Doktorun Adresi (2)

Büyükelçi Sok. No: 12/4 Kavaklıdere  Çankaya, Ankara
Ortopedi ve Travmatoloji Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı Hacettepe, 06100 Sıhhiye  Çankaya, Ankara
Hacettepe Üniversite Tıp Fakültesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Özgür Ahmet Atay Hakkında

Özgür Ahmet Atay Kimdir?

Prof. Dr. Özgür Ahmet ATAY, lise öğrenimini Ankara Anadolu Lisesi'nde bitirdikten Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde başladığı tıp eğitimini de başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise yine Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde yapmış ve 1995 yılında Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı olmuştur.

Uzmanlık eğitimi sonrasında akademik kariyerine Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı'nda devam eden Prof. Dr. Özgür Ahmet ATAY, 2002 yılında Doçentlik, 2007 yılında ise Profesörlük kadrosuna atanmıştır. 2002 yılında 6 ay süreyle ABD’de Lexington, Kentucky'deki Kentucky Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde Artroskopik Cerrahi üzerine çalışmalar yapmıştır.

Hastalarını Ankara'da bulunan özel muayenehanesinde de kabul eden Prof. Dr. Özgür halen Avrupa Ulusal Ortopedik Spor Travmatolojisi Dernekleri Federasyonu'nun (EFOST) birinci sekreteri olarak görev yapmaktadır. 

Diploma aldığı kurum

 • HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • HACETTEPE ÜNIVERSITESI

İlgilendiği Hastalıklar

  Tedaviler

  • Omuz artroskopisi
  • Eklem enjeksiyonu
  • Rotator kılıf (cuff) onarımı
  • Diz bağı yaralanmaları
  • Ayak ve ayak bileği cerrahisi

  Ücret Bilgisi

  Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (312) 438 10 00

  Doktor Yorumları

  Değerlendir
  1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
  Zamanlama
  İlgi
  Ortam

  Hasta Değerlendirmeleri

  at..al

  Ahmet hocamı bir arkadaşım önerdi. Ön çapraz bağ ameliyatı oldum 25-02-2019 tarihinde oldum. İletişimi yaklaşımı tedaviyle ilgili açıklamaları kişinin anlayacağı şekilde anlatıyor gayet güzel ve ılımlı bir doktor. Ameliyati ise Arka hamstring kası alıp onunla ekleme yapıyor ve spor yaralanmaları uzmanı olduğu için ameliyatan 1 hafta sonrası fizik tedaviye yönlendiriyor. Ağrı ise sadece 1 gün sürüyor. Gönül rahatlığıyla gidip tedavi ve ameliyat için muayene olun. 25-03-2019

  1 görüş bulundu.

  Hakkında değerlendirme yapın

  Prof. Dr. Özgür Ahmet Atay tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

  Değerlendir

  Son Cevapladığı Sorular

  Soru Sor
  • Ön çapraz bağ

   Sayın hocam öncelikle merhaba ve mesleğinizde başarılar dilerim. hcam ben sol dizimi çok büktüğümde bir acı hissediyorum ve sanki ayağımda bir dolgunluk hissi var. ve çıkan mr sonucu şöyle :patella ve patellar tendon normal görünüm ve intensitedir. diz eklem sıvısı suprapatellar bursa düzeyinde hafi... devamı

   Doktor Cevabı:

   Prof. Dr. Özgür Ahmet Atay

   tarihinde cevapladı.

   Cevabı gör

  • Menisküs yırtıgı ve dejenerasyonu

   Hocam mrb sol diz mrg de , medikal menisküs arka boynuzunda serbest kenara uzanan horizontal yırtık izlenmiştir. lateral menisküs ön ve arka boynuzu normal konumda ve sinyal izlenmiştir. sag diz mrg de medikal menisküs önboynuzda grade 1 ve arka boynuzda grade 2 dejenerasyon izlenmektedir l... devamı

   Doktor Cevabı:

   Prof. Dr. Özgür Ahmet Atay

   tarihinde cevapladı.

   Cevabı gör

  ?

  Soru sorun

  Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

  Soru Sor

  Sık Sorulan Sorular

  Prof. Dr. Özgür Ahmet Atay ile nasıl iletişime geçerim?
  Prof. Dr. Özgür Ahmet Atay ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (312) 438 10 00

  Prof. Dr. Özgür Ahmet Atay için nasıl randevu alabilirim?
  Prof. Dr. Özgür Ahmet Atay için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Prof. Dr. Özgür Ahmet Atay için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

  Prof. Dr. Özgür Ahmet Atay nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
  Prof. Dr. Özgür Ahmet Atay Ortopedi ve Travmatoloji Merkezi Hacettepe Üniversite Tıp Fakültesi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

  Prof. Dr. Özgür Ahmet Atay hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
  Prof. Dr. Özgür Ahmet Atay Ortopedi ve Travmatoloji, uzmanıdır. Omuz artroskopisi, Eklem enjeksiyonu, Rotator kılıf (cuff) onarımı, Diz bağı yaralanmaları, Ayak ve ayak bileği cerrahisi, Diz protezleri, Ön çapraz bağ bağların ameliyatı, Artroplasti, Diz artroskopisi, Hormonal terapi alanlarında hizmet veriyor ve hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

  Prof. Dr. Özgür Ahmet Atay için muayene ücreti nedir?
  Prof. Dr. Özgür Ahmet Atay muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Özgür Ahmet Atay muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
  Prof. Dr. Özgür Ahmet Atay hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
  Prof. Dr. Özgür Ahmet Atay hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

  Çar 28 Eki
  Per 29 Eki
  Cum 30 Eki

  Bu uzmanın online randevu alabileceğiniz bir takvimi bulunmuyor.

  Randevu takvimi talep edin
  .