Prof. Dr. Mustafa Özdoğan

Dahiliye - İç Hastalıkları, Tıbbi Onkoloji - Antalya
5.0

Over Kanseri, Mesane Kanseri, Meme Kanseri

“” Devamı

Prof. Dr. Mustafa Özdoğan

Prof. Dr. Mustafa Özdoğan lise öğreniminin ardından 1986 yılında Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde başlamış olduğu tıp eğitimini 1993 yılından tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. Mecburi hizmetini Isparta ve Antalya’da görev yaptıktan sonra 1996-2003 yılları arasında Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde İç hastalıkları ihtisası ve Tıbbi Onkoloji yan dal ihtisasını tamamlamıştır.

2003 yılında Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde öğretim üyesi olarak görev yapmaya başlamıştır. 2004 yılında ise Almanya'da Kanser Tedavisinde Tamamlayıcı Tıp ve Alternatif Tedaviler, Hipertermik Tedaviler ve Bölgesel Tedavilerle ilgili olarak pek çok çalışma yapmıştır. 2006 yılında Doçent, 2011 yılında ise Profesör unvanı almaya hak kazanmıştır.

Prof. Dr. Mustafa Özdoğan’ın 60'ın üzerinde uluslararası ve ulusal hakemli dergilerde yayınlanmış makalesi ve ödüle layık görülmüş 2’si Onkolojide Hasta - Hekim İlişkisini sorgulayan toplam 11 çalışması bulunmaktadır. Avrupa Tıbbi Onkoloji Derneği (ESMO) ve Amerikan Onkoloji Derneği (ASCO) üyesi olan Prof. Dr. Özdoğan, 2009 - 2011 yılları arasında Türkiye Tıbbi Onkoloji Derneği yönetim kurulu üyeliği de yapmıştır. Günümüzde de aynı derneğin üyesi olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Bunların yanı sıra Antalya Onkoloji Derneği'nin kurucu üyeliği ve 4 yıl boyunca başkanlık görevini de yürütmüş olan Prof. Dr. Özdoğan, halen Antalya Meme Kanseri Derneği kurucu üyeliği ve başkanlığı görevine devam etmektedir. 

Başlıca ilgi alanları “Onkolojide hasta hekim ilişkisi” ve “kanserde tamamlayıcı tıp ve alternatif tedaviler” konuları olan Prof. Dr. Mustafa Özdoğan, Türkiye’de kemoterapi ünitelerine “sanat evi” kavramını getirerek, bu tanımın gelişmesine ve “yaşam kalitesine” odaklanan tedavi uygulamalarının arttırılmasına büyük katkı sağlamaktadır. 

Mesleki çalışmalarına ise şu an Memorial Antalya Hastanesi'nde devam etmektedir.

 

OVER CA SEROZ ADENOKARSINIM

08.12.2013 GENEL CERRAHİ BİYOPSİ: SEROZ ADENOKARSINOM 27.01.2014: TAH+BSO TOTAL OMENTEKNOMİ APENDEKTOMİ 07.03.2014 - 20.06.2014 KARBOLATİN + PAKLİTAKSEL 12.01.2015 - 08.06.2015 ALTUZAN + KARBOPLATİN + GEMZAR 26.11.2015: SECOND LOOK LAPOROTOMİ 28.12.2015 - 21.03.2016 CAELYX 19.04.2016: PARORTİK VE ADEZYONELİZİS AMELİYATI: 3 LENF NODU ÇIKARILDI. OVARİAN SEROZ ADENOKARSİNOM. CA 125 270 ÖLÇÜLDÜ. 20.05.2016 - 22.08.2016 KARBOPLATİN + HAFTALIK TOPECAN * 22 GÜN VE 14 GÜN TROMBOSİT DÜŞÜKLÜĞÜYLE ...

Daha Fazla
Prof. Dr. Mustafa Özdoğan

Prof. Dr. Mustafa Özdoğan tarafından cevaplandı

Merhaba. Öncelikle çok geçmiş olsun. Tekrarlamış (nüks etmiş) ve standart tedavilere dirençli bir ov... Cevabı görmek için tıkla.

25 Ağustos 2016 tarihinde cevaplandı.

Patoloji Sonucu

İyi Çalışmalar Hocam, Babam 61 yaşında kolon kanseri teşhisi konuldu.Yorumlama konusunda yardımcı olurmusunuz? KLINİK BULGULARI3239 S 16 ile beraber Çekum tümörSağ hemikolektomi Peritonektomi Omentektomi Splenektomi. Makroskopik olarak tarif edilen tümöral lezyondan hazırlanan kesitlerin incelenmesinde desmoplastik stroma içinde geniş müsin gölcükleri içinde tek hücreler şeklinde, Yapılan immünohistokimyasal incelemede tümör hücreleri MSH 2 (+), MLH 1 (+), MSH 6 (+), PMS 2 (+) saptanmıştır. Tüm...

Daha Fazla
Prof. Dr. Mustafa Özdoğan

Prof. Dr. Mustafa Özdoğan tarafından cevaplandı

Merhaba. Öncelikle çok geçmiş olsun. Ameliyat patoloji raporunda da detaylı olarak yazdığı gibi hast... Cevabı görmek için tıkla.

10 Ağustos 2016 tarihinde cevaplandı.

Patoloji sonucu

Doktor bey hastamızın patoloji sonucu şöyle klinik ozet:atelaktazi sonucu FOB yapılan hastanın patoloji sonucu küçük hücreli dışı karsinom olarak raporlanmiştır. Tanı:skuamöz hücreli karsinom Not:uygulanan immünohistokimyasal çalışmada neoplastik hücreler p63 ile pozitif,TTF1 ve CD56 ile negatiftir. Yorumunuzu almak isiyorum ve öneriniz nedir.şimdiden teşekkür ediyorum.

Prof. Dr. Mustafa Özdoğan

Prof. Dr. Mustafa Özdoğan tarafından cevaplandı

Merhaba. Öncelikle çok geçmiş olsun. Bu patoloji sonucuna göre hastanızda akciğer kanseri mevcuttur.... Cevabı görmek için tıkla.

3 Ağustos 2016 tarihinde cevaplandı.

Memorial Antalya Hastanesi
Zafer Mah. Yıldırım Beyazıt Cad. No: 91 Kepez Kepez/Antalya
Hizmetler
Eksternal radyoterapi Cyberknife tedavisi Kanser aşı tedavisi Kanser tedavisi sonrası takip Kemoterapi sırasında beslenme Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Prof. Dr. Mustafa Özdoğan lise öğreniminin ardından 1986 yılında Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde başlamış olduğu tıp eğitimini 1993 yılından tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. Mecburi hizmetini Isparta ve Antalya’da görev yaptıktan sonra 1996-2003 yılları arasında Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde İç hastalıkları ihtisası ve Tıbbi Onkoloji yan dal ihtisasını tamamlamıştır. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ

Yayınlar

Tüm Yayınlar

İlgi Alanları

Over Kanseri Mesane Kanseri Meme Kanseri Kemoterapi (İlaçla Kanser Tedavisi) Kemoterapi Devamı

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 474 05 40

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
L Ş***
Zamanlama
İlgi
Ortam
10 ay önce

JS
Jal*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Hocam hem internette yazdığınız makaleleri sürekli okuyorum hem de sizi yakınen takip ediyorum. Allah razı olsun

ME
M E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

İyi ki varsınız ☺️

by
Bed*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 yıl önce

Mustafa Bey makaleleriniz o kadar açıklayıcı ve öğretici ki ellerinize emeğinize sağlık. Sizin gibi mükemmel bir doktora ulaşma şansımız olduğu için çok mutluyuz.

GA
Giz*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 yıl önce

Mustafa hocam mükemmel ve başarili bir doktor.Herşeyden önce insanliği bir numara.Kendisini çok seviyoruz.

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Mustafa Özdoğan ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. Mustafa Özdoğan için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. Mustafa Özdoğan için nasıl randevu alabilirim?

Prof. Dr. Mustafa Özdoğan ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908504740540

Prof. Dr. Mustafa Özdoğan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Mustafa Özdoğan Memorial Antalya Hastanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. Mustafa Özdoğan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Mustafa Özdoğan Dahiliye - İç Hastalıkları, Tıbbi Onkoloji uzmanıdır. Over Kanseri, Mesane Kanseri, Meme Kanseri alanlarında hizmet veriyor ve Eksternal radyoterapi, Cyberknife tedavisi, Kanser aşı tedavisi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Bu uzman henüz online randevu takvimi kullanmıyor. Aşağıda yer alan telefon ile anında randevu alabilirsiniz
Çağrı Merkezi 0 (850) 474 05 40

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Hata
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, Aydınlatma Metni kapsamında işlenmektedir
Facebook Twitter Instagram Youtube