Prof. Dr. İrşadi İstemi Yücel

Ortopedi ve Travmatoloji - İstanbul
5.0

Acl (Ön Çapraz Bağ) Yırtığı, Akondroplazi, Aksayan Çocuk

“Doktorum nereye ben oraya ! :) Yıllardır çektiğim ağrılara (Boyun Fıtığı) bir ameliyatla son veren; ...” Devamı

Prof. Dr. İrşadi İstemi Yücel

Prof.Dr. İrşadi İstemi Yücel, Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başlamış olduğu lisans eğitimini 1990 yılında başarı ile tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nde tamamlayarak 2002 yılında Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı olmuştur.  2003 yılında Yardımcı Doçent, 2011 yılında Doçent ve 2016 yılında Profesör ünvanını almıştır.

Mesleki çalışmalarına, VM Medical Park Maltepe Hastanesi'nde devam etmektedir.

Şişli Kolan International Hospital
Merkez, Kaptanpaşa Mahallesi Okmeydanı Kavşağı, Darülaceze Cd. No:14 4384 Okmeydanı Şişli/İstanbul Şişli/İstanbul
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Vertebroplasti Batık tırnak tedavisi Diz problemleri Zor kalça cerrahi tedavileri Yeni doğan kalça ultrasonu Devamı
İmkanlar
Wi-fi Online Doktor Danışma İkram Devamı
Ödeme Yöntemleri
Kredi kartı ile ödeme Nakit Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Prof.Dr. İrşadi İstemi Yücel, Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başlamış olduğu lisans eğitimini 1990 yılında başarı ile tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nde tamamlayarak 2002 yılında Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı olmuştur.  2003 yılında Yardımcı Doçent, 2011 yılında Doçent ve 2016 yılında Profesör ünvanını almıştır. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

MARMARA ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 06.1990
Deneyim: 32 Yıl

Yabancı Dil

İngilizce

Ödüller

İç Güvenlik Harekatı Takdir Belgesi, T.C. K.K.K., 48.Piyade Tugayı, 2. Piyade Tabur Komutanlığı

Tüm Ödüller

İlgi Alanları

Acl (Ön Çapraz Bağ) Yırtığı Akondroplazi Aksayan Çocuk Albers-Schönberg Hastalığı Ankilozan Spondilit Devamı

Deneyimler

İstanbul Fatıh Sultan Mehmet Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı(S) (2014 - 2019)
Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi (2002 - 2014)
İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi (1997 - 2002)
Mecburi hizmet, Askerlik Hizmeti (1990 - 1996)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 811 71 59

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
HR
Han*** R***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 ay önce
Fıtık ameliyatı
Şişli Kolan International Hospital

Doktorum nereye ben oraya ! :) Yıllardır çektiğim ağrılara (Boyun Fıtığı) bir ameliyatla son veren; Sayın Prof. Dr. İrşadi İstemi Yücel ve ekibine, Ortopedi servisindeki ve hastanenin her yerinde sizinle bebek gibi ilgilenen bütün hemşire ve çalışanlara, 5 yıldızlı otel hissi veren Şişli Kolan Hastanesi yönetimine sonsuz teşekkür ederim İstemi hocam iyi ki varsınız, siz varken kimse ağrı çekmesin, sevgi ve saygılar.

HA
Hay*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
11 ay önce

Talihsiz bir şekilde attan düşüp sol üst kol humerus kemiğimi kırdım, o şokla beni en yakındaki Devlet Hastanesi'ne götürdüler.. Orda sıra sebebiyle ameliyatin bir hafta on gün sonra olabilecegini öğrenince daha önce İrşadi Hoca'nın ameliyat ettiği bir yakınımızın tavsiyesi üzerine Medikal Park Maltepe'de Prof Dr İrşadi İstemi Yücel ile iletişime geçtik, Hocam hemen gel muayene edelim dedi ve biz gelince yapılan tetkiklerden sonra hiç vakit kaybedilmeden işinin ehli olan bir ekiple karşılaştım ve ameliyata alındım. Başarılı geçen bir ameliyat ile koluma plaka ve vida takıldı, çok hassas bir ameliyat çünkü en ufak bir yanlış bıçak darbesiyle Radial sinirin zedelenme ihtimali yüksek bu da elinizin tüm hissinin kaybolması ve kullanamamanız demek... bir gün sonra taburcu oldum.. Beni evimdeymis gibi ağırladılar. yanımda refakatçim olmadığı halde bana eksikliğini hissetirmeyen sevgili hemşirelerim Özkan ve Meryem hemşireye, ( bir başka hemşire hanım daha vardı ameliyat sonrası yardım etti ama narkoz etkisiyle olsa gerek adı hatırımda değil) Muhasebeden güler yüzlü ve hasta merkezli duruşları ile Gülay ve Betül hanıma, Ameliyat sonrası her soruma aradığımda cevap veren Yakup hocama ve tabiki en başta insana sıcakkanlılığı ile güven veren samimi,bilgili ve deneyimli hocam Prof Dr İrşadi İstemi Yücel'e ve ameliyatıma giren diğer hocalarım sevgili Doç Dr Erdem Değirmenci ve Op Dr. Yakup Alpay hocama, Anestezi doktorlarıma, Berfin hemşireme teşekkürlerimi şükranlarımı sunuyorum. Doktorları Tanrı'nın Eli olarak kabul eden birisiyim. Bu ameliyatta Tanrı, doktorlarım vasıtasıyla güzel eliyle bana dokundu... teşekkür ederim..

BA
Bah*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Yıllardır yaşadığım diz ağrısı için doktor doktor gezip durdum. Hiç bir tedavi ağrıma çare olmadı. Umudumu kaybetmişken son bir kez de İrşadi İstemi hocanın kapısını çalmak istedim. İyi ki kendisine ulaşmışım diyorum. Çok başarılı bir kök hücre tedavisi ile yeniden doğdum. Ağrısız hayat ne güzel. Herkese vakit kaybetmeden hocamı öneriyorum, ilgisi ve başarısı ile ne kadar özel bir doktor olduğunu anlayacaksınız.

Ay
Asl*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Hastasını sabırla dinleyip, her sorusuna defalarca bıkmadan tek tek cevap veren müthiş bir doktor. omuz artroskopisi sonrası sayesinde sağlığıma kavuştum. İyi ki doktorumla karşılaşmışız. Herkese öneririm.

Ner*** ı***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Ön çapraz bağ ameliyatım için kendisine ulaşmıştım. İlgisi ve takibi o kadar içten ki hasta olarak kendinizi güven içinde hissediyorsunuz. Ameliyatımı sorunsuz oldum, şu an çok iyiyim. İyi ki İrşadi İstemi Yücel ile yollarımız kesismiş...

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. İrşadi İstemi Yücel ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. İrşadi İstemi Yücel için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. İrşadi İstemi Yücel için nasıl randevu alabilirim?

Prof. Dr. İrşadi İstemi Yücel ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908508117159

Prof. Dr. İrşadi İstemi Yücel nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. İrşadi İstemi Yücel Şişli Kolan International Hospital bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. İrşadi İstemi Yücel hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. İrşadi İstemi Yücel Ortopedi ve Travmatoloji uzmanıdır. Acl (Ön Çapraz Bağ) Yırtığı, Akondroplazi, Aksayan Çocuk alanlarında hizmet veriyor ve Vertebroplasti, Batık tırnak tedavisi, Diz problemleri hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Facebook Twitter Instagram Youtube