Prof. Dr. Şefik Hoşal

Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB - Ankara

Baş Boyun Kanseri, Geniz Eti ve Bademcik Hastalıkları, Gırtlak Kanseri

Takvim talep et Değerlendir Soru Sor

Doktorun Adresi

Çankaya caddesi 16/3  Çankaya, Ankara
Prof.Dr. Şefik Hoşal Muayenehanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

İmkanlar
Kredi kartı ile ödeme Nakit

Şefik Hoşal Hakkında

Şefik Hoşal Kimdir?

Şefik Hocal 1964 yılında Ankara’da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini TED Ankara Kolejinde tamamladı. 1987 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olduktan sonra Hacettepe Kulak Burun Boğaz Anabilim Dalında “KBB-Baş ve Boyun Cerrahisi” uzmanlığını tamamladı. İhtisası takiben aynı üniversitede Öğretim görevlisi olarak çalışmaya devam etti. Uzmanlık eğitiminden sonra 1993-1994 yıllarında Kanada’da Toronto ÜniversitesiMount Sinai Hastanesinde “research fellow” olarak araştırmalarda bulundu. A.B.D. USMLE sınavlarını başarıyla tamamlayarak 1998-1999 yıllarında A.B.D. Pittsburgh Üniversitesi Tıp Merkezinde Öğretim görevlisi olarak çalıştı. Akademik kariyerine 1995 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi KBB Baş-Boyun Cerrahisi Anabilim Dalında Yardımcı Doçent olarak başladı. 1996’da Doçent ve 2003 yılında Profesör oldu. Profesör Şefik Hoşal’ın 90’den fazla ulusal ve uluslararası kitaplarda ve dergilerde yayınlanmış kitap bölümleri ve makaleleri mevcuttur. Çok sayıda ulusal ve uluslararası bilimsel toplantıda panel başkanı veya panel konuşmacısı görev almış, yurt dışında ve yurt içinde çeşitli konularda dersler, kurslar vermiş ve bilimsel sunumlar yapmıştır. Halen Uluslararası Baş ve Boyun Onkoloji Dernekleri Federasyonun (IFHNOS) Türkiye temsilcisi ve Avrupa Baş ve Boyun Derneğinin (EHNS) Yönetim Kurulu Üyesidir. Avrupa Baş Boyun Derneği'nin 2022 yılına kadar genel sekreterliğini yapacak olan Dr. Şefik Hoşal hastalarını Çankaya'da yer alan muayenehanesinde kabul etmektedir.

Diploma aldığı kurum
 • HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • HACETTEPE ÜNIVERSITESI
Yabancı Diller
 • İngilizce
İlgilendiği Hastalıklar
 • Baş Boyun Kanseri
 • Geniz Eti ve Bademcik Hastalıkları
 • Gırtlak Kanseri
 • Ağız-Boğaz-Yutak Kanseri
 • Kulak Zarı Delinmesi
Tedaviler
 • Kulak cerrahisi
 • Tonsillektomi
 • Tiroidektomi
 • Sinüzit ameliyatı
 • Sinüs cerrahisi

Şefik Hoşal Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Şefik Hoşal tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Şefik Hoşal kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. � Hoşal ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Şefik Hoşal için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. � Hoşal şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Şefik Hoşal nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Şefik Hoşal Prof.Dr. Şefik Hoşal Muayenehanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Şefik Hoşal hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Şefik Hoşal Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB, uzmanıdır. Kulak cerrahisi, Tonsillektomi, Tiroidektomi, Sinüzit ameliyatı, Sinüs cerrahisi, Septoplasti(nazal hava yolu cerrahisi), Paratiroidektomi, Orta kulak ameliyatı, Kulak tüpü takılması, Kulak estetiği alanlarında hizmet veriyor ve Baş Boyun Kanseri, Geniz Eti ve Bademcik Hastalıkları, Gırtlak Kanseri, Ağız-Boğaz-Yutak Kanseri, Kulak Zarı Delinmesi hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Şefik Hoşal için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Şefik Hoşal muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Şefik Hoşal hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. � Hoşal ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Şefik Hoşal hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. � Hoşal hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.