Prof. Dr. Murat Dayangaç, İstanbul, Genel Cerrahi

Prof. Dr. Murat Dayangaç

Genel Cerrahi - İstanbul

Anal Fissür (Makat Çatlağı), Karaciğer Büyümesi, Polip

Randevu Al0 (850) 811 32 74

Doktorun Adresi

TEM Avrupa Otoyolu Göztepe Çıkışı No: 1  Bağcılar, İstanbul
Medipol Mega Üniversite Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Murat Dayangaç Hakkında

Murat Dayangaç Kimdir?

Prof.Dr.Murat Dayangaç, Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başlamış olduğu lisans eğitimini başarı ile tamamlayarak Tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise yine, Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tamamlayıp Genel Cerrahi Uzmanı olmuştur.

Prof.Dr.Murat Dayangaç, İstanbul'da bulunan Medipol Mega Üniversite Hastanesi'nde hastalarına hizmet vermektedir.

Diploma aldığı kurum

 • EGE ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • EGE ÜNIVERSITESI

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 06 2006

Tecrübe: 14 yıl 5 ay

Yabancı Diller

 • İngilizce

Deneyimler

 • Özel Şişli Florence Nightingale Hastanesi
  07 2013 - Şu Anda
 • Şişli Florance Nıghtingale Hastanesi
  09 2012 - 06 2013
 • Özel Kadıköy Florance Nıghtıngale Hastanesi
  07 2011 - 03 2016
 • Şişli Florance Nıghtingale Hastanesi
  01 2010 - 05 2012
 • Şişli Florance Nıghtingale Hastanesi
  06 2006 - 09 2008

İlgilendiği Hastalıklar

 • Anal Fissür (Makat Çatlağı)
 • Karaciğer Büyümesi
 • Polip
 • Meme Hastalıkları
 • Kanser

Tedaviler

 • Timektomi
 • Guatr ameliyatı
 • Sürrenal (böbrek üstü bezi cerrahisi) Laparoskopik ve açık cerrahi yöntemlerle
 • Anorektal bölge cerrahisi
 • Fıtık cerrahisi; Kasık ve kesiyeri fıtıkları, Nüks Fıtıklar (Laparoskopik ve standart yöntemlerle)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 32 74

Anlaşmalı Kurumlar

 • Allianz Sigorta
 • Anadolu Sigorta
 • Axa Sigorta
 • Demir Hayat
 • Ergo

Doktor Yorumları

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

Levent..ndüz

Murat hocamla bir tesadüfler silsilesi sonrasında tanıştık.2018 ekim ayında Eşim Sabriye Gündüz ‘ün karaciğerinde safra kanalında kötü huylu tümör olduğunu öğrendik.Tümer ayrıca karaciğerdeki kalbe giden ana damara bitişikdi. Başkentde yine çok başarılı bir karaciğer nakil doktoru ameliyat edecekti.Fakat damarın kesilme riski yanında tamamen temizlenemeyeceği riskide olduğundan ameliyatdanvazgeçerek Ankara Hacetepede 3 gün sonrasındaki tetkikler sonucunda damara bitişk olması nedeniyle ameliyat yapılamayacağını kitlenin kemetorapi ya da başkabir yöntemle küçültülmesi sonrası yapılabileceğini belirttiler.Adana Balcalı hastanesindeki nlü bir karaciğer nakil doktoruda damarda en az yarım cm ayılmadan ameliyat yapılmasının mümkün olmadığını söyledi.Aynı hastanede radyo embilizasyon yaptırark küçülmesini bekledikFakat kanserli hücre önemli oranda ölsede damardan ayrılmamıştı.Bizim umutlarımız tükenmiş ve eşimmoralmen çökmüştü.Bu sırada tesadüfen Medipol Bağcılar hastanesinde görev yapan Eli öpülesi Murat hocamı yine başka bir prof.arkadaşı bize tavsiye etti.Hocamla tanıştık.Bize bu ameliyatı yabileceğini hatda ana damardaki yapışan kısmını damarıda keserek alacağını araya sentetik damar koyacağını ,safra yollarınında daralma nedeniyle alınması gerektiğini ve ince bağarsaktan 4 tane kanal yaparak ince bağırsağa bağlıyacağını belirtti.8 saatlik ameliyat sonrası bunların hepsini yapmış.Çok zor fakat çok dabaşarılı bir ameliyat olduğunu başka doktorlarda söyledi.52 günün sonunda şimdi evdeyiz.Eşim çok iyi.Allah Murat hocamdan razı olsun.Çok mütevazi ,hastasını hiç sıkılmadan dinleyen ve takibini sürekli yapan eşsiz bir bilim adamı.Reklamıda sevmiyor.Ömrümüz yettiği sürece kendisine sürekli dua edeceğiz.Umudumuz azaldığı bir zamanda rabbim bizi kendisi ile tanıştırdığı için binlerce şükür ediyoruz.Allah Murat hocamdan razı olsun.Şunuda belirtmeden geçemeyeceğim Organ nakli bölümündeki hemşireler büyük birözveri ve sabır ile hastalarla ilgilenmekteler.Onlarda çok teşekkür ediyorum.İyi varsınız Hocam. Ali Levent Gündüz 05-07-2019

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Murat Dayangaç tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Murat Dayangaç ile nasıl iletişime geçerim?
Prof. Dr. Murat Dayangaç ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 811 32 74

Prof. Dr. Murat Dayangaç için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. Murat Dayangaç için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Prof. Dr. Murat Dayangaç için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Prof. Dr. Murat Dayangaç hangi kurumlar Murat Dayangaç ile anlaşmalı?
Prof. Dr. Murat Dayangaç ile anlaşmalı kurumlara doktorsitesi.com üzerinde yer alan profilini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. ( Allianz Sigorta , Anadolu Sigorta , Axa Sigorta , Demir Hayat , Ergo , Groupama Sigorta , Güneş Sigorta , YapıKredi Sigorta , Ray Sigorta , Eureko Sigorta , SGK , CompuGroup Medical (CGM) , Zurich Sigorta , Generali Sigorta , Ziraat Sigorta , Doğa Sigorta , Sagis )

Prof. Dr. Murat Dayangaç nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Murat Dayangaç Medipol Mega Üniversite Hastanesi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Prof. Dr. Murat Dayangaç hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Murat Dayangaç Genel Cerrahi, uzmanıdır. Timektomi, Guatr ameliyatı, Sürrenal (böbrek üstü bezi cerrahisi) Laparoskopik ve açık cerrahi yöntemlerle, Anorektal bölge cerrahisi, Fıtık cerrahisi; Kasık ve kesiyeri fıtıkları, Nüks Fıtıklar (Laparoskopik ve standart yöntemlerle), Hemoroid(basur) Ve Çatlaklar(fissür) ve Anal Fistül, Gluteal Apse gibi proktolojik girişimler, Laparoskopik cerrahi, Laparoskopik fıtık tedavisi, Laparoskopik kolon ve rektum hastalığı cerrahisi, Laparoskopik reflü ameliyatı alanlarında hizmet veriyor ve Anal Fissür (Makat Çatlağı), Karaciğer Büyümesi, Polip, Meme Hastalıkları, Kanser hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Prof. Dr. Murat Dayangaç için muayene ücreti nedir?
Prof. Dr. Murat Dayangaç muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Murat Dayangaç muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Prof. Dr. Murat Dayangaç hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. Murat Dayangaç hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Cum 04 Ara
Cmt 05 Ara
Paz 06 Ara

Bu uzmanın online randevu alabileceğiniz bir takvimi bulunmuyor.

Randevu takvimi talep edin
.