Prof. Dr. Levhi Akın

Genel Cerrahi - İstanbul
5.0

Sünnet, Mide Küçültme Ameliyatı, Bağırsak Hastalıkları

5.0

“Son derece samimi insana güven veren bir hekim .başarılı bir ameliyat geçirdim sayesinde.Tavsiye ede...” Devamı

Prof. Dr. Levhi Akın

Prof. Dr. Levhi AKIN, Lisans öncesi eğitimini 1979 yılında İstanbul Kuleli Askeri Lisesi'nde tamamlamıştır. 1979 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tıp öğrenimine başlamıştır. 1983 yılında ise Gülhane Tıp Fakültesi'ne yatay geçiş yapmıştır ve 1985 yılında tıp eğitimi tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. 1989 yılında Gülhane Askeri Tıp Akademisi Haydarpaşa Eğitim Hastanesi Genel Cerrahi Kliniği'nde başlamış olduğu ihtisas eğitimini 1993 yılında tamamlayarak Genel Cerrahi Uzmanı olmuştur. 1995 yılında Gülhane Askeri Tıp Akademisi Haydarpaşa Eğitim Hastanesi Genel Cerrahi Kliniği'nde Yardımcı Doçentlik görevine başlamıştır. 1995 - 1996 yılları arasında bir yıl süre ile St. Mark’s Hospital Londra/İngiltere'de Onursal Klinik Asistanı olarak tıp eğitimi almıştır. 2000 yılında Doçent, 2007 yılında Profesör olmuştur. 

GATA Haydarpaşa Eğitim Hastanesi'nde 2009-2011 yılları arasında  Acil Servis Şefliği, 2011-2013 yılları arasında Cerrahi Hastalıklar Bölüm Başkanlığı ve Genel Cerrahi Servis Şefliği, 2011 yılında Kalp ve Damar Cerrahisi Şef Vekilliği ve 2013 yılından günümüze Baştabip İlmi Yardımcılığı, Cerrahi Hastalıklar Bölüm Başkanlığı ve Genel Cerrahi Servis Şefliği görevlerini yürütmüştür.

Prof. Dr. Levhi AKIN, İstanbul Tabip Odası, Türk Cerrahi Derneği, İstanbul Cerrahi Derneği, Travma ve Acil Cerrahi Derneği, Ulusal Endoskopik-Laparoskopik Cerrahi Derneği, Türk Kolon ve Rektum Cerrahisi Derneği, St Mark’s Association, International Society of Surgery (ISS), Eoropean Society of Coloproctology (ESCP), American Society of Colorectal Surgeons (ASCRS), American Collage Surgeons (ACS) ve European Society of Breast Cancer Specialists (EUSOMA) gibi ulusal ve uluslararası pek çok mesleki dernek üyedir.

Ayrıca kendisinin, 10'un üzerinde yayın ve bilimsel danışma kurulu üyeliği, 45 adet uluslararası, 60 adet ulusal makalesi, 117 adet uluslararası, 100 adet ulusal bildirisi, 3 adet bilimsel ödülü, 97 uluslararası dergide, 84 ulusal dergide hakemlik görevi, 17 uluslararası konferans oturum başkanlığı, 44 adet ulusal konferans sunumu ve 44 adet ulusal konferansta oturum başkanlığı görevi vardır.

Prof. Dr. Levhi AKIN, şu anda Liv Hospital/İstanbul'da Genel Cerrahi Uzmanı ve Meme Hastalıkları Ünitesi sorumlusu olarak mesleki çalışmalarını sürdürmektedir.

Karında agrı

Merhaba bazen yürüyüs yaparken karnımın sol tarafında bir agrı giriyor .Oturup dinlenince geçiyor veya o tarafa dogru egildigimde de geçiyor fakat ne zaman yürümeye devam etsem gene agrı başlıyor genellikle yemek yiyip yürüyüs yaptıgımda oluyor. Iki ay once ust karın ultrason çektirdim .Birşey çıkmadı Agri neyden kaynaklanıyor olabilir ?

Prof. Dr. Levhi Akın

Prof. Dr. Levhi Akın tarafından cevaplandı

Merhabalar, Karnınızdaki gazdan veya adelelerinizden kaynaklanıyor olabilir. Bir süre yemek sonrası... Cevabı görmek için tıkla.

12 Ağustos 2015 tarihinde cevaplandı.

MR karaciğer sonuç

Merhaba Sayın Hocam. Yaklaşık bir yıl önce safra kesesi ameliyatı olan annemin ( Yaş 48) 3D_TOF MR KOLANJİOGRAFİ raporunda yer alan "inceleme alanına giren sağ AC posterio bazelde minimal plevral effüzyon ve KC sol lob medial segment kubbede noduler formda yaklaşık 19*15 mm çapında T2 hiperintens lezyon izlendi" ifadesi geçiyor. Buradan çıkan sonuç nedir tehlikeli bir durum var mı merak ediyorum. Ayrıca USG sonucunda da "Karaciğer sağ lobda 28 mm lik hiperekoik lezyon ( hemanjiom ) izlendi...

Daha Fazla
Prof. Dr. Levhi Akın

Prof. Dr. Levhi Akın tarafından cevaplandı

Merhabalar, Annenizin karaciğerinde kan kisti varmış gibi görünüyor. Muhtemelen takibi uygun olacak... Cevabı görmek için tıkla.

11 Ağustos 2015 tarihinde cevaplandı.

göğüs ucundaki sızı

Hocam merhaba.. Ben erkek bir bireyim.. Son 1 haftadır göğüs uçlarımda bir sızı mevcur. Tişörtüm yada gömleğim değdiğinde bir sızı oluyor dokununcada sızlamakta. Sağ göğsümde de iğne ucu kadar bir ben oluşmuş olduğunuz gözlemledim. Riskler konusunda bilgilerinizi rica eder saygılarımı sunarım

Prof. Dr. Levhi Akın

Prof. Dr. Levhi Akın tarafından cevaplandı

Merhabalar, Önemli bir şey olduğunu düşünmüyorum. Giydiğiniz elbisenin meme ucunu tahriş etmesine b... Cevabı görmek için tıkla.

11 Ağustos 2015 tarihinde cevaplandı.

Prof. Dr. Levhi AKIN / Liv Hospital Ulus
Ahmet Adnan Saygun Cad. Canan Sok. No:5 34340 Ulus Beşiktaş İstanbul (TRT Binası karşısı) Beşiktaş/İstanbul
Tedaviler
Anal fistül Timektomi Mide kelepçesi Laparoskopik reflü ameliyatı Gastrik bypass Sentinel lenf nodu biyopsisi Onkoplastik meme cerrahisi Pankreas cerrahisi İleal interpozisyon Devamı

İlgi Alanları

Sünnet Mide Küçültme Ameliyatı Bağırsak Hastalıkları Apandisit Tiroid Hastalıkları Ve Cerrahisi Kolorektal Cerrahi Hemoroid (Basur) Ve Çatlaklar Genel Cerrahide Laparoskopi Tiroid Kanseri Anorektal Hastalıklar Reflü - Gastrit Tiroid Hastalıkları (guatr) Cerrahi İnfeksiyonlar Kıl Dönmesi Göğüs Kanseri
Devamı

Görüşler

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

4.9
YA
Yas*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
9 ay önce

Son derece samimi insana güven veren bir hekim .başarılı bir ameliyat geçirdim sayesinde.Tavsiye ederim

BE
Buk*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Hastalarına her zaman yardımcı olan , insanlığı ve profesyonelliğiyle insana güven veren nadide değerlerden biridir kendisi başımızdan eksik olmasın.

aa
Ayl*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Çok çok memnunum

Ece ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 yıl önce

Memnunum

EO
ERE*** O***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 yıl önce

Teşekkur ederim hocam.

ME
MEH*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 yıl önce

teşekkürler hocam

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Levhi Akın ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. Levhi Akın için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. Levhi Akın nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Levhi Akın Prof. Dr. Levhi AKIN / Liv Hospital Ulus bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. Levhi Akın hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Levhi Akın Genel Cerrahi uzmanıdır. Sünnet, Mide Küçültme Ameliyatı, Bağırsak Hastalıkları alanlarında hizmet veriyor ve Anal fistül, Timektomi, Mide kelepçesi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Hata
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Facebook Twitter Instagram Youtube