Prof. Dr. Mehmet İnal, Adana, Radyoloji

Prof. Dr. Mehmet İnal

Radyoloji, Girişimsel Radyoloji - Adana

Akciğer Ca, Biyopsi, Biyopsi (Akciğer)

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Doktorun Adresi

Kurtuluş Mah. Şinasi Efendi Cad. Hazer Apt. K:1 D:1 Seyhan ADANA (Tren Garı Karşısı, Cemalpaşa PTT arkası)  Seyhan, Adana
Özel Muayenehane

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Mehmet İnal tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Serebral ven trombozu

  Hocam iyi günler ben 1.5 yıl önce behçet hastalıgına bagli olarak serebral ven trombozu ve buna bsgli psedötümör serebri hastaligina yakslandim.hastaliklarim hala devam etmekte olup beyin venindeki pihtida 1.5 yildir azalma olmadi coumadin diazomid kullaniyorum optik sinirleri psedotumor serebri... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Mehmet İnal

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Osteoid ostema

  Hocam merhabalar; uzun süredir boyun sırt ağrımdan mr ve bt çekimi yapıldı. ilk çekilenlerde bişey çıkmadı ancak son çekimde; servikal aks düzleşmiştir. c5 vertebra korpusu sağ lateral kesiminde ventriküler proçesinde skleroze lezyon mevcuttur. c5 lazminasında nidus açısından şüpheli dansite... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Mehmet İnal

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Mehmet İnal kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. M İnal ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Mehmet İnal için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. M İnal şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Mehmet İnal nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Mehmet İnal Özel Muayenehane bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Mehmet İnal hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Mehmet İnal Radyoloji, ,Girişimsel Radyoloji uzmanıdır. Subklavyen arter darlıkları tedavisi (balon veya stent anjioplasti), Hemanjiom ve vasküler malformasyonlarda perkütan skleroterapi, Safra yolları (bilyer) darlık ve tıkanıklıklarında balon dilatasyon ve stentleme, Varikosel embolizasyonu, varikosel tedavisi, Lenfanjiom tedavisi alanlarında hizmet veriyor ve Akciğer Ca, Biyopsi, Biyopsi (Akciğer), Biyopsi (Böbrek), Biyopsi (Karaciğer) hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Mehmet İnal için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Mehmet İnal muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Mehmet İnal hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. M İnal ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Mehmet İnal hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. M İnal hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.