Prof. Dr. Onur KONUK, Ankara, Göz Hastalıkları

Prof. Dr. Onur KONUK

Göz Hastalıkları - Ankara

Göz Çevresi Estetiği (Oküloplasti), Kirpik dönmesi ve tedavisi, Blefaroplasti (Göz Kapağı Estetiği)

Randevu Al0 (850) 811 74 68Soru Sor

Doktorun Adresi

Besa Kule A Blok No 20 1480 Sok.  Çankaya, Ankara
Prof.Dr.Onur Konuk Muayenehanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Wi-fi Kredi kartı ile ödeme Nakit

Onur KONUK Hakkında

Onur KONUK Kimdir?

Prof.Dr Onur KONUK, 1973 yılında Ankara'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerini tamamladıktan sonra, Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1996 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde yapmış ve 2001 yılında Göz Hastalıkları Uzmanı olmuştur.

Avrupa Graves Orbitopati Grubu (EUGOGO) Türkiye Temsilcisi,1996-2001 yılları arası Gazi Tıp Fakültesi Göz Hastalıkları Anabilim Dalı Araştırma Görevlisi, 2001-2004 yılları arası Gazi Tıp Fakültesi Göz Hastalıkları Anabilim Dalı Öğretim Görevlisi, 2004- 2008 yılları arası Gazi Tıp Fakültesi Göz Hastalıkları Anabilim Dalı Yard. Doçent Doktor, 2008 yılında Gazi Tıp Fakültesi Göz Hastalıkları Anabilim Dalı Doçent Doktor, 2001- Avrupa Oftalmik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi (ESOPRS) Derneği Üyesi, 2008- Fellow of European Board of Ophthalmology (FEBO), 2017-Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Göz Hastalıkları Ana Bilim Dalı Profesör ünvanını almıştır.

Çalışma süresi içinde uluslararası dergilerde 30, ulusal dergilerde ise 49 makale yayınlamıştır. Bilimsel toplantılara katılarak Göz Hastalıkları ile ilgili 34 uluslararası, 132 ulusal çalışma sundu. İki adet kitap bölümü yazdı. Bu çalışmalardan 2 uluslararası, 2 de ulusal en iyi çalışma ödülü aldı. Uluslararası yayınları ile h indeksi 9 olarak hesap edildi. 2001 yılında beri Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Göz Hastalıkları Anabilim Dalında 3. Ve 5. Sınıf stajyer doktor ve Araştırma Görevlisi doktor eğitim programında görev almaktadır. Bu süreçte 2 proje yöneticiliği ve 2 tez yöneticiliği yaptı. Üniversite bünyesinde 6 adet kurs düzenlenmesinde aktif görev almıştır. Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi bünyesinde verilen “TS-EN ISO 9000 Kalite Yönetimi ve Kalite Güvencesi Standartları Temel Eğitimi” ve “Kalite Sistem Dökümantasyonu ve Kuruluş İçi Kalite Tetkikleri” konulu eğitim programına katılarak Göz Kliniğinin ISO 9000 belgesi almasında aktif görev üstlendi. 

Prof.Dr Onur KONUK, 1996 yılından beri Türk Oftalmoloji Derneği üyesi ve 1999 yılından beri European Society of Ophthalmic Plastic and Reconstructive Surgery (E.S.O.P.R.S.) üyesidir. Ulusal oftalmoloji sertifikalarından Türk Oftalmoloji Derneği Yeterlilik Kurulu, Uluslararası oftalmoloji sertifikalarından International Council of Ophthalmology (ICO) Basic and Clinical Sciences sertifikasını aldı. Avrupa Oftalmoloji board sınavını kazanarak 2008 yılından beri “Fellow of European Board of Ophthalmology (FEBO)” ünvanını taşımaktadır. Avrupa Tiroid Oftalmopati grubu olan “European Group on Graves Ophthalmopathy (EUGOGO)” nin Türkiye temsilcidir. Ayrıca iyi derecede İngilizce bilmektedir.

 

 

 

Diploma aldığı kurum

 • ANKARA ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • GAZI ÜNIVERSITESI

Yabancı Diller

 • İngilizce

İlgilendiği Hastalıklar

 • Göz Çevresi Estetiği (Oküloplasti)
 • Kirpik dönmesi ve tedavisi
 • Blefaroplasti (Göz Kapağı Estetiği)
 • Göz Kapağı Düşüklüğü (Pitozis)
 • Orbita Tümörleri Ve Cerrahisi

Tedaviler

 • Protez kullanamama ve soket kontraksiyonu tedavisi
 • Santral sinir sistemi ve beyin hastalıkları ile ilgili göz hastalıkları ve tedavisi
 • Mukozalı ve amniyotik membran ile oküler yüzey rekonstrüksiyonu
 • Botox uygulaması
 • Kozmetik cerrahi

Diplomalar ve Sertifikalar

Fotoğraflar

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 74 68

Doktor Yorumları

Değerlendir
5 Değerlendirme Ort. Puanı: 4.9
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ay..aş

İlgi alaka çok iyi muayene ve teşhis hastayı psikolojik olarak rahatlatma olağanüstü iyi inş.tedavi sürecinde gerekli iyileşmeyi hisseder ve rahatsızlığımız biterse 😃 herşey İyi olacak😃 02-07-2020

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
et..nyüz

işinin ehli Ankara’da ki en kaliteli,bilgili ve donanımlı isimlerinden biri gerçekten sadece hasta doktor ilişkisi değil insan olmanın önemini bilip elinden ne gelirse yapmaya hazır kendini çok güzel yetiştirmiş bi doktor Allah yolunuzu açık etsin hocam.. 27-07-2019

tafa..az

Ben Gaziantepde yaşıyorum. 20 ay önce troide bağlı Graves hastalığı oldum. 2018 başında şaşılık ve gözde dışarı çıkma oldu bu süre içinde araç kullanamadım, ışıkdan rahatsız olup, göz sulanması vs. olup, bir başkasının yardımı gerekiyordu hayat kalitem gerçekten bozuk idi. Tavsiye ve araştırmam sonunda Onur beyi tanıdım troit değerleri normale geldikten sonra Mayıs 2019 ayında şaşılık ameliyatımı yaptı, ellerine sağlık memnunum araba dahi sakin yerlerde sürmeye başladım. Onur bey mesleğinin duayeni olup, kendisine tekrar, tekrar teşekkür ederim. 29-06-2019

a..bay

Prof.Dr.Onur Konuk gerçekten alanın da çok başarılı biz çok memnun kaldık. Kesinlikle tavsiye ederiz. 25-09-2018

..

Çok faydalı bilgiler veriyor. Harika bir doktor. 23-11-2017

5 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Onur KONUK tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Troit graves hastalgi gozlerimi etkiledi

  Merhabalar onur bey ben graves hastasiyim ve gozlerimi etkiledi 6 hafta 500 luk 6 haftadada 250 lik kortizon tedavisi oldum ilk baslardaki citf gormem gozde yanma kalmadi ama su an gozlerimde disari cikma ve sislik devam ediyor tedavi oldugum hastane en az 3 ay beklememi soyledi bu durum beni ra... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Onur KONUK

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Gözyaşı kanalı tıkanıklığı

  Doktor bey iyi günler. yeğenimin doğuştan gözyaşı kanalında tıkanıklık vardı. önce masajla halletmeye çalışıldı, açılmayınca sondaj işlemi uygulandı. o da olmayınca gözüne operasyonla tüp takıldı fakat tüp 1 hafta kadar süre geçtikten sonra çıktı. sonrasında aynı işlem tekrarlandı ve 2 hafta sonra... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Onur KONUK

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Onur KONUK ile nasıl iletişime geçerim?
Prof. Dr. Onur KONUK ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 811 74 68

Prof. Dr. Onur KONUK için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. Onur KONUK için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Prof. Dr. Onur KONUK için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Prof. Dr. Onur KONUK nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Onur KONUK Prof.Dr.Onur Konuk Muayenehanesi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Prof. Dr. Onur KONUK hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Onur KONUK Göz Hastalıkları, uzmanıdır. Protez kullanamama ve soket kontraksiyonu tedavisi, Santral sinir sistemi ve beyin hastalıkları ile ilgili göz hastalıkları ve tedavisi, Mukozalı ve amniyotik membran ile oküler yüzey rekonstrüksiyonu, Botox uygulaması, Kozmetik cerrahi, Konjenital anoftalmi ve tedavisi, İmplant atılması tedavisi, Hareketli göz protezi cerrahisi, Konjenital anoftalmi ve tedavisi, Göz kapağı estetiği alanlarında hizmet veriyor ve Göz Çevresi Estetiği (Oküloplasti), Kirpik dönmesi ve tedavisi, Blefaroplasti (Göz Kapağı Estetiği), Göz Kapağı Düşüklüğü (Pitozis), Orbita Tümörleri Ve Cerrahisi hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Prof. Dr. Onur KONUK için muayene ücreti nedir?
Prof. Dr. Onur KONUK muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Onur KONUK muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Prof. Dr. Onur KONUK hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. Onur KONUK hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Cmt 15 Ağu
Paz 16 Ağu
Pzt 17 Ağu

Bu uzmanın online randevu alabileceğiniz bir takvimi bulunmuyor.

Randevu takvimi talep edin
.