Prof. Dr. Murat KORKMAZ, İstanbul, Dahiliye - İç Hastalıkları

Prof. Dr. Murat KORKMAZ

Dahiliye - İç Hastalıkları, Gastroenteroloji - İstanbul

Bağırsak Kanseri, Mide Hastalıkları, Biyopsi (Karaciğer)

Takvim talep etDeğerlendir

Doktorun Adresi

İçmeler Mahallesi, Aydınlı Yolu Caddesi, Aydemir Sk. No:2,  Tuzla, İstanbul
Okan Üniversitesi Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Murat KORKMAZ Hakkında

Murat KORKMAZ Kimdir?

Prof. Dr. Murat KORKMAZ, lise öğrenimini 1982-1989 yılları arasında TED Karabük Koleji Vakfı Özel Lisesi'nde bitirdikten sonra Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1995 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise 1996-2001 yılları arasında Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde yapmış ve İç Hastalıkları Uzmanı olmuştur.

Uzmanlık eğitimi sonrasında  2008-2009 yılları arasında Hisar Intercontinental Hastanesi'nde görev yapmış olan Dr. Murat KORKMAZ, Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi, Gastroenteroloji Bölümünde 2009 yılında Yardımcı Doçentlik, 2012 yılında ise Doçentlik kadrosuna atanmıştır.

Prof. Dr. Murat KORKMAZ, İstanbul Tuzla'da bulunan Okan Üniversitesi Hastanesi'nde hastalarına hizmet vermektedir.

Doktor Yorumları

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ahattin..ak

Murat beyle tesadüfen tanıştım; kendisi bana kolonoskopi yaptı. Korkularım endişelerim onun sayesinde bitti. Gereksiz hiç bir işlem yapmadı ve yaptırmamamı da önerdi. Kendisi; siz yaşamakta olduğunuz bu bedenden çıkacak o yaşayacakmış gibi ilgileniyor. 22-07-2019

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Murat KORKMAZ tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Murat KORKMAZ kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. M KORKMAZ ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Murat KORKMAZ için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. M KORKMAZ şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Murat KORKMAZ nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Murat KORKMAZ Okan Üniversitesi Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Murat KORKMAZ hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Murat KORKMAZ Dahiliye - İç Hastalıkları, ,Gastroenteroloji uzmanıdır. Egg(elektrogastrogram), Özofagoskopi, Laktoz tölerans testi, Lenfaferez, Feces testi alanlarında hizmet veriyor ve Bağırsak Kanseri, Mide Hastalıkları, Biyopsi (Karaciğer), Kolonoskopi (Kalın Bağırsağın İçine Bakma), Gastrik Ülser (Mide Ülseri) hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Murat KORKMAZ için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Murat KORKMAZ muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Murat KORKMAZ hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. M KORKMAZ ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Murat KORKMAZ hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. M KORKMAZ hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.