Prof. Dr. Mehmet Erdem, Ankara, Kadın Hastalıkları ve Doğum

Prof. Dr. Mehmet Erdem

Kadın Hastalıkları ve Doğum - Ankara

Ay Başı Kanamasının Gecikmesi, Adet Düzensizlikleri, Yumurtalık Kisti ve tümörleri

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Doktorun Adresi

Çukurambar Mah. 1425. Cd. No:26  Çankaya, Ankara
Nova Art Tüp Bebek Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Kredi kartı ile ödeme Nakit

Mehmet Erdem Hakkında

Mehmet Erdem Kimdir?

Prof.Dr. Mehmet Erdem 1963 yılında Ankara'da doğmuştur. 1987 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'ni tamamlayarak Tıp Doktoru ünvanı almıştır. 1992 yılında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı'nı tamamlayarak uzmanlığını kazanmıştır. Prof.Dr.Mehmet Erdem Çankaya'da yer alan Nova Art Tüp Bebek Merkezi'nde hastalarını kabul etmektedir.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Mehmet Erdem tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Mehmet Erdem kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. M Erdem ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Mehmet Erdem için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. M Erdem şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Mehmet Erdem nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Mehmet Erdem Nova Art Tüp Bebek Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Mehmet Erdem hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Mehmet Erdem Kadın Hastalıkları ve Doğum, uzmanıdır. Laparoskopik Çikolata Kisti Ameliyatı, Hpv testi, İnfertilite ve tüp bebek, Ivf, Jinekolojik kanser cerrahisi, Jinekolojik muayene, Jinekolojik operasyonlar, Kısırlık tedavisi, Laparoskopik (kapalı) ameliyatlar, Histeroskopik Ameliyatlar alanlarında hizmet veriyor ve Ay Başı Kanamasının Gecikmesi, Adet Düzensizlikleri, Yumurtalık Kisti ve tümörleri, Tüp Bebek, Rahim Kanseri hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Mehmet Erdem için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Mehmet Erdem muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Mehmet Erdem hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. M Erdem ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Mehmet Erdem hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. M Erdem hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.