Koronavirüs (COVID-19) ile ilgili bilgilenmek için Sağlık Bakanlığı ve Türk Tabipler Birliği sitelerini ziyaret edin.

Adres

Kültür, Cumhuriyet Blv No:144, 35220 Konak/İzmir, Turkey  İzmir
Dokuz Eylül Üniversitesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

�e..

Recep bey babamın doktorudur, kendisi ile hala hasta doktor ilişkimiz devam etmektedir. Ömrü hayatımda ilk defa böyle bir doktor gördüm. Sizi uzun uzun dinler, anlar, her türlü yardımda bulunmaya çalışır, güler yüzlü çok naif bir insan. Bir rahatsızlık bir sorun olduğun da gece gündüz aradığınız da hiç şüphesiz size yardım eder sorununuzu dinler. Allah bin kere razı olsun. Anne babasının eli öpülmeli ki böyle bir insan yetiştirdikleri için. Doktorumuz iyiki varsınız. 12-09-2018

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Recep Bekiş tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Recep Bekiş kimdir , telefon numarası nedir?

Prof. Dr. R Bekiş ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Recep Bekiş için nasıl randevu alabilirim?

Prof. Dr. R Bekiş şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Recep Bekiş ile anlaşmalı?

Recep Bekiş kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Prof. Dr. Recep Bekiş nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Recep Bekiş Dokuz Eylül Üniversitesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Recep Bekiş hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Recep Bekiş Nükleer Tıp, uzmanıdır.

Prof. Dr. Recep Bekiş için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Recep Bekiş muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Recep Bekiş hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Prof. Dr. R Bekiş ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Recep Bekiş hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Prof. Dr. R Bekiş hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.