Prof. Dr. Levhi Akın, İstanbul, Genel Cerrahi

Prof. Dr. Levhi Akın

Genel Cerrahi - İstanbul

Sünnet, Mide Küçültme Ameliyatı, Bağırsak Hastalıkları

Takvim talep etDeğerlendir

Doktorun Adresi

Ahmet Adnan Saygun Cad. Canan Sok. No:5 34340 Ulus Beşiktaş İstanbul (TRT Binası karşısı)  Beşiktaş, İstanbul
Prof. Dr. Levhi AKIN / Liv Hospital Ulus

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Levhi Akın Hakkında

Levhi Akın Kimdir?

Prof. Dr. Levhi AKIN, Lisans öncesi eğitimini 1979 yılında İstanbul Kuleli Askeri Lisesi'nde tamamlamıştır. 1979 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tıp öğrenimine başlamıştır. 1983 yılında ise Gülhane Tıp Fakültesi'ne yatay geçiş yapmıştır ve 1985 yılında tıp eğitimi tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. 1989 yılında Gülhane Askeri Tıp Akademisi Haydarpaşa Eğitim Hastanesi Genel Cerrahi Kliniği'nde başlamış olduğu ihtisas eğitimini 1993 yılında tamamlayarak Genel Cerrahi Uzmanı olmuştur. 1995 yılında Gülhane Askeri Tıp Akademisi Haydarpaşa Eğitim Hastanesi Genel Cerrahi Kliniği'nde Yardımcı Doçentlik görevine başlamıştır. 1995 - 1996 yılları arasında bir yıl süre ile St. Mark’s Hospital Londra/İngiltere'de Onursal Klinik Asistanı olarak tıp eğitimi almıştır. 2000 yılında Doçent, 2007 yılında Profesör olmuştur. 

GATA Haydarpaşa Eğitim Hastanesi'nde 2009-2011 yılları arasında  Acil Servis Şefliği, 2011-2013 yılları arasında Cerrahi Hastalıklar Bölüm Başkanlığı ve Genel Cerrahi Servis Şefliği, 2011 yılında Kalp ve Damar Cerrahisi Şef Vekilliği ve 2013 yılından günümüze Baştabip İlmi Yardımcılığı, Cerrahi Hastalıklar Bölüm Başkanlığı ve Genel Cerrahi Servis Şefliği görevlerini yürütmüştür.

Prof. Dr. Levhi AKIN, İstanbul Tabip Odası, Türk Cerrahi Derneği, İstanbul Cerrahi Derneği, Travma ve Acil Cerrahi Derneği, Ulusal Endoskopik-Laparoskopik Cerrahi Derneği, Türk Kolon ve Rektum Cerrahisi Derneği, St Mark’s Association, International Society of Surgery (ISS), Eoropean Society of Coloproctology (ESCP), American Society of Colorectal Surgeons (ASCRS), American Collage Surgeons (ACS) ve European Society of Breast Cancer Specialists (EUSOMA) gibi ulusal ve uluslararası pek çok mesleki dernek üyedir.

Ayrıca kendisinin, 10'un üzerinde yayın ve bilimsel danışma kurulu üyeliği, 45 adet uluslararası, 60 adet ulusal makalesi, 117 adet uluslararası, 100 adet ulusal bildirisi, 3 adet bilimsel ödülü, 97 uluslararası dergide, 84 ulusal dergide hakemlik görevi, 17 uluslararası konferans oturum başkanlığı, 44 adet ulusal konferans sunumu ve 44 adet ulusal konferansta oturum başkanlığı görevi vardır.

Prof. Dr. Levhi AKIN, şu anda Liv Hospital/İstanbul'da Genel Cerrahi Uzmanı ve Meme Hastalıkları Ünitesi sorumlusu olarak mesleki çalışmalarını sürdürmektedir.

Doktor Yorumları

Değerlendir
5 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

et..

Hastalarına her zaman yardımcı olan , insanlığı ve profesyonelliğiyle insana güven veren nadide değerlerden biridir kendisi başımızdan eksik olmasın. 14-04-2020

in..in

Çok çok memnunum 06-02-2016

..kıroğlu

Memnunum 03-09-2015

N..UN

Teşekkur ederim hocam. 09-08-2015

MET KORUCU..URUM

teşekkürler hocam 08-05-2015

5 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Levhi Akın tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

 • Karında agrı

  Merhaba bazen yürüyüs yaparken karnımın sol tarafında bir agrı giriyor .oturup dinlenince geçiyor veya o tarafa dogru egildigimde de geçiyor fakat ne zaman yürümeye devam etsem gene agrı başlıyor genellikle yemek yiyip yürüyüs yaptıgımda oluyor. iki ay once ust karın ultrason çektirdim .birşey çıkma... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Levhi Akın

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Göğüs ucundaki sızı

  Çok teşekkür ederim hocam iyi çalışmalar dilerim sizlere

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Levhi Akın

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Levhi Akın kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. L Akın ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Levhi Akın için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. L Akın şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Levhi Akın nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Levhi Akın Prof. Dr. Levhi AKIN / Liv Hospital Ulus bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Levhi Akın hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Levhi Akın Genel Cerrahi, uzmanıdır. Anal fistül, Timektomi, Mide kelepçesi, Laparoskopik reflü ameliyatı, Gastrik bypass, Sentinel lenf nodu biyopsisi, Onkoplastik meme cerrahisi, Pankreas cerrahisi, İleal interpozisyon alanlarında hizmet veriyor ve Sünnet, Mide Küçültme Ameliyatı, Bağırsak Hastalıkları, Apandisit, Tiroid Hastalıkları Ve Cerrahisi hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Levhi Akın için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Levhi Akın muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Levhi Akın hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. L Akın ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Levhi Akın hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. L Akın hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.