Prof. Dr. Muhitdin Eski, Ankara, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

Prof. Dr. Muhitdin Eski

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi - Ankara

Meme Büyütme, Burun Estetiği, Göz Kapağı

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Doktorun Adresi

Kızılırmak Mah. Muhsin Yazıcıoğlu Cad. Yonca Apt. No: 33/4  Çankaya, Ankara
Prof. Dr. Muhitdin ESKİ Muayenehanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Muhitdin Eski Hakkında

Muhitdin Eski Kimdir?

Prof. Dr. Muhitdin ESKİ, 1967 yılında Trabzon’da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimini İstanbul'da bitirmesinin ardından 1985 yılında Gülhane Askeri Tıp Akademisi Tıp Fakültesi'nde tıp eğitimine başlamıştır. 1991 yılında eğitimini tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise 1994-1999 yılları arasında GATA Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı'nda yapmış ve Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı olmuştur.

Uzmanlık eğitimi sonrasında Ankara Mevki Hastanesi'ne Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi uzmanı olarak atanmış olan Prof. Dr. Muhitdin ESKİ, burada görev yaparken 2000 yılında Akdeniz Yanık Konsülü bursu kazanarak Pariste Cochin Hastanesi'nde çalışma imkanına sahip olmuştur. Aynı sene ödüllendirilerek 3 ay süre ile Londra İngiliz Kraliyet Dil Okulu'nda (Defence School of Languages) ileri İngilizce dil eğitimi almıştır.

2001 yılında ise ABD en ünlü plastik cerrahlarının yetiştiği ve en saygın eğitim ve tedavi merkezlerinden biri olan New York Üniversitesi (NYU) Rekonstrüktif Plastik Cerrahi Enstitüsüne fellow olarak kabul edilmiş ve burada dünyaca tanınmış plastik cerrahlarından Joseph G. McCarthy ile birlikte çalışma imkanı bulmuştur. Özellikle Joseph G. McCarthy’den doğumsal ve edinsel yüz asimetrilerinin distraksiyon osteogenesis ile düzeltilmesi, kraniofasiyal cerrahi ve özellikle yüz estetiği (burun, kulak, göz kapağı) konularında eğitimler almıştır. Ayrıca pek çok klinik araştırmaya katılıp makaleler yazmış ve bu makaleleri en saygın dergilerde yayınlanmıştır.

2003 yılında Amerikan Plastik Cerrahi Derneği'ne (ASPS) üye olarak şeçilen Prof. Dr. Muhitdin ESKİ, Türkiye'ye döndükten sonra GATA Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı'nda 2003 yılında Yardımcı Doçent olarak akademik kariyerine başlamıştır. Bu sürede birçok değerli öğretim görevlisi meslektaşı ile çalışarak çeşitli akademik ameliyatlar gerçekleştirmiştir. Ayrıca 30 kadar yurt dışı ve 20 kadar yurtiçi makale yazmıştır.

Aynı anabilim dalında 2008 yılında Doçent, 2015 yılında da Profesör olmuş olan Dr. ESKİ, başta Amerikan Plastik Cerrahi Derneği (ASPS/PSEF) ve Amerikan Estetik Plastik Cerrahlar Derneği (ASAPS) tarafından düzenlenen kongreler olmak üzere pek çok ulusal ve uluslararası kongreye panelist ve konuşmacı olarak katılmıştır. Halen GATA Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı'nda Öğretim Üyesi olarak görev yapmakla birlikte Ankara'da bulunan özel muayenehanesinde de hastalarını kabul etmektedir.

Doktor Yorumları

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

met Ilker..lmaz

Oğlumuz Sarp Yiğit'in doğuşundan itibaren çene kısalığı ve gelişim ile simetrisinin yüze uyumlu hale gelmesinde titiz takibi insancıl yaklaşımı ve mucizeler ortsya koyan cerrahi müdahale sonrasinda bizi ve oğlumuxu mutlu eden hocamız başarılarınız daim oldun elleriniz dert görmesin hoşça kalın 09-02-2018

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Muhitdin Eski tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Dudak üstündeki dikiş izimden kurtulmak istiyorum

  Merhabalar, dudak yarıklığı sebebiyle 4 adet ameliyat oldum, 4. cüsünü 1991 yılında oldum. izi bir hat boyunca kaldı ne yazıkki... 43 yaşındayım, acaba bu iz hafifletilebilir mi?

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Muhitdin Eski

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Endişe

  Merhaba hocam öncelikle size ve ardından bu işe gönül vermiş tüm doktorlarımıza allah güç kuvvet versin....hocam benim sorunum alt çenemin üst çenemden ileri olması .diş hekimliğine gittim 6 ay kadar gece plağı taktım sırada tel tedavisi var .doktorum tel tedavisine başlamadan önce ameliyatın kriter... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Muhitdin Eski

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Muhitdin Eski kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. M Eski ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Muhitdin Eski için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. M Eski şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Muhitdin Eski nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Muhitdin Eski Prof. Dr. Muhitdin ESKİ Muayenehanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Muhitdin Eski hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Muhitdin Eski Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, uzmanıdır. Cilt estetiği, Lazer liposuction, Fokuslu ultrason ile yüz ve vücut germe, Kaş kaldırma kozmetik cerrahisi, Ulterapi, Cinsiyet değişimi, Göz altı morlukların giderilmesi, Vaser liposuction, Doku eksikliklerinin onarılması, Laparoskopik bariatrik cerrahi alanlarında hizmet veriyor ve Meme Büyütme, Burun Estetiği, Göz Kapağı, Yüz Germe, Doğumsal Anomaliler hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Muhitdin Eski için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Muhitdin Eski muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Muhitdin Eski hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. M Eski ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Muhitdin Eski hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. M Eski hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.