CM
Soru Sahibi
2 Şubat 2021 23:50

Patolojik boyutta lenf bezi

Boyunda patolojik boyutta lenf bezi Hocam merhaba 4 yasinda bir cocugum var bundan bir ay once severken boynunda bi beze oldugunu fark ettim cocuk cerrahisi lenf bezleri sismis dedi akabinde ultrasyon ile bakildi sag da 27 mm solda 33 mm diye olculdu , antibiyotik verildi 15 gun sonra yine bakildi bu sefer 33 mm oldugu gibi duruyor digeri 19 mm ye dusmus radyoloji doktoru kotu birsey gorunmuyor birdaha ilac kullan dedi enfeksiyon kaynakli olabilir dedi sizden de yorum alabilir miyim? Bi tarafin kuculmus olmasi dahi iyiye isaretmidir , cocugumda baska hicbir sikayet yok kanlari yok sedimantasyonda normal

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Mehmet İnal
Radyoloji , Girişimsel Radyoloji

Sorunuzun cevabı takip sonunda belli olur. Doktorunuzla görüşün

7 Şubat 2021 23:52