Prof. Dr. Salih Pay, Ankara, Dahiliye - İç Hastalıkları

Prof. Dr. Salih Pay

Dahiliye - İç Hastalıkları, Romatoloji - Ankara

Takvim talep etDeğerlendir

Doktorun Adresi

Kızılırmak Mah. 1450. Sok. No: 13 Çukurambar  Çankaya, Ankara
Özel Koru Ankara Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Salih Pay Hakkında

Salih Pay Kimdir?

Prof. Dr. Salih PAY, tıp eğitimini 1981-1987 yılları arasında Gülhane Askeri Tıp Fakültesi'nde tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise 1995-1996 yılları arasında yine aynı fakültede yapmış ve İç Hastalıkları Uzmanı olmuştur.

Uzmanlık eğitimi sonrasında 1996-1998 yılları arasında Elazığ Asker Hastanesi'nde askerlik vazifesini yerine getirmiş olan Prof. Dr. Salih PAY, daha sonra Hacettepe Üniversitesi Romatoloji Bilim Dalı'nda yan dal uzmanlığını almıştır.

Prof. Dr. Salih PAY, mesleki çalışmalarına şu anda Özel Koru Ankara Hastanesi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum
  • GÜLHANE ASKERİ TIP AKADEMİSİ
Uzmanlık aldığı kurum
  • GÜLHANE ASKERI TIP AKADEMISI
Tedaviler
  • Anti-ccp(sitrülin antikoru)
  • Artrosentez (eklem içi sıvı aspirasyonu)

Doktor Yorumları

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

..ak
Zamanlama
İlgi
Ortam

Sırt ağrılarım beni ağlatacak kadar aşırı idi. Bir çok doktora gittim hiçbir teşhis konamadı. Hocam uzun uzun muayene etti. Beni dinledi. Ve hemen teşhisimi koydu. Şimdi hayatımda hiç sırtım ağrımamış gibi iyileştim. 29 değil 92 yaşında gibi hissediyordum. Yaşadığım psikolojik buhranların arasından bir ışık tuttu. Zihnim, hafızam, ruhum, duygu durumum darmadağındı. Tüm bunların sonucu olarak aslında pek bilinmeyen ama ciddi bir hastalık olan fibromiyaljinin pençesinde imişim.Beni toparladı. Kendisi tam bir Beyefendi, her muayene bir terapi gibi geldi bana. Hastasının hatta hasta yakınlarının dahi karakterini, hayata yaklaşımını anlıyor. İlaçlarımı harfiyen saati saatine kullandım. Öğütlerini tuttum. Henüz bir ay oldu .Çok iyiyim daha da iyi olacağım inşaAllah. söyleyeceğim çok şey var ama özetle ; Ülkemizin böyle yetişmiş insanlara ihtiyacı var. 26-03-2019

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Salih Pay tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir
Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.