Prof. Dr. Ömer Anlar

Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları), Klinik Nörofizyoloji - Ankara
5.0

Uyuklama, R51 Baş Ağrısı, Periferik Sinir Hastalığı (Kol Ve Bacak Sinir Hastalığı)

“Sayın Ömer Hocama burdan da teşekkürlerimi iletmek istiyorum. Gerçekden ilgisi alakası mükemmel. Has...” Devamı

Prof. Dr. Ömer Anlar

Prof. Dr. Ömer Anlar, Ankara Üniversitesi Tıp Fakületisi, İbn-i Sina Hastanesinde 1992 yılında Uzmanlığını tamamladı. Yüzüncü Yıl Üniversitesi ve Yıldırım Beyazıt Üniversitesi, Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Öğretim Üyesi olarak görev yaptı.

prof.omeranlar@gmail.com

Klinikte Nörolojik muayene yanı sıra, EMG ünitesinde aşağıdaki işlemler yapılmaktadir.

- Tuzak Nöropati ve Sinir Travmaları incelemesi

- Radikülopati ( Bel ve Boyun Fıtığı incelemesi )

- Polinöropati (Sinir ucu iltihabı )

- Miyopati  ( Kas Hastalığı )

- Tek Lif EMG

- Fasyal EMG ( Yüz Felcine yönelik )

- Motor Nöron Hastalığı ( ALS ) İncelemesi

- Çocuk EMG' si

- VEP incelemesi ( Görsel uyarılmış Potansiyeller )

- SEP incelemesi ( Duysal uyarılmış Potansiyeller )

 

Ziyabey Caddesi No:34 Balgat Çankaya/Ankara
Hizmetler
Boyun ve bel ağrıları Demans tedavisi Epilepsi tedavisi Epilepsi testi Migren tedavisi Devamı
İmkanlar
Sgk Anlaşmalı Devamı
Ödeme Yöntemleri
Kredi kartı ile ödeme Nakit Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Prof. Dr. Ömer Anlar, Ankara Üniversitesi Tıp Fakületisi, İbn-i Sina Hastanesinde 1992 yılında Uzmanlığını tamamladı. Yüzüncü Yıl Üniversitesi ve Yıldırım Beyazıt Üniversitesi, Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Öğretim Üyesi olarak görev yaptı. Devamı

Sertifikalar

Diploma Aldığı Kurum

Diğer

Yabancı Dil

İngilizce, Arapça, Fransızca

İlgi Alanları

Uyuklama R51 Baş Ağrısı Periferik Sinir Hastalığı (Kol Ve Bacak Sinir Hastalığı) Miyestenia Gravis (Kas Zayıflığı Hastalığı) Kas Hastalıkları (Nöromuskuler Hastalıklar) Devamı

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (312) 285 25 40

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
MY
Met*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce
Enerji Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

Sayın Ömer Hocama burdan da teşekkürlerimi iletmek istiyorum. Gerçekden ilgisi alakası mükemmel. Hastaya yaklaşımı Allah Razı olsun ☺️

Pk
Pın*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

sağ ayağımın tutmaması ve deli gibi beyin ağrısı çekerken denk geldiğim iyi ki gelmişim kanser ile ms arasında kaldıklarında Ömer hoca imdadıma yetişti ve tanıyı koydu gerek sıcak kanlılığı gerek önemli bilgileri iyi ki tanımışım iyi ki Ömer hocanın takibindeyim beni kemoterapiden kurtardı bu ülkeye lazımsınız hocam.

Ami*** Ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Ömer hocayla ağrılar ve uyusmalar içinde kıvranırken başka doktorların hastalığımı netlestiremedigi bir dönemde tanıştık, kendisi tehlikeli bir hastalık olan guillain barre sendromunu çektiği emg ile çok erken dönemde farkederek belirsizliğimizin gidip tedavimin başlamasına vesile oldu. Hastaya yaklaşımı öyle nazik, oyle iyi gelen türden ki bazı ise yeni başlayan meslektaşlarının yanında durarak bu yaklaşımı örnek alması gerekiyor. Bir de sonrasında bile hastasını bırakmayıp durumu hakkında bilgi edinmek istiyor, ilginiz için çok teşekkür ederiz.

S.
Sem*** .***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Annem Penpe Çağır şiddetli baş ağrısı nedeniyle Nöroloji kliniğine yaptığımız müracaat sonrasında Prof. Dr Ömer Anlar hocam gerekli muayene ve tedavi0 sürecini başlatmış oldu. Aldığımız ilaçlarla birlikte tedavi olumlu sonuç verdi rutin kontrollere devam ettik. Tedaviden yaklaşık 2 yıl sonra annem bu defa daha şiddetli ağrı ve geçici hafıza kaybı ile Yenimahalle Devlet hastanesine başvurduk, acilde 1 gün kaldık bu süre içerisinde Ömer hocamdan tekrar yardım istedik. Hocam hastalığın hikayesini bildiği için sağolsun yardımını esirgemedi ve acilde annemi görmeye bizzat geldi. Hastanedeki doktorlarla görüşerek tektikleri tekrar değerlendirdiler ve hastalığa bizim anlayacağımız dilde beyin iltihabı teşhisi koydular. Nöroloji servisine aldılar tedavisi burada yaklaşık olarak 1 hafta sürdü yapılan tedavi olumlu sonu verdi çok şükürler olsun şimdi durumu çok daha iyi. Ömer hocamın sayesinde tabi ki bizden desteğini hiç esirgemedi ne zaman ulaşmaya çalışsak anında cevap verdi. Hipokrat yeminine bağlı önce insan olarak kişiliğiyle örnek bir Hekim olarak her zaman yanımızda oldu. Ailenizde sağlıkla ilgili bir sınavdan geçerken katkı oranı ne olursa olsun yanınızda bulunan herkesin önemi çok büyük lakin bizim bu sınavda Ömer hocamızın desteğini unutmamız mümkün değil. Ömer hocam gibi hekimlerimize hepimizin ihtiyacı var. Hocam herşey için bir kez de buradan teşekkür ederiz iyi ki varsınız iyi ki sisi tanımışız. Saygılarımla.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
S.
Sem*** .***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Ömer hoc aylar önce karşıma çıktı bu ülke için çok değerli bir isim olduğunu düşünüyorum. Alanında en iyisi, tartışmasız, böyle doktorlara ihtiyacımız var, kendisine herşey için teşekkür eder, herkese tavsiye ederim.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
S.
Sem*** .***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Myastenia Gravis hastası ablamı pek çok doktora götürüp bu hastalığın tanısına dahi ulaşamamamıza rağmen Ömer Hoca hem tanımızı koyup hem de tedavimize başladı ve yakın takipte kaldı. Ablam Ömer Hoca sayesinde günlük hayatına rahatça devam edebiliyor. Kendisine çok teşekkür ediyorum ve Ömer Hocayı gerçekten tavsiye ediyorum.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
S.
Sem*** .***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Bana Ömer bey teşhis olarak 10 yıl önce Miyasteni gravis hastalığı tanısı koydu ki o zamanlarda hastalığımın adını başka doktorlar tam olarak koyamamışlardı. Aylarca tedavi etti özenle ve sonunda düzeldim bende hakkı çoktur halen kendisini tercih eder tavsiye ederim. Allah razı olsun Ömer hocamızdan.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
S.
Sem*** .***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Ömer hoca çok iyi bir hekim olmasının yanında çok iyi bir insan. Teşhiste çok iyi olduğu gibi insanın psikolojisinden de anlıyor. Hep çözüm odaklı sizi iyileştirene kadar da bırakmıyor, pes etmiyor. Ömer hocaya muayene olan hasta kendini mutlu hissediyor ve en baştan iyileşeceğine gönülden inanıyor. Allah başımızdan eksik etmesin her anlamda çok değerli bir hekimdir.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
S.
Sem*** .***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Ömer hocamı MS hastalığıyla tanıdım, bana teşhis koyan hocamdı. Hastaneye yatmak istememiştim çocuklarım küçük diye hatta beni teşvik eden kendisiydi. Önce Allah'ın sonra kendisi sayesinde bu hastalığı kolay atlattım hayatım boyunca onun tavsiyeleri benim için çok önemli olmuştur ve her aradığımda mutlaka ulaşmışımdır. Ömer hocamı 20 yıldır MS olduktan sonra tanıdım iyi ki onun hastası oldum şu anda da çok çok iyiyim. Allah'ım başımızdan eksik etmesin ve yar ve yardımcısı olsun.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
ZS
Zek*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Ömer Hocama ani başlayan ataklarım nedeniyle gitmiştim. Engin tecrübesiyle durumumu her açıdan değerlendirmiş ve uygun tedaviyi uygulamıştır. Durumumu yakınen takip etmeye devam etmektedir. Samimiyeti, pozitif yaklaşımı ve profesyonelliğiyle; her zaman bana kendimi çok iyi hissettirmiş, moral aşılamıştır. Allah ondan razı olsun.

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Ömer Anlar ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. Ömer Anlar için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. Ömer Anlar için nasıl randevu alabilirim?

Prof. Dr. Ömer Anlar ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: 0 (312) 285 25 40

Prof. Dr. Ömer Anlar nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Ömer Anlar Enerji Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. Ömer Anlar hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Ömer Anlar Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları), Klinik Nörofizyoloji uzmanıdır. Uyuklama, R51 Baş Ağrısı, Periferik Sinir Hastalığı (Kol Ve Bacak Sinir Hastalığı) alanlarında hizmet veriyor ve Boyun ve bel ağrıları, Demans tedavisi, Epilepsi tedavisi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Bu uzman henüz online randevu takvimi kullanmıyor. Aşağıda yer alan telefon ile anında randevu alabilirsiniz
Çağrı Merkezi 0 (312) 285 25 40

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube