Prof. Dr. Paşa Göktaş

Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji - İstanbul

Kana Virus Karışması (Viremi), Ensefalit (Beyin İltihabı), Kabakulak

Randevu Al 0 (850) 474 00 21 Soru Sor

Doktorun Adresi

Bağdat Cad. No: 28 Kızıltoprak  Kadıköy, İstanbul
Gelişim Tıp Laboratuvarları

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster

Paşa Göktaş Hakkında

Paşa Göktaş Kimdir?

Prof. Dr. Paşa GÖKTAŞ Kayseri’nin Develi İlçesi Şıhlı Köyün'de 1952 yılında dünyaya gelmiştir. Annesi Avşar, Babası da Toros Türkmenleri'nden olup kendisi 7 kardeşin en büyüğüdür. İlk ve Ortaokulu Develi’ de bitirdikten sonra, liseyi öğrenimini  Kayseri Lisesi’nde tamamlamıştır. Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde eğitime başlamıştır ve 1977 yılında Tıp Fakültes'ini başarıyla bitirmiştir.

Prof. Dr. Paşa GÖKTAŞ  askerliğini tamamladıktan sonra öncelikle  Ankara Devlet Tiyatroları İşyeri Hekimliği yapmış, ardından  Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde İnfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji ihtisasına başlamıştır. Fakat 12 Eylül sonrası Türkiye’de ve Ankara Üniversitesi’nde oluşan kaos ve olumsuzluk ortamı nedeniyle uzmanlık eğitiminin tamamlanmasına 18 ay kala, , asistanlığını tamamlayamadan ayrılmıştır. Ardından , Sağlık Bakanlığı’na tekrar başvurarak, Eskişehir’in Sivrihisar İlçesi Hükümet Tabipliğine atanmıştır. 1 yıl kadar hükümet tabipliği yapmış sonrasında tekrardan sınavlara girerek, Sağlık Bakanlığı tıpta uzmanlık sınavını kazanmış ve İstanbul Haydarpaşa Numune Hastanesi İnfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji bölümünde tekrardan ihtisasa başlamıştır.

Uzmanlık eğitimini tamamlamasıyla , Erzincan SSK Hastanesi’ne tayin olmuştur. 1992 yılında, Sağlık Bakanlığı Haydarpaşa Nümune Eğitim ve Araştırma Hastanesi İnfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Klinik Şefliğine atanmıştır. ve ardından aynı yıl doçentlik sınavını kazanarak doçent ünvanını almaya hak kazanmıştır. 2011 yılına kadar, 19 yıl klinik şefliği yapmış ve 2011 yılında emekliye ayrılmıştır. 2013 yılında, Okan Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu Tıbbi Laboratuvar Teknolojisi bölümüne profesör olarak atanmıştır ve hale bu görevi sürdürmektedir.Meslek yaşamı boyunca laboratuvar çalışmasına ağırlık vermiş ve örnek laboratuvarlar oluşturmaya çalışmıştır. 1993 yılından itibaren Gelişim Tıp Laboratuvarları’nın kurucusu ve yöneticisidir. Halen, Gelişim Tıp Laboratuvarları Derneği’nin kurucusu ve yöneticisidir. Fenerbahçe Kulübü Kongre üyesidir ve  7 yıl Fenerbahçeliler Derneği’nin başkanlığını yapmıştır.

Özgür ve bağımsız düşüncelere sahiptir. Ülkemizde, objektif ve tarafsız kalmaya çaba gösteren sayılı insanlardan birisidir. Hiçbir ideoloji ve düşüncenin takipçisi değildir. Ülkesine ve köklerine tutkuyla bağlıdır. Ülkesi, tarihi ve kökleriyle gurur duymaktadır.

Prof. Dr. Paşa GÖKTAŞ;Eşi Songül Göktaş ile, öğrencilik döneminden itibaren birlikte ve 2 çocuk babasıdır.

 

Diploma aldığı kurum
 • HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • ISTANBUL HAYDARPASA NUMUNE EGITIM VE ARASTIRMA
İlgilendiği Hastalıklar
 • Kana Virus Karışması (Viremi)
 • Ensefalit (Beyin İltihabı)
 • Kabakulak
 • Toxoplazmozis
 • Hayvan Kaynaklı Enfeksiyonlar
Ücret Bilgisi
Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 474 00 21
Anlaşmalı Kurumlar
 • Acıbadem Sigorta
 • Ak Sigorta
 • Allianz Sigorta
 • Anadolu Sigorta
 • Axa Sigorta

Paşa Göktaş Değerlendirmeleri

Değerlendir
11 Değerlendirme (Ort. Puan : 4.9)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

i..kan
Zamanlama
İlgi
Ortam

Çok başarılı bir işletme . Çok ilgili ve ciddi bir işletme. Çok kez gitmiş olduğum kuruma ve çalışanlarına çok teşekkür ediyor ve başarılarının devamını diliyorum. Sağlık sektöründe gurur duyulacak bir işletme. 03-06-2020

dar..lıç
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hocam merhaba ben bugün spor salonunda elimi yıkarken lavobaya dirseğim deydi sonra baktığımda lavobada kanlı burun pisliği vardı elim ona deymiş olabilir sizce bulaşma olasılığı nedir elimde çatlaklar var sürekli yıkamaktan şimdiden teşekkürler cevabınız için 05-11-2019

ut..ancı
Zamanlama
İlgi
Ortam

Arkadaşlar kesinlikle öneriyorum ben de korunmasız ilişki yaşadım mavi laboratuvar ve düzene gittim mavide 28 inci gün hiv dua ultra yaptırdım konuyu kapatın dediler ve sanki çocuk azarlar gibi davranıyorlar, 50 inci gün düzene gittim net cevaplar veremiyorlar dı çıktım aynı gün gelişim laboratuvar kızıltoprakta saygıdeğer hocamla tanıştım durumu anlattım hocam endişemi anlayıp tıpkı bir baba şefkatiyle dinledi her soruma cevap verdi Allah rağzı olsun çok korktuğum hiv negatif çıktı ancak hpv tip 59 pozitif çıktı buda hocamın bu testide yaptır demesiyle ortaya çıktı yoksa bilmiyordum bile şuanda genital siğil tedavimi oluyorum doktorlarım dert etme hepsi geçecek diyorlar inşallah son olarak diyeceğim şuki paşa bey bana hpv ne de bakalım demeseydi çoğu zaman belirti bile vermeyen bu hastalığa erken zamanda tanı konulamayacak tı. Eğer CYBH şüpheleniyorsanız Kadıköy kızıltoprakta gelişim laboratuvarının kurucusu ve yöneticisi Prof. Dr. Paşa. Göktaşa gözünüz kapalı gidin derim. Teşekkürler hocam İyiki varsınız... 02-11-2019

di..ekat
Zamanlama
İlgi
Ortam

Saygı değer hocam verdiği cevaplarla hem kafadaki soruları tam gidermiş olup hemde net cevap veriyor zamanlama olarakta muhteşem çok sağolsun Allah razı olsun 03-10-2019

Prof. Dr. Paşa Göktaş

- 07.10.2019

Teşekkür ederim.

met..met
Zamanlama
İlgi
Ortam

Sayın paşa Göktaş hocama çok teşekkür ediyorum çok hızlı ve net bir şekilde cevap veriyor kafada soru işareti bırakmıyor Allah razı olsun 03-10-2019

Prof. Dr. Paşa Göktaş

- 07.10.2019

Ben teşekkür ederim.

..ram
Zamanlama
İlgi
Ortam

Sayın Paşa Göktaş hocama güzel ilgisi ve soruma hızlı net bir cevap verdiği için çok teşekkür ediyorum. 01-10-2019

Prof. Dr. Paşa Göktaş

- 07.10.2019

Ben teşekkür ederim.

e..se
Zamanlama
İlgi
Ortam

ALLAH RAZI OLSUN BİR MENFAATİ OLMAMASINA RAĞMEN SORUMA CEVAP VERDİ RABBİM KENDİSİNİNDE İŞİNİ RAS GETİRSİN. Dualarını kabul etsin.. 28-01-2019

e..han
Zamanlama
İlgi
Ortam

Çok fazla soru sormama rağmen hepsine de tek tek net bir şekilde cevap verdi hocam. Allah razı olsun. 05-12-2018

..KLI
Zamanlama
İlgi
Ortam

Siteden sorduğumuz sorularımıza menfaati olmamasına rağmen ilgi ile usanmadan cevap veriyor. Herkesin uğraşıp takip edeceği bir şey değil. Allah ondan razı olsun 24-11-2018

çuk..

çok teskkürler sorumu cevapladınız. Allah razı olsun. 19-12-2015

11 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Paşa Göktaş tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Paşa Göktaş Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Lütfen cevaplayin hocam

  Teşekkürler hocam sag olun.

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Paşa Göktaş

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Anti hcv sınır

  İyi akşamlar hocam 5 sene önce şüpheli ilişkim olmuştu bu sene hıv testi yaptırdım anti hiv 0,17 negatif referans aralı 0-1 anti hcv 0,04 negatif referans aralında sınır kararı yazıyor hocam bu virüs bende var mı yok mu 50 gün sonra devlet hastanesinde yaptırdım anti hcv 0,23 negatif referans aralığ... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Paşa Göktaş

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Paşa Göktaş ile nasıl iletişime geçerim?
Prof. Dr. Paşa Göktaş ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 474 00 21

Prof. Dr. Paşa Göktaş için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. Paşa Göktaş için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Prof. Dr. Paşa Göktaş için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Prof. Dr. Paşa Göktaş hangi kurumlar Paşa Göktaş ile anlaşmalı?
Prof. Dr. Paşa Göktaş ile anlaşmalı kurumlara doktorsitesi.com üzerinde yer alan profilini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. ( Acıbadem Sigorta , Ak Sigorta , Allianz Sigorta , Anadolu Sigorta , Axa Sigorta , Demir Hayat , Ergo , Groupama Sigorta , Güneş Sigorta , Mapfre - Genel Sigorta , YapıKredi Sigorta , Ray Sigorta , Hdi Sigorta , Eureko Sigorta , Türkiye İş Bankası , Halkbank , Vakıfbank , Promed , TC Merkez Bankası , TÜRKİYE ANKARA SİGORTA A.Ş. , Ziraat Bankası )

Prof. Dr. Paşa Göktaş nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Paşa Göktaş Gelişim Tıp Laboratuvarları Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Prof. Dr. Paşa Göktaş hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Paşa Göktaş Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji, uzmanıdır. alanlarında hizmet veriyor ve Kana Virus Karışması (Viremi), Ensefalit (Beyin İltihabı), Kabakulak, Toxoplazmozis, Hayvan Kaynaklı Enfeksiyonlar hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Prof. Dr. Paşa Göktaş için muayene ücreti nedir?
Prof. Dr. Paşa Göktaş muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Paşa Göktaş muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Prof. Dr. Paşa Göktaş hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. Paşa Göktaş hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Doktordan Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.