Prof. Dr. Mehmet Salih Bilal, İstanbul, Kalp Damar Cerrahisi

Prof. Dr. Mehmet Salih Bilal

Kalp Damar Cerrahisi - İstanbul

Aort Cerrahisi, Aort Yetmezliği, Doğumsal Kalp Hastalıkları (ASD, VSD, PDA)

Randevu Al0 (850) 433 38 08

Doktorun Adresi

Büyükşehir Mahallesi, Beylikdüzü Cd. No:3, 34520  Beylikdüzü, İstanbul
Özel Medicana International İstanbul Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Mehmet Salih Bilal Hakkında

Mehmet Salih Bilal Kimdir?

Prof. Dr. Mehmet Salih BİLAL, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1984 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde yapmış ve 1992 yılında Kardiyoloji Uzmanı olmuştur.

Uzmanlık eğitimi sonrasında Türkiye'nin pek çok saygın kurumunda Kardiyoloji Uzmanı olarak görev yapmış olan Prof. Dr. Mehmet Salih BİLAL, mesleki çalışmalarına Medicana International İstanbul Hastanesi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ISTANBUL ÜNIVERSITESI

İlgilendiği Hastalıklar

 • Aort Cerrahisi
 • Aort Yetmezliği
 • Doğumsal Kalp Hastalıkları (ASD, VSD, PDA)
 • Kalp Kapağı Problemleri
 • Kalp Ve Damar Hastalıkları

Tedaviler

 • Aortik(kalp) anevrizma cerrahisi
 • Arteriyel switch ameliyatı
 • Bebek kalp ameliyatları
 • David ameliyatı (prosedürü)
 • Kalp kapakçığı tamiri

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 433 38 08

Anlaşmalı Kurumlar

 • Allianz Sigorta
 • Anadolu Sigorta
 • Axa Sigorta
 • Demir Hayat
 • Ergo

Doktor Yorumları

Değerlendir
3 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

it...z

Ben geçen yıl kalp krizi geçirdim. Ailem acil olarak Mehmet Salih beye götürdü beni. O gün beni tekrar yaşama döndürdü. 1 yıldır rutin kontrollerim için sürekli Mehmet Salih beye gidiyorum. 02-12-2016

di...z

Salih bey kalbimdeki ritim bozukluğunu tedavi eden alanında uzman ve kaliteli bir doktor. Allah kendisinden bin kere razı olsun. Yaşadığım kötü günleri bana unutturdu. Ne kadar teşekkür etsem de az. 02-12-2016

an...k.

Geçen yıl kalp ameliyatımı gerçekleştirdi Mehmet Salih hocam. Alanında gerçekten çok başarılı bir hoca. Ona teşekkürlerimi iletiyorum. Beni hayata tekrar döndüren müthiş bir doktor kendisi. Allah razı olsun Mehmet Salih hocam. 02-12-2016

3 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Mehmet Salih Bilal tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Mehmet Salih Bilal ile nasıl iletişime geçerim?
Prof. Dr. Mehmet Salih Bilal ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 433 38 08

Prof. Dr. Mehmet Salih Bilal için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. Mehmet Salih Bilal için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Prof. Dr. Mehmet Salih Bilal için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Prof. Dr. Mehmet Salih Bilal hangi kurumlar Mehmet Salih Bilal ile anlaşmalı?
Prof. Dr. Mehmet Salih Bilal ile anlaşmalı kurumlara doktorsitesi.com üzerinde yer alan profilini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. ( Allianz Sigorta , Anadolu Sigorta , Axa Sigorta , Demir Hayat , Ergo , Groupama Sigorta , Güneş Sigorta , Mapfre - Genel Sigorta , Ray Sigorta , Hdi Sigorta , Eureko Sigorta , Halkbank , Medlab , CompuGroup Medical (CGM) , Zurich Sigorta , Generali Sigorta , İMECE , Ziraat Sigorta , Türk Nippon Sigorta , Doğa Sigorta , Unico sigorta , ACE European Sigorta )

Prof. Dr. Mehmet Salih Bilal nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Mehmet Salih Bilal Özel Medicana International İstanbul Hastanesi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Prof. Dr. Mehmet Salih Bilal hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Mehmet Salih Bilal Kalp Damar Cerrahisi, uzmanıdır. Aortik(kalp) anevrizma cerrahisi, Arteriyel switch ameliyatı, Bebek kalp ameliyatları, David ameliyatı (prosedürü), Kalp kapakçığı tamiri, Ross ameliyatı, Yenidoğan kalp ameliyatları alanlarında hizmet veriyor ve Aort Cerrahisi, Aort Yetmezliği, Doğumsal Kalp Hastalıkları (ASD, VSD, PDA), Kalp Kapağı Problemleri, Kalp Ve Damar Hastalıkları hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Prof. Dr. Mehmet Salih Bilal için muayene ücreti nedir?
Prof. Dr. Mehmet Salih Bilal muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Mehmet Salih Bilal muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Prof. Dr. Mehmet Salih Bilal hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. Mehmet Salih Bilal hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Cmt 15 Ağu
Paz 16 Ağu
Pzt 17 Ağu

Bu uzmanın online randevu alabileceğiniz bir takvimi bulunmuyor.

Randevu takvimi talep edin
.