Koronavirüs (COVID-19) ile ilgili bilgilenmek için Sağlık Bakanlığı ve Türk Tabipler Birliği sitelerini ziyaret edin.
Prof. Dr. Kaan Karayalçın, Ankara, Genel Cerrahi

Prof. Dr. Kaan Karayalçın

Genel Cerrahi - Ankara

Karaciğer, Pankreas Hastalıkları, Safra Kesesi Ve Yolu Hastalıkları

Randevu Al 0 (850) 811 26 99Soru Sor

Adres (2)

Bestekar Sok. No: 78/11 Kavaklıdere  Çankaya, Ankara
Prof. Dr. Kaan KARAYALÇIN Muayenehanesi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
İmkanlar
Wi-fi Kredi kartı ile ödeme Nakit
AÜTF İbni sina Hastanesi Genel cerrahi ABD Karaciğer,Safra Yolları,Pankreas cerrahisi  Çankaya, Ankara
Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster

Hakkında

Kaan Karayalçın Kimdir?

Prof. Dr. Kaan KARAYALÇIN, 1964 yılında Ankara'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimini 1981 yılında Ankara Koleji'nde bitirmiştir. Ardından Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1987 yılında tamalayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Ankara Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Bölümü'nde yapmış ve 1993 yılında Genel Cerrahi umzanı olmuştur.

1992-1993 yılları arasında 1 yıl süreyle İngiltere'de karaciğer nakli merkezinde, 1995-1996 yılları arasında da New York Memorial Sloan Kettering Cancer Hastanesi'nde yurtdışı çalışmaları yapmış olan Prof. Dr. Kaan KARAYALÇIN, 1998 yılında Doçent, 2003 yılında ise Profesör olmuştur.

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Anabilim Dalı, Karaciğer Safra Yolu Pankreas Cerrahisi Ünitesi'nde mesleki çalışmalarına devam eden Prof. Dr. Kaan KARAYALÇIN, 15 yıla yakın süredir Genel Cerrahinin alt branşı olan Karaciğer Safra Yolu Pankreas Cerrahisiyle uğreşmaktadır. Ayrıca, Ankara Üniversitesi'nin yanısıra kendi özel muayenehanesinde de hastalarını kabul etmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • ANKARA ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ANKARA ÜNIVERSITESI

İlgilendiği Hastalıklar

 • Karaciğer
 • Pankreas Hastalıkları
 • Safra Kesesi Ve Yolu Hastalıkları
 • Hepatobiliyer Cerrahi
 • Karaciğer Tümörü

Tedaviler

 • Safra yolları cerrahisi
 • Karaciğer cerrahisi
 • Laparoskopik safra kesesi ameliyatı
 • Pankreas cerrahisi
 • Dalak Ameliyatları

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 26 99

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
4 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

il..ksu

Çok erken farkedilen PANKREAS TÜMÖRÜ ile ilgili 03.04.2019’da WHIPPLE ameliyatı oldum. Bir hafta içinde USG, Bilgisayarlı Tomografi, Doğru cerrahın tespit edilmesi ve ameliyatın uygulanması safhalarını icra ettim. Çok erken teşhis, çok hızlı hareket, doğru cerrah ve olağanüstü şans sayesinde sonuçlar da şimdilik temiz çıktı ve çok mutluyum. Burada bu sonuca vesile olan güzel insanların katkılarına teşekkür etmek istiyorum: Prof Dr. Kaan Karayalçın ve kendi bağımsız ekibi. Whipple Operasyonu. Cerrah. Kendisi hakkında meslekdaşlarından verilen istihbarata göre “Hızlı, radikal ve iş bitirici” idi. Benim konumda da sanırım genel olumlu sağlık durumuma güvenerek işi uzatacak çok kıymetli zamanı harcamadan, hesaplanabilir riskleri göze aldı ve ameliyatı derhal uyguladı. Ameliyatta normal narkoz yerine daha ileri bir teknik kullanıldığı için çok daha az riskli bir operasyon oldu. İyileşme dönemimde de benle ilgilendi. (0312)427 6364 Dr. Öğr. Üyesi Hale Turnaoğlu (Üst Abdomen USG). BAŞKENT Hastahanesi Ankara. Rutin olarak yapılan bir Ultrasonda normal olarak görülemeyecek kadar küçük belirtileri farkederek bizi uyardı. Bu durum hayatımı kurtarmıştır. Aksi halde iş işten geçtikten sonra bir tanı konacaktı. Yrd. Doç. Dr. Özlem Turhan İyidir. (Endkrinoloji vs. ) BAŞKENT Hastahanesi. İşlemlerin hızlı bir şekilde uygulanması, koordine edilmesi ve doğru Cerrah’ın tespiti konusunda Diyabet Uzmanım olarak çok yardımları olmuştur. Akay/Lokman Hekim Hastahanesi. Elemanlar işlerini severek yapıyor. Kayıtlar çok muntazam. Hastahane temiz. Kendine güvenen sivrilmiş cerrahların kendi ekiplerini kurarak hastahane altyapısını kiralamaları kesinlikle ileri bir metod ve sektörün iyi çalışmasına yönelik bir uygulamadır. Durum bu konuda öncü olan İnşaat Sektörüne benziyor. Halil GÖKSU İnş.Yük.Müh. ODTÜ 1970 11-05-2019

a..cer

2016 mayis ayinda Babamin safra kesesi ve Pankreatitle baslayan rahatsizliginda pankreas caya donustu. Kaan hoca ekibi ile bearaber program yapip acil whipple ameliyatini yapti. Ameliyat oncesi ve sonrasi guler yuzu ilgisi alakasi ve esas ameliyat surecindeki basarisi babamin hayatini kurtaradi. Ailece mutesekkiriz Kasim 2018 Tuba Gencer 16-11-2018

bule..

Kaan hoca ile görüşmemizin ertesi günü whipple ameliyatımı gerçekleştirdi. Hastanede yattığım 8 gün boyunca ve taburcu olduktan sonraki dönemimde her konuda her zaman yardımcı oldu. Allah bu hastalığı kimsenin başına vermesin tabiiki ama Kaan Hocayı aynı dertten muzdarip herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim. Hakan Tuna 07-11-2018

in..AR

Mesleğinizi layıkıyla yaptığınıza inanarak vermiş olduğunuz hızlı ve net cevaplar için çok teşekkür ederim . 12-11-2015

4 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Kaan Karayalçın tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Safra kesesi

  S.a hocam annemin safra kesesi taş dolu tıkanmış . iltihaplanma yapmış aşırı ağrısı var. beş buçuk ay önce baypas oldu ne yapılabilir

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Kaan Karayalçın

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Kanser teshisi

  Hocam kayinpederim pankres kanseri teshisi ile amaliyat oldu kalin bagirsak 12 cm alindi.dalak alindi.bobrek ustu temizlendi.su an kemotarapi gorecek 10 gun once acilen ameliyata alindi.tedavi icin yardiminizi istiyoruz.patoloji sonuclarini aldik.

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Kaan Karayalçın

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Yayınladığı Makaleler

.