Prof. Dr. Kemal Uygur

Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB - Ankara
4.9

Yutma Güçlüğü, Burun Eti Büyümesi, Horlama

“Çok iyi ve çok tecrübeli bir doktor her şey harikaydı ve zamanında oldu çok yetenekli ve çok memnun ...” Devamı

Prof. Dr. Kemal Uygur

Prof. Dr. Kemal UYGUR, 19 Ekim 1966 yılında Afyon'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1991 yılında başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tamamlayarak Kulak, Burun, Boğaz Hastalıkları uzmanı olmuştur. 

Uzmanlık eğitimi sonrasında Sağlık Bakanlığı Ankara Hastanesi'nde, Süleyman Demirel Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde, hasta kabulü yapmış olan Prof. Dr. Kemal UYGUR, 1997 yılında ''Yardımcı Doçent Doktor'' 2002 yılında ''Doçent Doktor'' 2007 yılında ''Profesör Doktor'' unvanlarını almıştır.

1996 Yılında Zürih Üniversitesi Tıp Fakültesi Kulak, Burun Boğaz, Kliniği'nde Otoloji ve Otonöroloji konularında 3 ay süre ile uygulamalı eğitimini tamamlamıştır. Mesleki çalışmalarına ise, Ankara'da bulunan özel muayenehanesi'nde devam etmektedir.

Büyükelçi Sok. No:12/6 Kavaklıdere Çankaya/Ankara
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Apne tedavisi Burun estetiği (rinoplasti) Burun hastalıkları Geniz eti bademcik ameliyatı Adenoidektomi Devamı
İmkanlar
Wi-fi Devamı
Ödeme Yöntemleri
Kredi kartı ile ödeme Nakit Devamı
Anlaşmalı Kurumlar
Acıbadem Sigorta Türkiye İş Bankası Türkiye Sigorta
Klinik Fotoğrafları
Randevu Hattı

Hakkında

Prof. Dr. Kemal UYGUR, 19 Ekim 1966 yılında Afyon'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1991 yılında başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tamamlayarak Kulak, Burun, Boğaz Hastalıkları uzmanı olmuştur.  Devamı

Diploma Aldığı Kurum

ANKARA ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 10.1990
Deneyim: 33 Yıl

Yabancı Dil

İngilizce

İlgi Alanları

Yutma Güçlüğü Burun Eti Büyümesi Horlama Sinüs Tümörü Sinüs Tümörü Devamı

Deneyimler

Prof. Dr. Kemal Uygur (1994 - Devam ediyor)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 811 81 00

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

4.9

Zamanlama

4.9

İlgi

4.9

Ortam

4.9
Yd
Yus*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 ay önce
Burun estetiği (rinoplasti)
Ankara Kulak Burun Boğaz Sağlığı ve Hastalıkları

Çok iyi ve çok tecrübeli bir doktor her şey harikaydı ve zamanında oldu çok yetenekli ve çok memnun kaldım

ŞS
Şah*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 ay önce
Ankara Kulak Burun Boğaz Sağlığı ve Hastalıkları

Senelerdir uğraştığımız hastalıktan bizi tek seferde kurtardı gitmediğimiz hastane ve doktor kalmamıştı işin ehline denk geldik çokta memnun kaldık .Tavsiye üzerine Bolu’dan geldik memnun döndük çok teşekkür ederiz .. Sağlığımıza en kısa zamanda kavuşturdu .

HT
Hüs*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Hocamı işyeri doktorumuzun tavsiyesi üzerine burnumdaki et ve kemik olması üzerine muayenehanesini buldum. Ameliyat korkumu büyük ölçüde rahatlattı sağolsun kendisi. Onun motive edici sözleri sayesinde ameliyatımı oldum çokta rahatladım. Hayat kalitemin arttığını açıkça söyleyebilirim. Eğer ki burun ya da herhangi bir KBB rahatsızlığınız var ise çekinmeden muayenenizi olup hocamıza gönülden güvenebilirsiniz.

HA
Hak*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Eşim Nisan ayında geçmeyen baş ağrısı şikayetiyle doktora gitti. Alanya'da gittiğimiz doktor sinüzite bağlı burunda et büyümesi olduğunu bu et parçasının beyin ve göze dayandığını acilen alınması gerektipini ama her doktorun bunu alamayacağını yani bu ameliyatın gerçekten riskli bir ameliyat olduğunu ve herkesin yapamayacağını söyledi. Alanya'dan Ankara'ya geldik doktor için, burada gittiğimiz doktor bize Prof. Dr. Kemal Uygur'un tavsiye etti, Kemal hocama geldik burundaki et parçasının tümör olduğunu öğrendik. Et parçası dediğimiz parça iyi huylu bir tümörmüş. Kemal hocam sayesinde o zorlu ameliyatı çok kolay bir şekilde atlattık, Kemal hocamın sayesinde ameliyat sürecini çok rahat geçirdik, psikolojik olarak da bizi çok rhaatlattı çünkü eşimin ameliyat korkusu var, ama Kemal hocam bu işi ben yapıyorum bir şey olmayacak rahat ol dedi ve dediği gibi de oldu. Hastane de bile kalmadan eşim aynı gün eve çıktı. Burnunda şişme bile olmadı, ameliyat olmamış gibi. Bir hafta sonra işe bile başladı. Herşey için teşekkür ederiz. Biz şimdi çok iyiyiz

ZT
Zey*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Ebeveyn olarak siizn gibi bir insanı hayatımıza soktougumuz için gercekten çok memnun olduğumuzu belirtmek istiyorum. Kızımıza doktora gidelm dediğimizde Kemal doktora mı sorusuyla karşılaştıgımıza göre kızımız da çok memnun. Bunun dışında kendi sorunlarımıza da her zaman cevap vererek ailemizin doktoru olarak yaklaşmanız ve nezaketiniz için de memnun oldugumuzu belirtir ve tesekkur ederiz. Sizi seviyoruz. Başarılar diliyoruz. ayrıca Gülhan hanıma da çok yardımları için tesekkur ederiz.

AM
Aya*** M***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Doktorumuzu bir arkadaşım tavsiye etti. 3 yasında oğlumun horlma zor nefes alma genız akıntısı gibi problemleri vardı. Kulaktan duyma söylentilerle doktorlara ve geniz eti amleliyatına karşıydım fakat hocamı tanıyana kadar. ameliyatımız çok başarılı geçti. Şuanda üzerinden 4 ay geçti ve küçük oğlumun nefesi, uykusu, stresli halleri tamamen normake döndü. İyi ki hocama güvenmiş ve onu tanımışız.

Seb*** Ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

İyi ki Kemal Beye gelmişim. Önce Alah a sonra Kemal Bey in sayesinde insallah sağlığıma kavuşacağım. Tanıdığım en iyi samimi güven veren bir hoca. Kendisine çok minnettarım. Yönlendirdiği yaptırdıgı tetkık yerlerınde ilgi alaka çok iyi. Güvenle herkese tavsiye edebilirim. Kemal hocamdan Allah razı olsun.

TA
Tül*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Kemal hocama alerjik rınıt teshisi ile gelmiştim. Kendisi benım alerjik rınıtın yanısıra astım hastası oldugumu belirleyerek suan 02.02.2018 tarihinden bu yana tedavi gördüğüm Gül karakaya hocamı önerdi. Şuan her iki hocamın sayesinde eskisinden çok daha iyi bir duruma geldım. Kalben ve her zaman minnettarım. Sevgilerimle.

İK
İsm*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

2015den beri işitme kaybı çekiyorum. Hacettepeye gittim ve bana kulak kireçlenmesi oldugunu söylediler. AMeliyatın çok riskli olduğunu söylediler.. Bende bir korku oldu ve ameliyattan vazgectım. 2018 temmuz ayında işitme kaybı çok ilerleyınce Kemal hocamı internetten buldum ve randevu aldım. Hocam ameliyat olmamı istedi ve risklerden bahsettı. Hiçbir sekılde korkmamamı söyledı ve kendisine güvenmemi sağladı. 31 temmuzda ameliyat oldum ve 2 hafta sonra normal günlük yaşantıma döndüm Kulağımdaki işitme düzelmişti. Ve sanki hayatım değişmişti. Bu hastalığı çeken herkesin ameliyat olmasını ve hocama güvenmesini tavsiye ederim. Kendisinden Allah razı olsun. Saygılarımla..

AG
Ard*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Çeşitli hastalıklar sebebiyle yaklaşık 6-7 yıldır Kemal hocamı ziyaret etmekteyım. Başarılı gecen 1 kulak operasyonu ve birçok tedavi sayesınde kulağımla ilgili çoğu sorunu aşmış durumdayım. İşitme kaybı seviyesine gelmişken Kemal hocam sayesınde hiçbir sıkıntım yok artık. Kendisine ve asistanına tesekkurlerımı borç bilirim.

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Kemal Uygur ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. Kemal Uygur için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. Kemal Uygur için nasıl randevu alabilirim?

Prof. Dr. Kemal Uygur ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908508118100

Prof. Dr. Kemal Uygur nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Kemal Uygur Ankara Kulak Burun Boğaz Sağlığı ve hastalıkları bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. Kemal Uygur hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Kemal Uygur Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB uzmanıdır. Yutma Güçlüğü, Burun Eti Büyümesi, Horlama alanlarında hizmet veriyor ve Apne tedavisi, Burun estetiği (rinoplasti), Burun hastalıkları hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Haritada Gör
Facebook Twitter Instagram Youtube