Prof. Dr. Mehmet Fatih Ekşioğlu, Ankara, Ortopedi ve Travmatoloji

Prof. Dr. Mehmet Fatih Ekşioğlu

Ortopedi ve Travmatoloji - Ankara

Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Doktor Yorumları

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 2.3
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

zi Awal..p

Abdurrahman Hastanesinde calisiyor, iyi bir insan galiba, kontrole gitmistik ama bizimle iglilenilmedi. Ameliyat olmamiz gerektigi soylendi ama cok fazla bir aciklama yapilmadi. Hasta sayisi cok fazla. Asistan doktor bize durumu anlatmaya calisti. Ortopedi icin tavsiye etmiyoruz. 14-12-2018

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Mehmet Fatih Ekşioğlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Mehmet Fatih Ekşioğlu kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. M Ekşioğlu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Mehmet Fatih Ekşioğlu için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. M Ekşioğlu şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Mehmet Fatih Ekşioğlu ile anlaşmalı?
Mehmet Fatih Ekşioğlu kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Prof. Dr. Mehmet Fatih Ekşioğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Mehmet Fatih Ekşioğlu Ankara Dr.abdurahman Yurtaslan Onkolojı Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Mehmet Fatih Ekşioğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Mehmet Fatih Ekşioğlu Ortopedi ve Travmatoloji, uzmanıdır.

Prof. Dr. Mehmet Fatih Ekşioğlu için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Mehmet Fatih Ekşioğlu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Mehmet Fatih Ekşioğlu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. M Ekşioğlu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Mehmet Fatih Ekşioğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. M Ekşioğlu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.