Prof. Dr. Mehmet Adnan Celkan, Gaziantep, Kalp Damar Cerrahisi

Prof. Dr. Mehmet Adnan Celkan

Kalp Damar Cerrahisi - Gaziantep

Göğüs Ağrısı, Kalp Sıkışması, Kalp Romatizması

Randevu Al 0 (850) 811 70 39Soru Sor

Doktorun Adresi

Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi Kalp ve Damar Cerrahisi Anabilimdalı  Şahinbey, Gaziantep
Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi Kalp ve Damar Cerrahisi Anabilimdalı

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster

Mehmet Adnan Celkan Hakkında

Mehmet Adnan Celkan Kimdir?

Prof. Dr. Mehmet Adnan CELKAN, 1969 yılında Kilis' te doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerini tamamladıktan sonra, Atatürk Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1992 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise  Bursa Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yapmış ve 2000 yılında Kalp Damar Cerrahisi Uzmanı olmuştur. 2007 yılında Doçent ünvanını almıştır.

2000 yılında Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi Kalp ve Damar Cerrahisi Anabilim Dalı'nda göreve başladı. 2005 yılında Amerika Birleşik Devletleri Chicago Northwestern Üniversitesi'nde kapak tamirleri, aort cerrahisi ve kalp ritm bozukluklarının cerrahi tedavisi konusunda gözlemci doktor olarak bulundu. Bu süre icinde gerek yurtiçi gerek yurtdışında ki birçok toplantıda katılımcı ve konuşmacı olarak görev aldı. 2008 yılında üniversiteden ayrılmıştır. Özel İskenderun Gelişim Hastanesi'nde görev yapmış olan Prof. Dr. Mehmet Adnan CELKAN, mesleki çalışmalarına Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde devam etmektedir.

Prof. Dr. Mehmet Adnan CELKAN, Türk Kalp ve Damar Cerrahisi Derneği, Türk Kardiyoloji Derneği, Türk Damar Cerrahisi Derneği, Avrupa Kalp ve Torax Cerrahisi Derneği, American Society of Thoracic Surgeon üyesidir. Ayrıca evli ve iki çocuk babasıdır.

Diploma aldığı kurum

 • ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • BURSA YÜKSEK IHTISAS EGITIM VE ARASTIRMA HASTANESI

Yabancı Diller

 • İngilizce

İlgilendiği Hastalıklar

 • Göğüs Ağrısı
 • Kalp Sıkışması
 • Kalp Romatizması
 • Kalp Ritim Bozukluğu
 • Kalp Hastalıkları

Tedaviler

 • Damar ameliyatları
 • Atriyal septal defekt onarımı
 • Dekalsifikasyon(kalp kapakçıkları hastalıkları tedavisinde)
 • Kalp transplantasyonu
 • Kalp tümörü ameliyatları

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 70 39

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Mehmet Adnan Celkan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Bypass sonrası

  Merhaba doktor bey eşim 48 yaşında tip1 diyabet hastası 2015 yılında 5 damar bypass ameliyatı oldu şuan damar alınan bacağının bileğinde şişlik var ve geçmiyor kovit sebebi ile hastaneye gitmek istemiyoruz önemli birşeymidir

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Mehmet Adnan Celkan

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Kalp deligi ameliyati

  Hocam merhaba.babamın kalbinde delik var 48 yaşında hangi tip ameliyat öneririsiniz sizin bu konuda deneyimleriniz var mı hocam g.antep dışında başka adana'ya gitmeyi düşünüyoruz yardımcı olursanız sevinirim

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Mehmet Adnan Celkan

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Mehmet Adnan Celkan ile nasıl iletişime geçerim?
Prof. Dr. Mehmet Adnan Celkan ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 811 70 39

Prof. Dr. Mehmet Adnan Celkan için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. Mehmet Adnan Celkan için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Prof. Dr. Mehmet Adnan Celkan için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Prof. Dr. Mehmet Adnan Celkan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Mehmet Adnan Celkan Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi Kalp ve Damar Cerrahisi Anabilimdalı Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Prof. Dr. Mehmet Adnan Celkan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Mehmet Adnan Celkan Kalp Damar Cerrahisi, uzmanıdır. Damar ameliyatları, Atriyal septal defekt onarımı, Dekalsifikasyon(kalp kapakçıkları hastalıkları tedavisinde), Kalp transplantasyonu, Kalp tümörü ameliyatları, Efor treadmil testi, Platelet sitaferezi(hemaferezis), Konjenital kalp cerrahisi, Kardiyak anjiyografi, Kardiyak stent alanlarında hizmet veriyor ve Göğüs Ağrısı, Kalp Sıkışması, Kalp Romatizması, Kalp Ritim Bozukluğu, Kalp Hastalıkları hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Prof. Dr. Mehmet Adnan Celkan için muayene ücreti nedir?
Prof. Dr. Mehmet Adnan Celkan muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Mehmet Adnan Celkan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Prof. Dr. Mehmet Adnan Celkan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. Mehmet Adnan Celkan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

.