Prof. Dr. Nilgün Turhan, İstanbul, Kadın Hastalıkları ve Doğum

Prof. Dr. Nilgün Turhan

Kadın Hastalıkları ve Doğum, Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite - İstanbul

Kısırlık / İnfertilite , Doğum Kontrol, Genital Organ Bozuklukları

Randevu Al0 (850) 433 39 19Soru Sor

Doktorun Adresi

Nispetiye Mahallesi, Aytar caddesi, Başlık sokak, 1/B 1. Levent, Beşiktaş  Şişli, İstanbul
Nilgün Turhan

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Wi-fi Online Doktor Danışma İkram Kredi kartı ile ödeme Nakit

Nilgün Turhan Hakkında

Nilgün Turhan Kimdir?

Prof. Dr. Nilgün TURHAN, T.E.D. Ankara Koleji’nden mezun olduktan sonra Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini derece ile 1983 yılında tamamlamış ve tıp doktoru unvanı almıştır. 1983-1985 yılları arasında mecburi hizmetini yerine getirmiştir. İhtisasını ise 1985-1989 yılları arasında Dr. Zekai Tahir Burak Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Ana Bilim Dalı'nda yapmış ve Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olmuştur.

1990-1991 yılları arasında İtalya Modena Üniversitesi’nde Üreme Endokrinoloji ve İnfertilite ve Tüp Bebek alanında eğitimini tamamlayan Prof. Dr. Nilgün TURHAN, 1991-1993 yılları arasında Dr. Zekai Tahir Burak Eğitim ve Araştırma Hastanesi Tüp Bebek Merkezi'nde uzman doktor olarak çalışmalar yapmış, 1994 yılında Doçent, 2000 yılında ise Profesör kadrosuna atanmıştır.

Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı'nda Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite ve Tüp Bebek bölümünü kurmuş olan Prof. Dr. Nilgün TURHAN, Tüp Bebek Merkezi Sorumlusu olarak bu alanda eğitim, klinik uygulama ve araştırmalarına devam etmiştir.  2010 yılında ise Perinatoloji (Yüksek Riskli Gebeliklerin Takibi ve Tedavisi) yan dal uzmanlığını almıştır. 2011-2015 yılları arasında Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı Başkanı ve Sağlık Bilimleri Enstitüsü Müdürlüğü idari görevlerini yürütmüştür.Art Tıp Merkezinde görev yapmış olup mesleki çalışmalarına özel muayenehanesi'nde devam etmektedir.

2015 yılı Eylül ayı itibariyle Liv Hospital Ulus Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum ve Tüp Bebek bölümünde görev yapmaya başlayan Prof. Dr. Nilgün TURHAN'ın 130’un üzerinde uluslararası dergilerde yayınlanmış olmak üzere 230 adet makalesi, 14 adet kitap bölümü, 100'ü uluslararası olmak üzere 200’den fazla kongre bildirisi bulunmaktadır. Ayrıca eserleri saygın uluslararası dergilerden 380’den fazla atıf almıştır. 

Diploma aldığı kurum

 • ANKARA ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ANKARA DR. ZEKAI TAHIR BURAK KADIN SAGLIGI

İlgilendiği Hastalıklar

 • Kısırlık / İnfertilite
 • Doğum Kontrol
 • Genital Organ Bozuklukları
 • Seksüel Gelişim Bozuklukları
 • Ergenlik sorunları

Tedaviler

 • Düşük
 • İlk gece korkusu tedavisi
 • Over kist ameliyatı
 • Bilateral ooferektomi
 • Dilatasyon ve kürtaj

Fotoğraflar

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 433 39 19

Anlaşmalı Kurumlar

 • Acıbadem Sigorta
 • Ak Sigorta
 • Allianz Sigorta
 • Anadolu Sigorta
 • Axa Sigorta

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Bilgi almak istiyorum

  Merhaba iyi günler bende polikistik over var doğum kontrol hapı kullanmak istiyorum bir yıl kadar. ilerde çocuk sahibi olmam için sıkıntı olur mu.kullnirsam da hangi doğum hapını kullanmalym.

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Nilgün Turhan

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Basit kist

  Nilgün hanım merhaba,benim iki ay üstüste yumurtalıgım çatlamamıs kiste dönüşmüş.sol yumurtalıgı kontrol için gittiğimde gecmişti ama sağ yumurtalıkta olmustu bu kez.fsh lh normal e2:150 3 yıl önce amh baktırmıstım 0.80 cıkmıstı.benim rezervlerim azaldıgı içinmi yumurtalıklarım kiste dönüşüyo acaba.... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Nilgün Turhan

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Yayınladığı Makaleler

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Nilgün Turhan ile nasıl iletişime geçerim?
Prof. Dr. Nilgün Turhan ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 433 39 19

Prof. Dr. Nilgün Turhan için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. Nilgün Turhan için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Prof. Dr. Nilgün Turhan için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Prof. Dr. Nilgün Turhan hangi kurumlar Nilgün Turhan ile anlaşmalı?
Prof. Dr. Nilgün Turhan ile anlaşmalı kurumlara doktorsitesi.com üzerinde yer alan profilini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. ( Acıbadem Sigorta , Ak Sigorta , Allianz Sigorta , Anadolu Sigorta , Axa Sigorta , Demir Hayat , Ergo , Groupama Sigorta , Güneş Sigorta , Mapfre - Genel Sigorta , YapıKredi Sigorta , Ray Sigorta , Ege(Euro) Sigorta , Eureko Sigorta , Türkiye İş Bankası , Halkbank , Şekerbank , Emlakbank , T. Sına Kalkınma Bankası , Vakıfbank , Akbank , TC Merkez Bankası , BORSA İSTANBUL TÜYAP TÜM FUARCILIK A.Ş. , TOBB İTO , TBMM ESBANK İNTER PARTNER ASİSTANS CGM , TÜRKİYE ANKARA SİGORTA A.Ş. , TAKASBANK , Medlab , Ziraat Bankası , TÜBİTAK , CompuGroup Medical (CGM) , Garanti Bankası , Aselsan , Tai , Zurich Sigorta , Generali Sigorta , Özel Sigortaların Tümü , Türkiye Büyük Millet Meclisi ( TBMM) , Genel Yaşam , Yapı Kredi Bankası , Benefit global , FİBA SAMPA JOPON SİGORTA , Fortis bank , EBSO , TOBB , Ziraat Sigorta , Türk Nippon Sigorta , Doğa Sigorta , Ethica Sigorta , Unico sigorta , CGM Grup , ACE European Sigorta , Yapı Kredi Emekli Sandığı , Danıştay , Benefit Health & Fitness Club )

Prof. Dr. Nilgün Turhan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Nilgün Turhan Nilgün Turhan Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Prof. Dr. Nilgün Turhan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Nilgün Turhan Kadın Hastalıkları ve Doğum, ,Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite uzmanıdır. Düşük, İlk gece korkusu tedavisi, Over kist ameliyatı, Bilateral ooferektomi, Dilatasyon ve kürtaj, Embriyo dondurma, Prenatal ultrason, Cinsel ilişkide ağrı, Jinekolojik operasyonlar, Pelvik muayene ve pap smear alanlarında hizmet veriyor ve Kısırlık / İnfertilite , Doğum Kontrol, Genital Organ Bozuklukları, Seksüel Gelişim Bozuklukları, Ergenlik sorunları hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Prof. Dr. Nilgün Turhan için muayene ücreti nedir?
Prof. Dr. Nilgün Turhan muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Nilgün Turhan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Prof. Dr. Nilgün Turhan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. Nilgün Turhan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Çar 25 Kas
Per 26 Kas
Cum 27 Kas

Bu uzmanın online randevu alabileceğiniz bir takvimi bulunmuyor.

Randevu takvimi talep edin
.