Pittsburgh, USA (2007 - 2007)
Department of Otolaryngology and Head&Neck Surgery, Drexel University College of Medicine, Philadelphia, USA (2007 - 2007)
Voice Treatment Center, Department of Otolaryngology and Head&Neck Surgery, George Washington University, Washington D.C., USA (2007 - 2007)
ENT Kulak Burun Boğaz Merkezi, İstanbul (2005 - 2009)
Voice Treatment Center, Department of Otolaryngology and Head&Neck Surgery, George Washington University, Washington D.C., USA (2004 - 2004)
İstanbul Kartal Dr. Lütfı Kırdar Eğitim Ve Araştırma Hastanesi, İstanbul (1998 - 2017)
Develi, Kayseri (1996 - 1998)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 433 41 90

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
AG
Alp*** G*** Doğrulanmış yorum verified
Zamanlama
İlgi
Ortam
22.07.2020

Konusunda uzman ve deneyimli bir hekim. Gayet ilgili ve yardımsever. Benzer ihtiyaç duyanlara kesinlikle tavsiye edeceğim bir hekim Görüşü Şikayet Et

Yorum randevu sonrasında eklendi.
SO
Sua*** O***
Zamanlama
İlgi
Ortam
01.06.2020

Din görevlisiyim. Yaklaşık bir sene boyunca sesimle ilgili problem yaşadım. Bu sürede farklı Doktorlara gittim. Biri Reflüden kaynaklı dedi, kimi ses yorgunluğu sesi. Git gide konuşmam dahi sıkıntılı hale geldi. Konuşurken kelimelerde kesilmeler olmaya başladı. Sonunda internette araştırma yaparken Doç. Dr. Sevtap Akbulut hocama ulaştım. Teşhisi koydu. Tedaviye başladık. Konuşurken kesilmeler gitti. Ses kısıklığı var. Onunda geçeceğini söyledi. Tekrar konuşabilmek mutluluk verici. Sevtap hocam çok ilgili, mütevazı ve işinin ehli bir doktor. Kendisine teşekkür ederim. Suat OLGUN Görüşü Şikayet Et

KS
Kağ*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
01.05.2018

Dr. Sevtap Akbulut’a yaşadığım işitme rahatsızlığı nedeniyle muayene oldum. Son derece ilgili, samimi ve bilgili bir doktor. Özellikle insani yaklaşımından çok memnun kaldım. Şikayetlerimi sabırla dinledi ve tüm olasılıkları ve tedavi süreçlerini açık ve net bir şekilde anlatarak durumu çok iyi anlamamı sağladı. Herkese tavsiye ederim. Görüşü Şikayet Et

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Sevtap Akbulut ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. Sevtap Akbulut için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. Sevtap Akbulut için nasıl randevu alabilirim?

Prof. Dr. Sevtap Akbulut ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908504334190

Prof. Dr. Sevtap Akbulut nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Sevtap Akbulut Kadıköy Florence Nightingale Hastanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. Sevtap Akbulut hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Sevtap Akbulut Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB uzmanıdır. Kulak Ağrısı (otalji), Burun Şekil Bozukluğu, Burun Tıkanıklığı alanlarında hizmet veriyor ve Geniz eti bademcik ameliyatı, Bademcik ameliyatı, Radyofrekans uygulamaları hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Bu uzman henüz online randevu takvimi kullanmıyor. Aşağıda yer alan telefon ile anında randevu alabilirsiniz
Çağrı Merkezi 0 (850) 433 41 90

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube