Adres (2)

Büyükelçi Sok. No: 12/4 Kavaklıdere  Çankaya, Ankara
Ortopedi ve Travmatoloji Merkezi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı Hacettepe, 06100 Sıhhiye  Çankaya, Ankara
Hacettepe Üniversite Tıp Fakültesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Özgür Ahmet Atay Kimdir?

Prof. Dr. Özgür Ahmet ATAY, lise öğrenimini Ankara Anadolu Lisesi'nde bitirdikten Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde başladığı tıp eğitimini de başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise yine Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde yapmış ve 1995 yılında Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı olmuştur.

Uzmanlık eğitimi sonrasında akademik kariyerine Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı'nda devam eden Prof. Dr. Özgür Ahmet ATAY, 2002 yılında Doçentlik, 2007 yılında ise Profesörlük kadrosuna atanmıştır. 2002 yılında 6 ay süreyle ABD’de Lexington, Kentucky'deki Kentucky Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde Artroskopik Cerrahi üzerine çalışmalar yapmıştır.

Hastalarını Ankara'da bulunan özel muayenehanesinde de kabul eden Prof. Dr. Özgür halen Avrupa Ulusal Ortopedik Spor Travmatolojisi Dernekleri Federasyonu'nun (EFOST) birinci sekreteri olarak görev yapmaktadır. 

Diploma aldığı kurum

 • HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • HACETTEPE ÜNIVERSITESI

İlgilendiği Hastalıklar

  Tedaviler

  • Omuz artroskopisi
  • Eklem enjeksiyonu
  • Rotator kılıf (cuff) onarımı
  • Diz bağı yaralanmaları
  • Ayak ve ayak bileği cerrahisi

  Ücret Bilgisi

  Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 61 21

  Hastalarının Değerlendirmeleri

  Değerlendir
  1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
  Zamanlama
  İlgi
  Ortam

  Hasta Değerlendirmeleri

  at..al

  Ahmet hocamı bir arkadaşım önerdi. Ön çapraz bağ ameliyatı oldum 25-02-2019 tarihinde oldum. İletişimi yaklaşımı tedaviyle ilgili açıklamaları kişinin anlayacağı şekilde anlatıyor gayet güzel ve ılımlı bir doktor. Ameliyati ise Arka hamstring kası alıp onunla ekleme yapıyor ve spor yaralanmaları uzmanı olduğu için ameliyatan 1 hafta sonrası fizik tedaviye yönlendiriyor. Ağrı ise sadece 1 gün sürüyor. Gönül rahatlığıyla gidip tedavi ve ameliyat için muayene olun. 25-03-2019

  1 görüş bulundu.

  Hakkında değerlendirme yapın

  Prof. Dr. Özgür Ahmet Atay tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

  Değerlendir

  Son Cevapladığı Sorular

  Soru Sor
  • Ön çapraz bağ

   Sayın hocam öncelikle merhaba ve mesleğinizde başarılar dilerim. hcam ben sol dizimi çok büktüğümde bir acı hissediyorum ve sanki ayağımda bir dolgunluk hissi var. ve çıkan mr sonucu şöyle :patella ve patellar tendon normal görünüm ve intensitedir. diz eklem sıvısı suprapatellar bursa düzeyinde hafi... devamı

   Doktor Cevabı:

   Prof. Dr. Özgür Ahmet Atay

   tarihinde cevapladı.

   Cevabı gör

  • Menisküs yırtıgı ve dejenerasyonu

   Hocam mrb sol diz mrg de , medikal menisküs arka boynuzunda serbest kenara uzanan horizontal yırtık izlenmiştir. lateral menisküs ön ve arka boynuzu normal konumda ve sinyal izlenmiştir. sag diz mrg de medikal menisküs önboynuzda grade 1 ve arka boynuzda grade 2 dejenerasyon izlenmektedir l... devamı

   Doktor Cevabı:

   Prof. Dr. Özgür Ahmet Atay

   tarihinde cevapladı.

   Cevabı gör

  ?

  Soru sorun

  Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

  Soru Sor

  Randevu Al

  Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


  .