Prof. Dr. Mahmut Kömürcü

Ortopedi ve Travmatoloji, El Cerrahisi ve Mikrocerrahi - Ankara
5.0

Acl (Ön Çapraz Bağ) Yırtığı, Akondroplazi, Aksayan Çocuk

“Güler yüzlü işinin ehli bir insan alanında çok uzman işini gerçekten bilen bir hekim bir abi baba bi...” Devamı

Prof. Dr. Mahmut Kömürcü

Prof. Dr. Mahmut KÖMÜRCÜ, 1964 yılında Ankara’da doğmuştur. Lisans öncesi eğitimini 1982 yılında Kuleli Askeri Lisesi'nde tamamlamıştır. 1982 yılında Gülhane Askeri Tıp Fakültesi’nde başlamış olduğu tıp eğitimini 1988 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. 1989- 1991 yılları arasında Malatya’da 400 yataklı Sahra Hastanesi Başhekimi olarak kıta hizmeti görevini yerine getirmiştir.1991 yılında GATA Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı'nda ihtisas eğitimine başlamış ve 1995 yılında eğitimini tamamlayarak Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı olmuştur. 1995-1998 yılları arasında Elazığ Asker Hastanesi’nde çalışmıştır.

GATA Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı'nda, 1998 yılında Yardımcı Doçent olmuştur. 2000-2001 yılları arasında Amerika’da Hospital For Special Surgery, Duke Üniversitesi ve Wake Forest Üniversitesi Ortopedi ve El Cerrahisi kliniklerinde çalışmıştır.

2004 yılında Ortopedi ve Travmatoloji Doçenti olmuş ve sonrasında GATA Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı ve Özel Güven Hastanesi’nde görev yapmıştır. 2009 yılında ise Profesör olmuştur. 2011 yılında ise El Cerrahisi yan dal eğitimini tamamlayarak El Cerrahisi Uzmanı olmaya hak kazanmıştır.

Evli ve 2 çocuk babası olan Prof. Dr. KÖMÜRCÜ,  Ankara- Çankaya'da bulunan özel muayenehanesinde mesleki çalışmalarına devam etmektedir.

Neorama İş Merkezi Beştepe Mah. Yaşam Cad. Adalet Sok. No:13/A Ofis No:58, Söğütözü, 06560 Yenimahalle/Ankara
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Kalça kırığı ameliyatları Ön çapraz bağ bağların ameliyatı Total kalça replasmanı Total diz replasmanı Total diz protezi ameliyatları Devamı
Ödeme Yöntemleri
Kredi kartı ile ödeme Nakit Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Prof. Dr. Mahmut KÖMÜRCÜ, 1964 yılında Ankara’da doğmuştur. Lisans öncesi eğitimini 1982 yılında Kuleli Askeri Lisesi'nde tamamlamıştır. 1982 yılında Gülhane Askeri Tıp Fakültesi’nde başlamış olduğu tıp eğitimini 1988 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. 1989- 1991 yılları arasında Malatya’da 400 yataklı Sahra Hastanesi Başhekimi olarak kıta hizmeti görevini yerine getirmiştir.1991 yılında GATA Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı'nda ihtisas eğitimine başlamış ve 1995 yılında eğitimini tamamlayarak Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı olmuştur. 1995-1998 yılları arasında Elazığ Asker Hastanesi’nde çalışmıştır. Devamı

Sertifikalar

Diploma Aldığı Kurum

GÜLHANE ASKERİ TIP AKADEMİSİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 01.1982
Deneyim: 41 Yıl

Yabancı Dil

İngilizce

Ekibim

Fatma Kara

İlgi Alanları

Acl (Ön Çapraz Bağ) Yırtığı Akondroplazi Aksayan Çocuk Ankilozan Spondilit Artroskopi Devamı

Hobiler

Kayak Rafting Yüzme Devamı

Deneyimler

ABD Hospital For Special Surgery, Duke Üniversitesi ve Wake Forest Üniversitesi Ortopedi ve Travmatoloji Klinikleri ile El ve Üst Ekstremite Cerrahisi klinikleri (2000 - 2001)
Elazığ Asker Hastanesi (1995 - 1998)
GATA Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı (1991 - 1995)
Malatya 400 yataklı Sahra Hastanesi Başhekimi (1989 - 1991)
Gülhane Askeri Tıp Fakültesi (1982 - 1988)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 433 42 78

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
Ser*** Ö***
Zamanlama
İlgi
Ortam
9 ay önce
Prof. Dr. Mahmut Kömürcü Muayenehanesi

Güler yüzlü işinin ehli bir insan alanında çok uzman işini gerçekten bilen bir hekim bir abi baba bir insan

Prof. Dr. Mahmut Kömürcü
Prof. Dr. Mahmut Kömürcü 5 Haziran 2023
Güzel yorumunuz için teşekkür eder, Sağlıklı ve güzel günler dilerim.
FK
Fat*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Doktor Bey nazik ve ilgili.Sorularıma tatmin edici cevaplar aldım.Rahatsızlığım konusunda detaylı bilgilendirme yaptıTedavimi düzenledi.Kendisine ve çalışan personeline çok teşekkür ederim.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
Prof. Dr. Mahmut Kömürcü
Prof. Dr. Mahmut Kömürcü 20 Eylül 2019
Teşekkür ederiz. Sağlıklı günler dileriz.
AI
Ayn*** I***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Merhaba hocam benim nişanlım 20gundur ön çapraz bag ameliyati oldu iki tane bir şey takmışlar ki baglar sıkı olsun, takilan şeyleri ne zaman chikarmasi gerek? Ve chikardiktan sonra ona zarari varmi...ve ya kalirsa ayaginda...9-10 yil sonra her hangi bir zarari olurmu enfeksiyon gibi. Ve birde hocam ağrıları chok oluyor. agri kesici ve buzdan baska ...zararsiz napa bilir agrisi azalsin???

Prof. Dr. Mahmut Kömürcü
Prof. Dr. Mahmut Kömürcü 16 Şubat 2019
Geçmiş Olsun, eğer bir rahatsızlık vermiyor ise takılan implantlar kalabilir. Rahatsızlık verdiğinde bir yıl sonra çıkartılabilir. Bizim gibi diz cerrahisi ile uğraşan bir hekimin takibinde olmanız gerekir. Daha detaylı bilgi için iletişim bilgilerimize "www.mahmutkomurcu.com" üzerinden veya doktor sitesinden ulaşabilirsiniz. Selamlar, Not: Toplum sağlığı açısından bilgilendirme amacı ile bu cevap verilmiştir. Hasta hakkında tedavi önerilebilmesi, ancak hastanın ilgili doktor tarafından muayene edilmesi ile mümkündür.
Zeh*** Ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Hocamıza morton nöroması nedeniyle ayağımdan ameliyat oldum ameliyat olabilmek için güvenebileceğim bir doktor aradım. hocamız hem tecrübesi hem de kişiliği ile inanılmaz güven veriyor. Ameliyat sonrası gösterdiği ilgi ve alakada insanı oldukça rahatlatıyor. Her şey için çok teşekkür ederim. iyi ki tanıdım sizi .

Prof. Dr. Mahmut Kömürcü
Prof. Dr. Mahmut Kömürcü 9 Şubat 2019
Nazik cevabınız için teşekkür ederim.
ET
Erm*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Elime bulunan damar sıkışması rahatsızlığımdan dolayı konusunda uzman bir çok doktorla görüştüm. Mahmut Kömürcü hocamın ismini araştırarak buldum kendisiyle ilk muayenemde bana verdiği güven ve samimiyeti karar verme sürecimi hızlandırdı. Göstermiş olduğu ilgi ve başarılı geçen ameliyatım neticesinde kendisine çok teşekkür ederim.

Prof. Dr. Mahmut Kömürcü
Prof. Dr. Mahmut Kömürcü 9 Şubat 2019
Sayın Erman Bey, yorumunuz için teşekkür eder sağlıklı ve mutlu bir ömür dilerim.
AT
Ayş*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Uzun araştırmalardan sonra karar vererek geldiğim doktorum Sayın Hocam Mahmut Kömürcü Beyefendi bana ilk önce doğru adreste olfuğumu hissettirdi. Büyük bir güvenle ve inanaçla kendilerinin yönlendirmesi ve teşhisleriyle karpat tünel ve omuz artroskopisi ameliyatı oldum. Çok başarılı bir ameliyat geçirdim. Sonucundan çok memnunum. Sayın Hocam'a teşekkür ederim. İyi ki böylesine başarılı doktorlarımız var. Teşekkürlerimle,

Prof. Dr. Mahmut Kömürcü
Prof. Dr. Mahmut Kömürcü 11 Aralık 2018
Nazik yorumunuz için teşekkür ederim.
UD
Uğu*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Tavsiye üzerine geldiğim Mahmut Hoca'mıza bileğimdeki problemi için muayene oldum. Farklı hastanelerden 6 doktor muayene aldı bileğimdeki rahatsızlığı sağolsunlar Mehmet Hocamız tespit etti. Güzel geçen ameliyat sonrası bizle yakından ilgilenmesi sıkıntılı bir ameliyat olmasına ragmen bize bu sıkıntıdan kurtarmak için gösterdiği profesyonel bilgileri sayesinde eski sağlığıma kavuştum. Çevremdeki insanlara tavsiye edebileceğim bir hocamız.

Prof. Dr. Mahmut Kömürcü
Prof. Dr. Mahmut Kömürcü 11 Aralık 2018
Ailenizle birlikte sağlıklı günler dilerim.Selamlar
RD
Rey*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

26 Eylul 2018 tarihinde ameliyat oncesi titiz bir surecten sonra biricik annecigime cift diz protez ameliyati yapan saygideger hocamiza tum sureclerdeki ilgi, alaka, bilgilendirme, meslegine ve hastasina olan saygi ve tutumundan dolayi tesekkur ediyorum... Rabbim kendisi gibi hem nitelikli hem guleryuzlu hemde insani hekimlerimizin sayisini arttirsin insallah.. Hersey icin cooook tesekkur ederiz ....

Prof. Dr. Mahmut Kömürcü
Prof. Dr. Mahmut Kömürcü 4 Aralık 2018
Güzel düşünceleriniz için teşekkür ederim. Annenize selamlar
AT
Ati*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Tavsiye üzerine geldiğim Mahmut Hocam'dan o kadar memnun kaldım ki tavsiye edenlere dahi arayıp teşekkür ediyorum. Mütevaziliği ile ayrı, cerrahlığı ile ap ayrı eşi bulunmaz bir insan. Ülkemizin büyük bir değeri olduğunu düşünüyorum. Önce Allah'ın sonra Mahmut Hoca'mın sayesinde elimi tekrar kazandım. Allah razı olsun şuan bu yazıyı yazabildiğim için çok mutluyum. Kullanamayacak bir elim varken şuan tekrar yazı yazabiliyorum. Çok şükür herkese geçmiş olsun doğru yerdesiniz.

Prof. Dr. Mahmut Kömürcü
Prof. Dr. Mahmut Kömürcü 4 Aralık 2018
Nazik düşünceniz için teşekkür ederim .İşinizde başarılar dilerim.
AY
Ahm*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Tavsiye üzerine gelipte muayene oldum. Daha önce 2 yıl içerisinde iki defa ameliyat olmuştum fakat hiçbiri netice alamamıştım. Mahmut Hocam beni muayene ettiği andan beri beyefendiliği ve dürüstlüğü ile kendisine güvenmem gerektiğini bana hissettirdi. Bana 3. ameliyatımı yaptı. Ellerine sağlık. Daha önceki ameliyatlarda çektiğim acılarım ve ağrılarım binde birini bile yaşamadım. Ve anladım ki bu dünyadaki en şanslı insanlardan biriyim ki kurban olduğum Allah beni böyle bir insanla karşılaştırdı. İyi ki hocamı tanımışım iyi ki ona güvenmişim. Tavsiye ederim. Sakın benim gibi geçmişe dayalı hatalar yapmayın. Gelin ve Mahmut Hocam'a muayene olun. Sizde bu hayattaki şanslı insanlardan olun.

Prof. Dr. Mahmut Kömürcü
Prof. Dr. Mahmut Kömürcü 4 Aralık 2018
Ahmet bey sizi mutlu görmek bizim için çok güzel memlekete selamlar.

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Mahmut Kömürcü ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. Mahmut Kömürcü için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. Mahmut Kömürcü için nasıl randevu alabilirim?

Prof. Dr. Mahmut Kömürcü ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908504334278

Prof. Dr. Mahmut Kömürcü nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Mahmut Kömürcü Prof. Dr. Mahmut Kömürcü Muayenehanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. Mahmut Kömürcü hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Mahmut Kömürcü Ortopedi ve Travmatoloji, El Cerrahisi ve Mikrocerrahi uzmanıdır. Acl (Ön Çapraz Bağ) Yırtığı, Akondroplazi, Aksayan Çocuk alanlarında hizmet veriyor ve Kalça kırığı ameliyatları, Ön çapraz bağ bağların ameliyatı, Total kalça replasmanı hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Haritada Gör
Facebook Twitter Instagram Youtube