Prof. Dr. Nurperi Gazioğlu

Beyin ve Sinir Cerrahisi - İstanbul
5.0

Beyin Fıtıklanması, Sinir Sıkışması, Sinir Bozukluğu

5.0

“Sevgili hocama bende başarıl hipofiz operasyonu oldum. Kendisi Mütevazi ve insana değer veren kişili...” Devamı

Prof. Dr. Nurperi Gazioğlu

Prof. Dr. Nurperi GAZİOĞLU, 1958 yılında İstanbul’da doğmuştur. Galatasaray Lisesi'nden mezun olduktan sonra İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1984 yılında tamamlamıştır. 1984-1986 yılları arasında Siirt Sason Merkez Sağlık Ocağı’nda mecburi hizmetini yerine getirmiştir. İhtisasını ise 1986-1993 yılları arasında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Nöroşirürji Anabilim Dalı'nda yapmıştır.

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Nöroşirürji Anabilim Dalı'nda 2000 yılında Doçent, 2008 yılında ise Profesör unvanını almış olan Dr. GAZİOĞLU'nun birçok ulusal ve uluslararası düzeyde makalesi, kitaplarda bölüm yazarlığı ve konferanslarda yapmış olduğu oturum yöneticiliği bulunmaktadır. Ayrıca kendisi, İstanbul Tabip Odası, Türk Nöroşirürji Derneği, Sinir Sistemi Cerrahisi Derneği, Balkan Tıp Birliği, Société de Neurochirurgie de Langue Française (SNCLF), International Society for Pediatric Neurosurgery (ISPN), International Society of Pituitary Surgeons (ISPS), The Pituitary Society ve Academia Eurasiana Neurochirurgica gibi pek çok ulusal ve uluslararası derneğe üyedir.

İyi derecede Fransızca, İngilizce, İtalyanca ve İspanyolca bilmekte olan Prof. Dr. Nurperi GAZİOĞLU, ek görevlendirme ile 2005 yılından beri Adalet Bakanlığı Adli Tıp Kurumu 1. İhtisas Dairesi üyesi olarak görev yapmakla beraber mesleki çalışmalarına İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nde ve özel muayenehanesinde devam etmektedir. 

Baş sıkışması

Iyi günler. Bir kac yil öncr ilk sadece kafamda sıkışma hissi başladı. O zamanlar sadece nefesim daralıyor ve başım sıkışıyordu. Ama artık bunlara ek olarak konuşma yitimide geçici olarak kaybediyorum.beynim sıkıştığında daralıyorum ve konuşamıyorum. O an sadece duruyorum. Sizce neden ?

Prof. Dr. Nurperi Gazioğlu

Prof. Dr. Nurperi Gazioğlu tarafından cevaplandı

Bir nöroloji uzmanına muayene olmanızı öneririm. Geçmiş olsun Cevabı görmek için tıkla.

4 Ağustos 2017 tarihinde cevaplandı.

tethered cord

18.02.2017 tarihindeki mr sonucumda; spinal kordun distal kesiminde kord fibroz septa ile ikiye ayrılmıs görünümündedir (tip2 diastometamyeli.) Lumbosakral bileşkede dural kesede en geniş yerinde 24 mm olarak ölçülen en geniş yerinde 24mm olarak ölçülen fusiform dilatasyon mevcuttur. Spinal kord L5 vertebra düzeyinde sonlanmaktadır (tethered kord?) Bu sonuclar üzerine 22 martta ameliyat oldum daha sonra çekildiğim mr sonucunda ise;L4-5 düzeyinde posterior elemanlarda girişime sekonder değişiklik...

Daha Fazla
Prof. Dr. Nurperi Gazioğlu

Prof. Dr. Nurperi Gazioğlu tarafından cevaplandı

Geçmiş olsun sayın Gizem hemşire, Sizin durumunuz hakkında sizi hiç muayene etmemiş, filmlerinizi g... Cevabı görmek için tıkla.

4 Ağustos 2017 tarihinde cevaplandı.

ameliyat

hocam sol temporal lopta girus yerleşimli yaklaşık 3 cm çaplarında düşük gradli glial tümörün alınması tahminen kaç saat sürer ?

Prof. Dr. Nurperi Gazioğlu

Prof. Dr. Nurperi Gazioğlu tarafından cevaplandı

Elif hanım cerraha, nöromonitorizasyon uygulamasına, navigasyona, ameliyathane ekibini hızına göre d... Cevabı görmek için tıkla.

4 Ağustos 2017 tarihinde cevaplandı.

Prof. Dr. Nurperi GAZİOĞLU Muayenehanesi
Valikonağı Cad. Şakayık Sok. No: 66 Kat/ 2 Şişli/İstanbul
Tedaviler
Bel Fıtığı Tedavisi Beyin tümörleri ameliyatı Boyun omurga kırıkları ameliyatları Omurga ağrılarında enjeksiyonlar Omurga kırıkları (açık, kapalı cerrahisi, enstrümantasyon, omurga ve omurilik tümörleri) Pediatrik Beyin ve Sinir Cerrahisi Endoskopik Hipofiz ve Kafatabanı Cerrahisi Devamı

İlgi Alanları

Beyin Fıtıklanması Sinir Sıkışması Sinir Bozukluğu Omurilik içi tümör Omurilik felçleri Omurilik Felci Omurilik Cerrahisi Migren Hareketin Azaldığı Bozukluklar Hareket Bozuklukları Boyun Fıtığı Boyun Ağrısı Beyin Kireçlenmesi Beyin Apsesi Bel-Sırt-Boyun Ağrıları Tanı Ve Tedavisi
Devamı

Görüşler

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
KEM*** Ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
9 ay önce

Sevgili hocama bende başarıl hipofiz operasyonu oldum. Kendisi Mütevazi ve insana değer veren kişiliği ile tanıyor, kendisine sağlık ve mıutluluklar dilerim.

Gül*** Ö***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Nurperi hanım harika bir insan..hipofiz ameliyatı oldum.cok başarılı geçti.,ona minnettarim

ed
Erm*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

hacam benim kraniofaringioma ameliyatımı yaptı.Elleri dert görmesin müthiş bir insan mükemmel bir cerrah hiç düşünmeden güvenebilirsiniz ben türkiyedeki 9 saygın cerrahla görüşüp hocama karar verdim ve sonuna kadar güvendim hiç yanılmamışım allah hocamdan ve ekibinden razı olsun allah onları başımızdan eksik etmesin.Şunuda belirtmeliyim emin olun insanın akrabası ancak bukadar ilgilenebilir.....

hy
Hüs*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

emarima aciklik getirdiginiz sizi hiç tanimassamda bu ilginiz beni çok mutlu etti teşekur ederim hocam hayirli ramazanlar.

se
Ser*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 yıl önce

Bundan iki hafta once hipofiz adenomu ameliyati oldum ve Nurperi hanima cok tesekkur ederim hastasiyla birebir ve cok ilgileniyor boyle doktorlara ihtiyacimiz var allah ondan razi olsun cok tesekkurler

se
Ser*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 yıl önce

Nurperi hanim mukemmel bir doktor iki hafta once hipofiz afenomundan ameliyat oldum kendisine cok ama cok tesekkur ederim onun gibi doktorlara ihtiyacimiz var

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Nurperi Gazioğlu ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. Nurperi Gazioğlu için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. Nurperi Gazioğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Nurperi Gazioğlu Prof. Dr. Nurperi GAZİOĞLU Muayenehanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. Nurperi Gazioğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Nurperi Gazioğlu Beyin ve Sinir Cerrahisi uzmanıdır. Beyin Fıtıklanması, Sinir Sıkışması, Sinir Bozukluğu alanlarında hizmet veriyor ve Bel Fıtığı Tedavisi, Beyin tümörleri ameliyatı, Boyun omurga kırıkları ameliyatları hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Hata
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Facebook Twitter Instagram Youtube