Prof. Dr. Sedat Kadanalı, İstanbul, Kadın Hastalıkları ve Doğum

Prof. Dr. Sedat Kadanalı

Kadın Hastalıkları ve Doğum - İstanbul

Tüp Bebek, Histereskopi, PCOS

Takvim talep et

Doktorun Adresi

Caddebostan, Bağdat Cad. No: 272, Kat: 2 No: 8  Kadıköy, İstanbul
Prof. Dr. Sedat KADANALI Muayenehanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Wi-fi Otopark (Ücretsiz)

Sedat Kadanalı Hakkında

Sedat Kadanalı Kimdir?

Prof. Dr. Sedat KADANALI, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1987 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İlk kez 1987 yılında uygulanan Tıpta Uzmanlık Sınavı ile Dokuz Eylül Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı'nda uzmanlık eğitimime başlamıştır. 1993 yılında ise eğitimini başarıyla tamamlamış ve Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olmuştur. Aynı yıl Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı'na Yardımcı Doçent olarak atanmıştır.

1994 yılında Ege Üniversitesi Tüp Bebek Merkezi'nde tüp bebek ve yardımcı üreme teknikleri konusunda eğitim almış olan Prof. Dr. Sedat KADANALI, 1996 yılında da Doçent Doktor olmuştur. 1997 yılında ABD Chicago Rush Üniversitesi'nde Prof.Ewa Radwanska'nın yanında visiting fellow olarak çalışmalar yapmış ve ileri yardımcı üreme teknikleri konusunda eğitim almıştır. 2001 yılında ise Profesörlük kadrosuna atanmıştır.

2005 yılında Şifa Hastanesi Tüp Bebek Merkezi’ni kurarak 5 yıl süresince bu merkezin sorumlusu olarak çalışmıştır. 2010 yılında İstanbul Memorial Ataşehir Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölüm Başkanı olarak ve 2014 yılına kadar Medicalpark Göztepe Hastanesi 'nde Tüp Bebek Merkezi Bölüm Başkanı olarak idari görev yapmıştır.

Türk Jinekoloji ve Obstetrik Derneği'nin merkez yönetim kurulu üyeliği görevlerinde bulunmuş olan Prof. Dr. Sedat KADANALI, kuruluşundan beri TSRM'nin (İnfertilite ve Reproduktif Endokrinoloji Derneği) yönetim kurulu üyeliği ve 2. başkanlık görevlerini yerine getirmiştir. Ayrıca her 2 yılda bir yapılan Palandöken Kadın Doğum Kış Kongrelerini düzenlemekte ve kongrenin başkanlık görevini üstlenmektedir.

Tüm bunların yanı sıra ulusal ve uluslararası pek çok derginin danışma kurulu üyesi ve uluslararası meslek örgütlerinden ASRM, ESHRE ve EMAS üyesi olan Prof. Dr. Sedat KADANALI, Kadıköy'de bulunan özel muayenehanesinde hastalarını kabul etmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • DOKUZ EYLÜL ÜNIVERSITESI

Anlaşmalı Kurumlar

 • Mapfre - Genel Sigorta

Son Cevapladığı Sorular

 • Doğum kontrol hapı

  Hocam doğum kontrol hapı kullandım kullanmadan önce 28 gün de adet oluyordum hapı kullanırkende 28 günde oluyordum ama hap 2 aydır bitti ve 2 aydı 33 oluyo bu durum doğum kontrol hapından olabilirmi eskisi gibi 28 gün olur mu neden böle oldu çok teşekkür ederim hocam (not : herhangi bi problemimde y... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Sedat Kadanalı

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Lucrin depot sonrası gebelik

  Hocam merhaba! 2009-2011 yılları arasında 4 bebeğimizi kaybettik. ilk üçünde kalp atışı olmadı 6-8 haftalarda kürtajla alındılar, 4.de kalp atışı duyduk ancak sonrasında 9. haftada kaybettik. önceki tetkiklerimizde mthfr 677 heterozigot tespit edilmişti. sonra ayrıntılı tetkikklerimizde (8 adet kan... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Sedat Kadanalı

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Sedat Kadanalı kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. S Kadanalı ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Sedat Kadanalı için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. S Kadanalı şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Sedat Kadanalı ile anlaşmalı?
Sedat Kadanalı ile anlaşmalı kurumlara doktorsitesi.com üzerinde yer alan profilini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. ( Mapfre - Genel Sigorta )

Prof. Dr. Sedat Kadanalı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Sedat Kadanalı Prof. Dr. Sedat KADANALI Muayenehanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Sedat Kadanalı hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Sedat Kadanalı Kadın Hastalıkları ve Doğum, uzmanıdır. İnfertilite ve tüp bebek, İdrar kaçırma ameliyatları, Ivf, Düşük, Dilatasyon ve kürtaj, İnfertilite ve tüp bebek alanlarında hizmet veriyor ve Tüp Bebek, Histereskopi, PCOS, Riskli Gebelik, İdrar Kaçırma (üriner inkontinans) hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Sedat Kadanalı için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Sedat Kadanalı muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Sedat Kadanalı hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. S Kadanalı ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Sedat Kadanalı hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. S Kadanalı hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.