Prof. Dr. Kaan Karayalçın

Genel Cerrahi - Ankara

Karaciğer, Pankreas Hastalıkları, Safra Kesesi Ve Yolu Hastalıkları

Randevu Al 0 (850) 811 26 99 Soru Sor

Doktorun Adresi (2)

Bestekar Sok. No: 78/11 Kavaklıdere  Çankaya, Ankara
Prof. Dr. Kaan KARAYALÇIN Muayenehanesi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
İmkanlar
Wi-fi Kredi kartı ile ödeme Nakit
AÜTF İbni sina Hastanesi Genel cerrahi ABD Karaciğer,Safra Yolları,Pankreas cerrahisi  Çankaya, Ankara
Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster

Kaan Karayalçın Hakkında

Kaan Karayalçın Kimdir?

Prof. Dr. Kaan KARAYALÇIN, 1964 yılında Ankara'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimini 1981 yılında Ankara Koleji'nde bitirmiştir. Ardından Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1987 yılında tamalayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Ankara Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Bölümü'nde yapmış ve 1993 yılında Genel Cerrahi umzanı olmuştur.

1992-1993 yılları arasında 1 yıl süreyle İngiltere'de karaciğer nakli merkezinde, 1995-1996 yılları arasında da New York Memorial Sloan Kettering Cancer Hastanesi'nde yurtdışı çalışmaları yapmış olan Prof. Dr. Kaan KARAYALÇIN, 1998 yılında Doçent, 2003 yılında ise Profesör olmuştur.

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Anabilim Dalı, Karaciğer Safra Yolu Pankreas Cerrahisi Ünitesi'nde mesleki çalışmalarına devam eden Prof. Dr. Kaan KARAYALÇIN, 15 yıla yakın süredir Genel Cerrahinin alt branşı olan Karaciğer Safra Yolu Pankreas Cerrahisiyle uğreşmaktadır. Ayrıca, Ankara Üniversitesi'nin yanısıra kendi özel muayenehanesinde de hastalarını kabul etmektedir.

Diploma aldığı kurum
 • ANKARA ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • ANKARA ÜNIVERSITESI
İlgilendiği Hastalıklar
 • Karaciğer
 • Pankreas Hastalıkları
 • Safra Kesesi Ve Yolu Hastalıkları
 • Hepatobiliyer Cerrahi
 • Karaciğer Tümörü
Tedaviler
 • Safra yolları cerrahisi
 • Karaciğer cerrahisi
 • Laparoskopik safra kesesi ameliyatı
 • Pankreas cerrahisi
 • Dalak Ameliyatları
Ücret Bilgisi
Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 26 99

Kaan Karayalçın Değerlendirmeleri

Değerlendir
4 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

il..ksu
Zamanlama
İlgi
Ortam

Çok erken farkedilen PANKREAS TÜMÖRÜ ile ilgili 03.04.2019’da WHIPPLE ameliyatı oldum. Bir hafta içinde USG, Bilgisayarlı Tomografi, Doğru cerrahın tespit edilmesi ve ameliyatın uygulanması safhalarını icra ettim. Çok erken teşhis, çok hızlı hareket, doğru cerrah ve olağanüstü şans sayesinde sonuçlar da şimdilik temiz çıktı ve çok mutluyum. Burada bu sonuca vesile olan güzel insanların katkılarına teşekkür etmek istiyorum: Prof Dr. Kaan Karayalçın ve kendi bağımsız ekibi. Whipple Operasyonu. Cerrah. Kendisi hakkında meslekdaşlarından verilen istihbarata göre “Hızlı, radikal ve iş bitirici” idi. Benim konumda da sanırım genel olumlu sağlık durumuma güvenerek işi uzatacak çok kıymetli zamanı harcamadan, hesaplanabilir riskleri göze aldı ve ameliyatı derhal uyguladı. Ameliyatta normal narkoz yerine daha ileri bir teknik kullanıldığı için çok daha az riskli bir operasyon oldu. İyileşme dönemimde de benle ilgilendi. (0312)427 6364 Dr. Öğr. Üyesi Hale Turnaoğlu (Üst Abdomen USG). BAŞKENT Hastahanesi Ankara. Rutin olarak yapılan bir Ultrasonda normal olarak görülemeyecek kadar küçük belirtileri farkederek bizi uyardı. Bu durum hayatımı kurtarmıştır. Aksi halde iş işten geçtikten sonra bir tanı konacaktı. Yrd. Doç. Dr. Özlem Turhan İyidir. (Endkrinoloji vs. ) BAŞKENT Hastahanesi. İşlemlerin hızlı bir şekilde uygulanması, koordine edilmesi ve doğru Cerrah’ın tespiti konusunda Diyabet Uzmanım olarak çok yardımları olmuştur. Akay/Lokman Hekim Hastahanesi. Elemanlar işlerini severek yapıyor. Kayıtlar çok muntazam. Hastahane temiz. Kendine güvenen sivrilmiş cerrahların kendi ekiplerini kurarak hastahane altyapısını kiralamaları kesinlikle ileri bir metod ve sektörün iyi çalışmasına yönelik bir uygulamadır. Durum bu konuda öncü olan İnşaat Sektörüne benziyor. Halil GÖKSU İnş.Yük.Müh. ODTÜ 1970 11-05-2019

a..cer
Zamanlama
İlgi
Ortam

2016 mayis ayinda Babamin safra kesesi ve Pankreatitle baslayan rahatsizliginda pankreas caya donustu. Kaan hoca ekibi ile bearaber program yapip acil whipple ameliyatini yapti. Ameliyat oncesi ve sonrasi guler yuzu ilgisi alakasi ve esas ameliyat surecindeki basarisi babamin hayatini kurtaradi. Ailece mutesekkiriz Kasim 2018 Tuba Gencer 16-11-2018

bule..
Zamanlama
İlgi
Ortam

Kaan hoca ile görüşmemizin ertesi günü whipple ameliyatımı gerçekleştirdi. Hastanede yattığım 8 gün boyunca ve taburcu olduktan sonraki dönemimde her konuda her zaman yardımcı oldu. Allah bu hastalığı kimsenin başına vermesin tabiiki ama Kaan Hocayı aynı dertten muzdarip herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim. Hakan Tuna 07-11-2018

in..AR

Mesleğinizi layıkıyla yaptığınıza inanarak vermiş olduğunuz hızlı ve net cevaplar için çok teşekkür ederim . 12-11-2015

4 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Kaan Karayalçın tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Kaan Karayalçın Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Kolon kanseri

  Kanseri kolonkanseri kolonkanseri kolonkanseri hocam saygilar esim2yil 3n1 teshisiyleevvel kolon kanserinden ameliyat ve kemo gordu dr kontrolerini 6ay ara ile oluyor geceleri 11-12ye dogru yatiyor sabahya10a dogru uyaniyor bu durum bagisikligini olumsuz etkilerni beslenmesine yuruyusune dikkat edi... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Kaan Karayalçın

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Akut pankreatit

  Tuşlara basmaya zahmet etmeseydiniz, ben sadece tekrarlar mı diye sordum

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Kaan Karayalçın

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Kaan Karayalçın Makaleleri

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Kaan Karayalçın ile nasıl iletişime geçerim?
Prof. Dr. Kaan Karayalçın ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 811 26 99

Prof. Dr. Kaan Karayalçın için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. Kaan Karayalçın için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Prof. Dr. Kaan Karayalçın için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Prof. Dr. Kaan Karayalçın nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Kaan Karayalçın Prof. Dr. Kaan KARAYALÇIN Muayenehanesi Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Prof. Dr. Kaan Karayalçın hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Kaan Karayalçın Genel Cerrahi, uzmanıdır. Safra yolları cerrahisi, Karaciğer cerrahisi, Laparoskopik safra kesesi ameliyatı, Pankreas cerrahisi, Dalak Ameliyatları alanlarında hizmet veriyor ve Karaciğer, Pankreas Hastalıkları, Safra Kesesi Ve Yolu Hastalıkları, Hepatobiliyer Cerrahi, Karaciğer Tümörü hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Prof. Dr. Kaan Karayalçın için muayene ücreti nedir?
Prof. Dr. Kaan Karayalçın muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Kaan Karayalçın muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Prof. Dr. Kaan Karayalçın hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. Kaan Karayalçın hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

.