Prof. Dr. Hülya Över Hamzaoğlu, İstanbul, Dahiliye - İç Hastalıkları

Prof. Dr. Hülya Över Hamzaoğlu

Dahiliye - İç Hastalıkları, Gastroenteroloji - İstanbul

Gastrit (Mide İltihabı), Yağ Metabolizması Bozuklukları, Gastrik Ülser (Mide Ülseri)

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Doktorun Adresi (2)

Hakkı Yeten Cad. Teşvikiye Mah. No: 13 Fulya Terrace Evleri Center 2 Blok K: 10 D/58  Şişli, İstanbul
Prof. Dr. Hülya ÖVER HAMZAOĞLU Muayenehanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
Dikilitaş, Hakkı Yeten Caddesi,Yeşilçimen Sok. No:23  Şişli, İstanbul

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hülya Över Hamzaoğlu Hakkında

Hülya Över Hamzaoğlu Kimdir?

Prof. Dr. Hülya Över Hamzaoğlu, 10 Ekim 1965 tarihinde Ankara'da doğmuştur. 1982 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1988 yılında tamamlamış ardından da 1989 ile 1993 yılları arasında Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi İç Hastalıkları Kliniği'nde uzmanlık eğitimi almıştır. Uzmanlık sonrası dönemde 1994 ile 1996 yılları arasında Türkiye Yüksek İhtisas Hastanesi Gastroenteroloji Kliniği'nde çalışmıştır. 

Prof. Dr. Över Hamzaoğlu, doçentlik unvanını Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi İç Hastalıkları Anabilim Dalından 1998 yılında, Profesörlük unvanını ise yine aynı yerden 2004 yılında almıştır. ABD ve Almanya'da çeşitli hastanelerde yurtdışı deneyimi bulunmaktadır. Özel ilgi alanları arasında Ülseratif Kolit, Crohn Hastalığı, Kolorektal Polip ve Kanserler, Peptik Ülser ve Reflü Özafajit Hastalığı yer almaktadır.

İngilizce ve Almanca bilen Prof. Dr. Över Hamzaoğlu evlidir ve bir kız çocuk annesidir.

 

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Hülya Över Hamzaoğlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Hülya Över Hamzaoğlu kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. H Över Hamzaoğlu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Hülya Över Hamzaoğlu için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. H Över Hamzaoğlu şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Hülya Över Hamzaoğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Hülya Över Hamzaoğlu Prof. Dr. Hülya ÖVER HAMZAOĞLU Muayenehanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Hülya Över Hamzaoğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Hülya Över Hamzaoğlu Dahiliye - İç Hastalıkları, ,Gastroenteroloji uzmanıdır. Karaciğer rezeksiyonu, Gastrik band uygulaması, Bağırsak tıkanması onarımı, Endoskopik tedavi, Antroduodenal motilite çalışmaları alanlarında hizmet veriyor ve Gastrit (Mide İltihabı), Yağ Metabolizması Bozuklukları, Gastrik Ülser (Mide Ülseri), Mide Hastalıkları, Reflü (Mide Reflüsü, Gastroözefagiyal Reflü) hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Hülya Över Hamzaoğlu için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Hülya Över Hamzaoğlu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Hülya Över Hamzaoğlu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. H Över Hamzaoğlu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Hülya Över Hamzaoğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. H Över Hamzaoğlu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.