Prof. Dr. Mehmet Ümit Ergenoğlu

Kalp Damar Cerrahisi - İstanbul

Kalp Hastalıkları, Koroner Arter Tıkanıklığı, Koroner Arter Hastalığı

Prof. Dr. Mehmet Ümit Ergenoğlu

Prof. Dr. Mehmet Ümit ERGENOĞLU, 1966 yılında ABD’de doğmuştur. İhtisası sonrasında ABD’de Baylor College of Medicine, Methodist Hastanesi'nde ve Cleveland Clinic Foundation’da 6 yıl görev yapmıştır.

Prof. Dr. Mehmet Ümit ERGENOĞLU, Türkiye’ye döndükten sonra, Florence Nightingale Çağlayan Hastanesi'nde 2,5 yıl görev yaparken 6 ay kadar Belçika - O.L.V. Clinic Aalst' ta çalışmalarda bulunmuştur. 2007-2013 yılları arasında ise Yeditepe Üniversitesi Hastanesi'nde Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanı ve Başhekim Yardımcısı olarak hizmet vermiş, 2013 yılında ise Bahçeşehir Üniversitesi Tıp Fakültesi, Medical Park Göztepe Hastanesi, Beylikdüzü ve Şişli International Kolan Hastaneleri'nde de çalışmalarda bulunmuştur.

Aort ve periferik damar cerrahisi, minimal invaziv ve endovasküler girişimler, varis'in tedavi seçenekleri içerisinde yer alan minimal invaziv (su buharı tedavisi, köpükle varis tedavisi, ClariVein), Endovenöz Ablasyon Teknikleri (endovenöz lazer, endovenöz radyofrekans, endovenöz yapıştırıcı), Derin Ven Trombozu ve Mekanik Yolla Tedavisi Doç. Dr. Mehmet Ümit ERGENOĞLU'nun başlıca uzmanlık alanlarındandır.

Mesleki çalışmalarına Şişli Kolan Hastanesi ve Bayrampaşa Kolan Hastanesi'nde devam eden Dr. ERGENOĞLU, hastalarına hizmet vermekten memnuniyet duymakta olup prensip olarak danışma amaçlı muayenelerden ücret talep etmemektedir. 

Ayak parmağı morarması

Hocam banyodan çıktıktan sonra ayak parmaklarım morarıyo fakat herhangi bir acı oluşmuyo neden olur doktora gitmeme gerek var mı?

Prof. Dr. Mehmet Ümit Ergenoğlu

Prof. Dr. Mehmet Ümit Ergenoğlu tarafından cevaplandı

. Cevabı görmek için tıkla.

19 Şubat 2017 tarihinde cevaplandı.

Skleroterapi

Hocam merhaba,42 yaşındayım, bacaktaki örümcek ağı seklindeki kıl kılcal damarlar için skleroterapi yaptırmak istiyorum.Kilcal damarlar ergenlik döneminde başladı ve zamanla artti.Doppler sonucum sol alt bacakta 3 adet perforan vende 1.2mm ve 1.7mm genişleme var ama reflü yok.Disardan görünen şiş varış yok.Perforan damarlar için tedavi gerekir mı?ve Kilcal damarlarda sonuç alır mıyım?Eş zamanli diş tedavisi görüyorum.Dis için kullanılan anestezi skleroterapi ilacı ile zararlı olur diye okudum do...

Daha Fazla
Prof. Dr. Mehmet Ümit Ergenoğlu

Prof. Dr. Mehmet Ümit Ergenoğlu tarafından cevaplandı

Gecmis olsun. İnternet ortaminda, muayene edemedigim hastalara ait tetkik ve sonuclarini degerlendir... Cevabı görmek için tıkla.

18 Şubat 2017 tarihinde cevaplandı.

sol kolda uyuşma

mrb hocam ben genelde sol tarafıma doğru uyurken sol kolumda karıncalanma ve uyuşma oluyor.Sebebi ve ne yapmam gerekiyor. Şimdiden tşk ederim iyi günler

Prof. Dr. Mehmet Ümit Ergenoğlu

Prof. Dr. Mehmet Ümit Ergenoğlu tarafından cevaplandı

Geçmiş olsun. İnternet ortamında muayene edemediğim hastalara ait tetkik ve sonuçlarını değerlendirm... Cevabı görmek için tıkla.

18 Şubat 2017 tarihinde cevaplandı.

İlgi Alanları

Kalp Hastalıkları Koroner Arter Tıkanıklığı Koroner Arter Hastalığı Kangren Kanda Kolestrol Yüksekliği Kalp Yetmezliği Kalp Ve Damar Hastalıkları Kalp Sıkışması Kalp Romatizması Kalp Ritim Bozukluğu Koroner Kalp Hastalığı Kalp Çarpıntısı Kalp Ağrısı Kalbin Hızlı Atması Hiper Tansiyon
Devamı

Görüşler

Bu uzman ile ilgili herhangi bir <br /> değerlendirme yapılmamış.
Bu uzman ile ilgili herhangi bir
değerlendirme yapılmamış.

Bu uzmanı tanıyor ya da hastalığınla ilgili ziyaret ettiysen görüşünü veya şikayetini yaz.

Görüş Ekle

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Mehmet Ümit Ergenoğlu ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. Mehmet Ümit Ergenoğlu için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. Mehmet Ümit Ergenoğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Mehmet Ümit Ergenoğlu bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. Mehmet Ümit Ergenoğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Mehmet Ümit Ergenoğlu Kalp Damar Cerrahisi uzmanıdır. Kalp Hastalıkları, Koroner Arter Tıkanıklığı, Koroner Arter Hastalığı alanlarında hizmet veriyor ve hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Hata
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Facebook Twitter Instagram Youtube