Prof. Dr. Mehmet Fatih Kılıçlı

Dahiliye - İç Hastalıkları, Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları - İstanbul - Bağcılar

Randevu Al 0 (850) 811 32 74 Soru Sor

Doktorun Adresi

TEM Avrupa Otoyolu Göztepe Çıkışı No: 1  Bağcılar, İstanbul
Medipol Mega Üniversite Hastanesi

Online randevu aktif değil. Telefon ile randevu alabilirsiniz.

0 (850) 811 32 74

Mehmet Fatih Kılıçlı Hakkında

Mehmet Fatih Kılıçlı Kimdir?

Prof. Dr. Mehmet Fatih Kılıçlı, Dahiliye - İç Hastalıkları ve Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları Mehmet Fatih Kılıçlı, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Ücret Bilgisi
Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 32 74

Mehmet Fatih Kılıçlı Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ya..can
Zamanlama
İlgi
Ortam

Mehmet Hoca ile tavsiye üzerine nodlüler guatrım için tanıştım. Ona gitmeden önce 5 senedir rutin takipte olan iyi huylu 3,5/4 cm boyutundaki nodülüm için özel bir araştırma hastanesi ve çok iyi bir endokrin ameliyat demişti. 3. ve son yorum için kendisine gittğimde tüm tetkiklerimi ve önceden yapılmış biopsimi inceledi ve korumaya aldı. Ameliyata gerek duymadı çünkü troid bezim alınacaktı ve ömür boyu ilaç kullanacaktım bu yaşta (32). Sağolsun bu cevheri koruma taraftarıydı. Tüm sorularımı da çok net ve açıklayıcı hatta ekrandan görsellerle yanıtladı. İçimimizi çok rahatlatı diğerlerinin aksine. ( ya kötü huyluysa vb). Hastasını çok iyi bilgilendirdiği ve endişelerimi ortadan kaldırdığı için çok teşekkür ederim. 27-11-2021

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Mehmet Fatih Kılıçlı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Mehmet Fatih Kılıçlı ile nasıl iletişime geçerim?
Prof. Dr. Mehmet Fatih Kılıçlı ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 811 32 74

Prof. Dr. Mehmet Fatih Kılıçlı için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. Mehmet Fatih Kılıçlı için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Prof. Dr. Mehmet Fatih Kılıçlı için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Prof. Dr. Mehmet Fatih Kılıçlı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Mehmet Fatih Kılıçlı Medipol Mega Üniversite Hastanesi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Prof. Dr. Mehmet Fatih Kılıçlı hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Mehmet Fatih Kılıçlı Dahiliye - İç Hastalıkları, ,Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları uzmanıdır. alanlarında hizmet veriyor ve hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Prof. Dr. Mehmet Fatih Kılıçlı için muayene ücreti nedir?
Prof. Dr. Mehmet Fatih Kılıçlı muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Mehmet Fatih Kılıçlı muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Prof. Dr. Mehmet Fatih Kılıçlı hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. Mehmet Fatih Kılıçlı hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Paz 05 Ara
Pzt 06 Ara
Sal 07 Ara

Bu uzmanın online randevu alabileceğiniz bir takvimi bulunmuyor.

Randevu takvimi talep edin
.