Prof. Dr. Murat Arslan

Üroloji, Üroonkoloji - İzmir

Ürolojide Laparoskopik Cerrahi, Prostat Büyümesi (BPH, Benign Prostat Hiperplazisi), Prostat Kanseri

Takvim talep et Değerlendir Soru Sor

Doktorun Adresi

Lider Centrio / Mansuroğlu Mah 1593/1 Sokak No:6 K:1 D:3 C Blok Lider Centrio  Bayraklı, İzmir
Özel Muayenehane

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Murat Arslan Hakkında

Murat Arslan Kimdir?

Doç. Dr. Murat ARSLAN, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1999 yılında başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, İzmir Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yapmış 2004 yılında Üroloji Uzmanı olmuş ve aynı klinikte baş Asistan olarak 2011 yılına kadar çalışmıştır.

2011 Yılında Özel Medical Park Hastanesi'nde, 2012 yılında İzmir Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde ''Yardımcı Doçent'' unvanı ile görev almış olan Doç. Dr. Murat ARSLAN, Mannheim Üniversitesi’nde Üroonkoloji, Açık Ürolojik Cerrahi Eğitimi, Heidelberg Üniversitesi’nde Laparoskopi, Lazer ve Endoüroloji Eğitimi ve SLK Kliniken Heilbronn da Prof. Rassweiller’in yanında Robotik ve Laparoskopik Ürolojik Cerrahi eğitimlerini tamamlamıştır.

2008 Yılında Avrupa Üroloji Kurullarının düzenlediği sınavları geçerek “FEBU” (Avrupa Üroloji Kurulu Üyesi) olmuş, 2005 yılında yurtiçi ve yurtdışında ürologlara laparoskopik eğitim vermek için kurulan Türk Üroloji Laparoskopi Grubu (Turkurolap) katılmıştır. 2007-2008 Yılları arasında 4 ay araştırma görevlisi olarak Thomas Jefferson Üniversitesi Philaldelphia da Prof Gomella ile birlikte çalışmış, endoüroloji, robotik ve laparoskopik ürolojik cerrahi eğitim programını başarıyla tamamlamıştır. Bir çok ulusal ve uluslararası kongre, kurs ve sempozyumlar da organizasyon komitesi üyesi, bilimsel sekreter ve konuşmacı, eğitmen ve canlı cerrahi oturumlarında operatör olarak görev yapmıştır. Uluslarlarası ve ulusal dergilerdi 60'dan fazla makalesi yayınlanmış ve çok sayıda kitap bölümü yazımı ve çevirisi, dergi derlemeleri bulunmaktadır.

Doç. Dr. Murat ARSLAN, 2014 yılında ''Doçent'' ünvanı almış olup mesleki çalışmalarına Özel Medical Park İzmir Hastanesi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum
 • EGE ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • IZMIR BOZYAKA EGITIM VE ARASTIRMA HASTANESI
Yabancı Diller
 • İngilizce
İlgilendiği Hastalıklar
 • Ürolojide Laparoskopik Cerrahi
 • Prostat Büyümesi (BPH, Benign Prostat Hiperplazisi)
 • Prostat Kanseri
 • Plazma Kinetik (Kansız) Prostat Ameliyatları
 • Böbrek Nakli (Transplantasyonu)
Tedaviler
 • Testis hastalıkları
 • Endoskopik böbrek taşı tedavisi
 • Mesane kanser ameliyatı
 • Kapalı-açık prostat ameliyatı
 • Ürolojik çocuk hastalıkları tedavisi
Fotoğraflar

Murat Arslan Değerlendirmeleri

Değerlendir
2 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

..an
Zamanlama
İlgi
Ortam

Doç. Dr. Murat Bey' e sonsuz teşekkürler. Doktorum Murat ARSLAN göstermiş olduğu pozitifliliğiyle, konuşmasındaki açıklığıyla, anlaşılığırlığıyla, empati kurmasıyla, sıcaklığıyla, nezaketiyle, sabrıyla benim endişelerimi giderdiği için minnetarım. Böbreğimdeki 1,5 cm taşı lazerle kırarak güzel sonuç almamı sağladı. Mesleğinde çok başarılı olan Doç. Dr. Murat Bey' in ekibine, çalıştığı Medical Park Hastane çalışanlarına gösterdikleri ilgi için, emekleri için çok teşekkür ederim. Ali DOĞAN 09-08-2018

il..

Murat Bey beni prostatit illetinden kurtardi. Senelerce cektikten sonra tavsiye uzerine Murat Bey'e ulastim. Kendisine ne kadar tesekkur etsem azdır. 65 yas, Banka emeklisi, Kamil K. 29-09-2017

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Murat Arslan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Murat Arslan Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Upj darlığı

  Eşimde yaklaşık 6 ay önce yapılan ultrason ve tomografi sonuçlarına göre upj darlığıtespit edildi. 3ncü derece böbreği genişlemiş.ayrıca böbrek taşı oluşmuş. böbrek fonksiyonları icin sintigrafi yapıldı. fonksiyon kaybı görülmedi. doktorumuz ameliyata gerek yok dedi. 3 ay sonra tekrar ultrason muaye... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Murat Arslan

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Üretra darlığı

  Merhaba erkek 50 yaşındayım. daha önce sonda takılmadı travma da olmadı. kontroller sonucu üretra darlığım olduğu ve internal üretrotomi ameliyatı olmam gerektiği kararlaştırıldı. ama bunun tekrar edebileceği söylendi . bende sadece zayıf idrar akışı problemim var ama başka bir şikayetim olmadığı iç... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Murat Arslan

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Murat Arslan kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. M Arslan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Murat Arslan için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. M Arslan şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Murat Arslan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Murat Arslan Özel Muayenehane bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Murat Arslan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Murat Arslan Üroloji, ,Üroonkoloji uzmanıdır. Testis hastalıkları, Endoskopik böbrek taşı tedavisi, Mesane kanser ameliyatı, Kapalı-açık prostat ameliyatı, Ürolojik çocuk hastalıkları tedavisi, Lazerle prostat cerrahisi, Laparoskopik prostatektomi, holep yöntemi, Böbrek taşı cerrahisi, Prostat tedavisi alanlarında hizmet veriyor ve Ürolojide Laparoskopik Cerrahi, Prostat Büyümesi (BPH, Benign Prostat Hiperplazisi), Prostat Kanseri, Plazma Kinetik (Kansız) Prostat Ameliyatları, Böbrek Nakli (Transplantasyonu) hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Murat Arslan için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Murat Arslan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Murat Arslan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. M Arslan ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Murat Arslan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. M Arslan hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.