Prof. Dr. Ozan Özkaya

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Nefrolojisi - İstanbul

Ailevi Akdeniz Ateşi (Fmf), Juvenil Romatoid Artrit, Vaskülit Pan

Randevu Al 0 (850) 811 74 81

Doktorun Adresi (2)

Ahmet Adnan Saygun cd. Canan sk.no:5 Ulus Beşiktaş  Beşiktaş, İstanbul
Liv hospıtal

Online randevu aktif değil. Telefon ile randevu alabilirsiniz.

0 (850) 811 74 81
İmkanlar
Wi-fi Otopark (Ücretli) İkram Oyun Odası Vale Kredi kartı ile ödeme Nakit Sgk Anlaşmalı
Esenkent mahallesi Süleyman Demirel caddesi no:6  Esenyurt, İstanbul
İstinye Üniversitesi Liv Hastanesi,

Online randevu aktif değil. Telefon ile randevu alabilirsiniz.

0 (850) 811 74 81
İmkanlar
Wi-fi Otopark (Ücretli) Oyun Odası Vale Kredi kartı ile ödeme Nakit Sgk Anlaşmalı

Ozan Özkaya Hakkında

Ozan Özkaya Kimdir?

Prof.Dr Ozan ÖZKAYA, 1968 yılında doğmuştur. Lisans öncesi eğitimlerinin ardından Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1992 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. 1993 yılında  Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları ihtisasına başladı.1998-2002 yılları arası Gazi Üniversitesi Çocuk Nefroloji ihtisasını tamamlamıştır.2002 yılında Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi 'nde  yardımcı doçent olarak göreve başladı.2004 yılında Doçent ünvanı, 2011 yılında ise profesör ünvanını almıştır. 2011 yılında Çocuk Romatoloji uzmanı ünvanını alarak çocuk romatoloji bilimdalını kurdu. 2012 yılında New York Üniversitesi Langone Medical Center, Pediatrik romatoloji ünitesinde   bulundu.

2014-2015 yılları arası Sağlık Bakanlığı,Fatih Sultan Mehmet Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde, 2015-2017 yılları arasında ise Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde Çocuk Kliniği eğitim sorumlusu olarak görev yaptı. Mesleki çalışmalarına İstinye Üniversitesi Hastanesi  ve Liv Hospital,Ulus Hastanesi'nde devam etmektedir.

Prof.Dr Ozan ÖZKAYA, Uluslararası dergilerde yayınlanmış 85,  ulusal  dergilerde  yayınlanmış dergilerde 25 adet makalesi vardır. Ayrıca evli ve iki çocuk annesidir.

Diploma aldığı kurum
 • ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • GAZI ÜNIVERSITESI
Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 01 1992

Tecrübe: 29 yıl 6 ay

Yabancı Diller
 • İngilizce
 • Almanca
Deneyimler
 • Zincidere Sağlık ocağı, kayseri, Zorunlu Devlet yükümlülüğ
  01 1992 - 01 1993
 • Gazi Üniversitesi,Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilimdalı
  01 1993 - 01 1998
 • Gazi Üniversitesi, Çocuk Nefroloji bilimdalı
  01 1998 - 05 2002
 • Ondokuz Mayıs Üniversitesi, Çocuk Nefrolojis, ÇocukRomatolojisi Bilimdalı Başkanı
  01 2002 - 01 2014
 • Türkiye Kamu Hastaneler Kurumu, Fatih Sultan Mehmet Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Kliniği Eğitim Sorumlulusu
  01 2014 - 01 2015
İlgilendiği Hastalıklar
 • Ailevi Akdeniz Ateşi (Fmf)
 • Juvenil Romatoid Artrit
 • Vaskülit Pan
 • Skleroderma
 • Büyüme Ağrısı
Ödüller
 • 1.Academic Olympics: Dünya 7. liği. Angiotensin reseptor gene polimorphism and acute renal failure in babies with RDS.1st meeting of Union of Neonatal Perinatal Societies (UNEPS), 2008, Kasım, Roma (24.11.2016)
 • 2.Sözlü Bildiri Birincilik Ödülü. NT-proBNP, Kronik Böbrek Hastalarında Vücut Sıvı Durumunun Güvenilir Bir Göstergesi Midir? 9. Ulusal Çocuk Nefroloji Kongresi. (24.11.2014)
 • 3.Sözlü Bildiri Birincilik Ödülü. Çocukluk çağı nefrotik sendromlu hastalarda vücut sıvı hacminin belirlenmesinde Biyoelektrik impedans analizi, vena kava inferior çapının ölçümü ve NT-proBNP’nin yeri. 8. Ulusal Çocuk Nefroloji Kongresi (29.10.2014)
 • 4,Genç Araştırmacı Ödülü, 3. Ulusal Pediatrik Nefroloji kongresi,. Hiperkalsiürisi olan hastalarda vitamin D reseptör gen polimorfizmi, Antalya, (10.05.2003)
 • 5.Prof.Dr.Suphi Artunkal teşvik ödülü.VI. Ulusal Nükleer tıp kongresi, Çocuklarda Tc-99M MAG3 klirensi: Kan örneği ve gamma kamera ölçüm yöntemlerinin karşılaştırılması.XVI Ulusal Nükleer Tıp Kongresi, (10.05.2003)
Ücret Bilgisi
Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 74 81
Anlaşmalı Kurumlar
 • Ak Sigorta
 • Allianz Sigorta
 • Anadolu Sigorta
 • Axa Sigorta
 • Demir Hayat

Ozan Özkaya Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

gi..
Zamanlama
İlgi
Ortam

Mesleğinin dört dörtlük uzmanı. Biz çok memnun kaldık, ilgisinden, tedavisinin başarılı sonuçlanmasından. Çok teşekkür borçluyuz... 24-05-2018

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Ozan Özkaya tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Ozan Özkaya Cevapladığı Sorular

 • Bebek idrar testi

  Sabırla cevap verdiğiniz için teşekkür ederim... kolay gelsin☺️

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Ozan Özkaya

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Bi̇lgi̇ri̇caedi̇yorum

  Hocam selam,3 aylık bir oğlum var ve "solda minimal pelvikaliektazi izlenmiş olup renal pelvis ap çapı 7mm,sağ böbrek alt polde büyüklüğü 3,7 mm boyutlu birkaç adet kakül ile uyumlu ekojenite izlenmiştir..sağda elvis ap çapı 5,5 mm.sal bb polde büyüğü 3,4 mm boyutlu kakül uyumlu ekojenite."bulgusu v... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Ozan Özkaya

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Ozan Özkaya ile nasıl iletişime geçerim?
Prof. Dr. Ozan Özkaya ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 811 74 81

Prof. Dr. Ozan Özkaya için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. Ozan Özkaya için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Prof. Dr. Ozan Özkaya için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Prof. Dr. Ozan Özkaya hangi kurumlar Ozan Özkaya ile anlaşmalı?
Prof. Dr. Ozan Özkaya ile anlaşmalı kurumlara doktorsitesi.com üzerinde yer alan profilini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. ( Ak Sigorta , Allianz Sigorta , Anadolu Sigorta , Axa Sigorta , Demir Hayat , Ergo , Groupama Sigorta , Güneş Sigorta , Mapfre - Genel Sigorta , YapıKredi Sigorta , Ray Sigorta , Ege(Euro) Sigorta , Hdi Sigorta , Eureko Sigorta , SGK , Türkiye İş Bankası , Halkbank , Şekerbank , Emlakbank , T. Sına Kalkınma Bankası , Milli Reasürans T.A.Ş , Vakıfbank , Akbank , Promed , TC Merkez Bankası , PTT Mensupları , BORSA İSTANBUL TÜYAP TÜM FUARCILIK A.Ş. , TOBB İTO , TBMM ESBANK İNTER PARTNER ASİSTANS CGM , TÜRKİYE ANKARA SİGORTA A.Ş. , TAKASBANK , Medlab , Ziraat Bankası , TÜBİTAK , CompuGroup Medical (CGM) , Garanti Bankası , Aselsan , Tai , Zurich Sigorta , Generali Sigorta , IPA , isviçre , İlksan (ilkokul Öğretmenleri Sağlık ve Sosyal Yardım Sandığı) , Özel Sigortaların Tümü , Türkiye Büyük Millet Meclisi ( TBMM) , Genel Yaşam , Emekli Sandığı , sendika , Yapı Kredi Bankası )

Prof. Dr. Ozan Özkaya nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Ozan Özkaya Liv hospıtal İstinye Üniversitesi Liv Hastanesi, Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Prof. Dr. Ozan Özkaya hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Ozan Özkaya Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, ,Çocuk Nefrolojisi uzmanıdır. alanlarında hizmet veriyor ve Ailevi Akdeniz Ateşi (Fmf), Juvenil Romatoid Artrit, Vaskülit Pan, Skleroderma, Büyüme Ağrısı hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Prof. Dr. Ozan Özkaya için muayene ücreti nedir?
Prof. Dr. Ozan Özkaya muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Ozan Özkaya muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Prof. Dr. Ozan Özkaya hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. Ozan Özkaya hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Cmt 31 Tem
Paz 01 Ağu
Pzt 02 Ağu

Bu uzmanın online randevu alabileceğiniz bir takvimi bulunmuyor.

Randevu takvimi talep edin
.