Prof. Dr. Ömer Anlar

Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları), Klinik Nörofizyoloji - Ankara
5.0

Uyuklama, R51 Baş Ağrısı, Periferik Sinir Hastalığı (Kol Ve Bacak Sinir Hastalığı)

“Annem Penpe Çağır şiddetli baş ağrısı nedeniyle Nöroloji kliniğine yaptığımız müracaat sonrasında Pr...” Devamı

Prof. Dr. Ömer Anlar

Prof. Dr. Ömer Anlar, Ankara Üniversitesi Tıp Fakületisi, İbn-i Sina Hastanesinde 1992 yılında Uzmanlığını tamamladı. Yüzüncü Yıl Üniversitesi ve Yıldırım Beyazıt Üniversitesi, Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Öğretim Üyesi olarak görev yaptı.

prof.omeranlar@gmail.com

Klinikte Nörolojik muayene yanı sıra, EMG ünitesinde aşağıdaki işlemler yapılmaktadir.

- Tuzak Nöropati ve Sinir Travmaları incelemesi

- Radikülopati ( Bel ve Boyun Fıtığı incelemesi )

- Polinöropati (Sinir ucu iltihabı )

- Miyopati  ( Kas Hastalığı )

- Tek Lif EMG

- Fasyal EMG ( Yüz Felcine yönelik )

- Motor Nöron Hastalığı ( ALS ) İncelemesi

- Çocuk EMG' si

- VEP incelemesi ( Görsel uyarılmış Potansiyeller )

- SEP incelemesi ( Duysal uyarılmış Potansiyeller )

 

Enerji Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi / İletişim 0505 890 80 85
Ziyabey Caddesi No:34 Balgat Çankaya/Ankara
Hizmetler
Boyun ve Bel Ağrıları Demans tedavisi Epilepsi Tedavisi Epilepsi testi Migren Tedavisi Mri değerlendirme Parkinson Hastalığı Tedavisi Parkinson Tedavisi Spastite Tedavisi Uyku bozuklukları tedavisi Vertigo Tedavisi Devamı
İmkanlar
Sgk Anlaşmalı Devamı
Ödeme Yöntemleri
Kredi kartı ile ödeme Nakit Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Prof. Dr. Ömer Anlar, Ankara Üniversitesi Tıp Fakületisi, İbn-i Sina Hastanesinde 1992 yılında Uzmanlığını tamamladı. Yüzüncü Yıl Üniversitesi ve Yıldırım Beyazıt Üniversitesi, Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Öğretim Üyesi olarak görev yaptı. Devamı

Sertifikalar

Diploma Aldığı Kurum

Diğer

Yabancı Dil

Arapça, Fransızca, İngilizce

İlgi Alanları

Uyuklama R51 Baş Ağrısı Periferik Sinir Hastalığı (Kol Ve Bacak Sinir Hastalığı) Miyestenia Gravis (Kas Zayıflığı Hastalığı) Kas Hastalıkları (Nöromuskuler Hastalıklar) Kas Erimesi Amyotrofik Lateral Skleroz (ALS, Motor Nöron Hastalığı) Boyun Fıtığı Damar Tıkanıklığı Bilinç Bulanıklığı (Konfüzyon) Demans Kas Hastalıkları Kas Hastalıkları (Miyasteni, ALS) Nöropatik Ağrı Sol Hemipleji
Devamı

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (312) 285 25 40

Görüşler

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
S.
Sem*** .***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 ay önce

Annem Penpe Çağır şiddetli baş ağrısı nedeniyle Nöroloji kliniğine yaptığımız müracaat sonrasında Prof. Dr Ömer Anlar hocam gerekli muayene ve tedavi0 sürecini başlatmış oldu. Aldığımız ilaçlarla birlikte tedavi olumlu sonuç verdi rutin kontrollere devam ettik. Tedaviden yaklaşık 2 yıl sonra annem bu defa daha şiddetli ağrı ve geçici hafıza kaybı ile Yenimahalle Devlet hastanesine başvurduk, acilde 1 gün kaldık bu süre içerisinde Ömer hocamdan tekrar yardım istedik. Hocam hastalığın hikayesini bildiği için sağolsun yardımını esirgemedi ve acilde annemi görmeye bizzat geldi. Hastanedeki doktorlarla görüşerek tektikleri tekrar değerlendirdiler ve hastalığa bizim anlayacağımız dilde beyin iltihabı teşhisi koydular. Nöroloji servisine aldılar tedavisi burada yaklaşık olarak 1 hafta sürdü yapılan tedavi olumlu sonu verdi çok şükürler olsun şimdi durumu çok daha iyi. Ömer hocamın sayesinde tabi ki bizden desteğini hiç esirgemedi ne zaman ulaşmaya çalışsak anında cevap verdi. Hipokrat yeminine bağlı önce insan olarak kişiliğiyle örnek bir Hekim olarak her zaman yanımızda oldu. Ailenizde sağlıkla ilgili bir sınavdan geçerken katkı oranı ne olursa olsun yanınızda bulunan herkesin önemi çok büyük lakin bizim bu sınavda Ömer hocamızın desteğini unutmamız mümkün değil. Ömer hocam gibi hekimlerimize hepimizin ihtiyacı var. Hocam herşey için bir kez de buradan teşekkür ederiz iyi ki varsınız iyi ki sisi tanımışız. Saygılarımla.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
S.
Sem*** .***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 ay önce

Ömer hoc aylar önce karşıma çıktı bu ülke için çok değerli bir isim olduğunu düşünüyorum. Alanında en iyisi, tartışmasız, böyle doktorlara ihtiyacımız var, kendisine herşey için teşekkür eder, herkese tavsiye ederim.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
S.
Sem*** .***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 ay önce

Myastenia Gravis hastası ablamı pek çok doktora götürüp bu hastalığın tanısına dahi ulaşamamamıza rağmen Ömer Hoca hem tanımızı koyup hem de tedavimize başladı ve yakın takipte kaldı. Ablam Ömer Hoca sayesinde günlük hayatına rahatça devam edebiliyor. Kendisine çok teşekkür ediyorum ve Ömer Hocayı gerçekten tavsiye ediyorum.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
S.
Sem*** .***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 ay önce

Bana Ömer bey teşhis olarak 10 yıl önce Miyasteni gravis hastalığı tanısı koydu ki o zamanlarda hastalığımın adını başka doktorlar tam olarak koyamamışlardı. Aylarca tedavi etti özenle ve sonunda düzeldim bende hakkı çoktur halen kendisini tercih eder tavsiye ederim. Allah razı olsun Ömer hocamızdan.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
S.
Sem*** .***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 ay önce

Ömer hoca çok iyi bir hekim olmasının yanında çok iyi bir insan. Teşhiste çok iyi olduğu gibi insanın psikolojisinden de anlıyor. Hep çözüm odaklı sizi iyileştirene kadar da bırakmıyor, pes etmiyor. Ömer hocaya muayene olan hasta kendini mutlu hissediyor ve en baştan iyileşeceğine gönülden inanıyor. Allah başımızdan eksik etmesin her anlamda çok değerli bir hekimdir.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
S.
Sem*** .***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 ay önce

Ömer hocamı MS hastalığıyla tanıdım, bana teşhis koyan hocamdı. Hastaneye yatmak istememiştim çocuklarım küçük diye hatta beni teşvik eden kendisiydi. Önce Allah'ın sonra kendisi sayesinde bu hastalığı kolay atlattım hayatım boyunca onun tavsiyeleri benim için çok önemli olmuştur ve her aradığımda mutlaka ulaşmışımdır. Ömer hocamı 20 yıldır MS olduktan sonra tanıdım iyi ki onun hastası oldum şu anda da çok çok iyiyim. Allah'ım başımızdan eksik etmesin ve yar ve yardımcısı olsun.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
ZS
Zek*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 ay önce

Ömer Hocama ani başlayan ataklarım nedeniyle gitmiştim. Engin tecrübesiyle durumumu her açıdan değerlendirmiş ve uygun tedaviyi uygulamıştır. Durumumu yakınen takip etmeye devam etmektedir. Samimiyeti, pozitif yaklaşımı ve profesyonelliğiyle; her zaman bana kendimi çok iyi hissettirmiş, moral aşılamıştır. Allah ondan razı olsun.

NK
Nez*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 ay önce

Prof. Dr. Ömer Anlar, üç senedir babamın (72 yaşında) Nöromiyelitis Optika (Devic hastalığı) hastalığının tedavi sürecini takip etmektedir. Tedaviye hiçbir şekilde cevap vermeyen, hem felç kalmış hem de viral bir enfeksiyonla savaşan babamızı; üç sene önce acil olarak Ankara'ya Ömer hocamıza getirdik. Kendisi engin tecrübesi ve vizyonuyla babamıza farklı bir tedavi yöntemi uygulamıştır. Bu sayede, yatakta sağdan sola bile dönemeyen babamız, artık yürüyebilmekte ve kendi öz bakımını yapabilmektedir. Ayrıca, hocamızın samimiyeti, iyiliği ve babamızla kurmuş olduğu yakın ilişki babamıza ruhen çok iyi gelmiştir. Kendisine minnettarız. Allah ondan razı olsun.

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Ömer Anlar ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. Ömer Anlar için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. Ömer Anlar için nasıl randevu alabilirim?

Prof. Dr. Ömer Anlar ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: 0 (312) 285 25 40

Prof. Dr. Ömer Anlar nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Ömer Anlar Enerji Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi / İletişim 0505 890 80 85 bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. Ömer Anlar hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Ömer Anlar Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları), Klinik Nörofizyoloji uzmanıdır. Uyuklama, R51 Baş Ağrısı, Periferik Sinir Hastalığı (Kol Ve Bacak Sinir Hastalığı) alanlarında hizmet veriyor ve Boyun ve Bel Ağrıları, Demans tedavisi, Epilepsi Tedavisi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.
Çağrı Merkezi 0 (312) 285 25 40

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Hata
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Facebook Twitter Instagram Youtube