Prof. Dr. Hülya Aydın Güngör

Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları) - İstanbul

Baş Ağrısı, Migren, EEG

Takvim talep et Değerlendir Soru Sor

Doktorun Adresi

  Beşiktaş, İstanbul
Liv hospital

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Hülya Aydın Güngör Hakkında

Hülya Aydın Güngör Kimdir?

Prof. Dr. Hülya AYDIN GÜNGÖR, Tıp eğitimini 1990 yılında Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. Yine Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde 1999 yılında Nöroloji uzmanlığını, 2011 yılında ise Klinik Nörofizyoloji yan dal uzmanlığını almıştır.

1999 yılında Öğretim Üyesi olarak Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Nöroloji Anabilim Dalı’nda görev yaptığı sırada 2002 yılında Yardımcı Doçent, 2006 yılında ise Doçentlik kadrosuna atanmıştır. 2013-2015 yılları arasında ise Bahçeşehir Üniversitesi Tıp Fakültesi Nöroloji Anabilim Dalı’nda Profesör Doktor olarak görev yapmış olan Prof. Dr. Hülya AYDIN GÜNGÖR, mesleki çalışmalarına Lifemed Tıp Merkezi’nde devam etmektedir.

Türk Nöroloji Derneği, Türkiye Klinik Nörofizyoloji EEG-EMG Derneği ve Türkiye Klinik Nörofizyoloji EEG-EMG Derneği Antalya Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi olan Prof. Dr. Hülya AYDIN GÜNGÖR’ün 56’nın üzerinde ulusal, 22’nin üzerinde uluslararası bilimsel toplantılarda sunulan ve bildiri kitaplarında basılan bildirisi, 8’in üzerinde ulusal, 20’nin üzerinde uluslararası hakemli dergilerde yayınlanan makalesi bulunmaktadır.

Diploma aldığı kurum
 • AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • AKDENIZ ÜNIVERSITESI
İlgilendiği Hastalıklar
 • Baş Ağrısı
 • Migren
 • EEG
 • EMG (Elektromiyografi )
 • Vertigo (Baş Dönmesi)

Hülya Aydın Güngör Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Hülya Aydın Güngör tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Hülya Aydın Güngör Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Noropati durumu

  Saygilar seker hastaligim icin kullanndigim seker ilsclarina ek uyusma ve karincalanma icin lipoik asit hspi600mg aksam yatmadan once iciyodum ama galiba mideme dokunuyor tecrubeli bir uzman olarak nasil kullanmami onerirsiniz bazilari sabah ac karna ic yarimsaat sonra kahvalti et diyor onerinize te... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Hülya Aydın Güngör

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Ms mi değil mi

  Yeniden mr çekildim sevk ile teşhis ve ileri tetkik önerildi, bu belirtiler ms veya demiyelinizan hastalıkları grubuna uyuyor mu? ayrıca sık sık bilinç bulanıklığı yaşıyorum bu sırada sağ tarafımdaki hissizlik ve uyuşukluk artıyor yürümem ciddi anlamda bozuldu. şimdiden teşekkür ederim hocam.

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Hülya Aydın Güngör

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Hülya Aydın Güngör kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. H Aydın Güngör ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Hülya Aydın Güngör için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. H Aydın Güngör şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Hülya Aydın Güngör nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Hülya Aydın Güngör Liv hospital bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Hülya Aydın Güngör hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Hülya Aydın Güngör Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları), uzmanıdır. alanlarında hizmet veriyor ve Baş Ağrısı, Migren, EEG, EMG (Elektromiyografi ), Vertigo (Baş Dönmesi) hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Hülya Aydın Güngör için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Hülya Aydın Güngör muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Hülya Aydın Güngör hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. H Aydın Güngör ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Hülya Aydın Güngör hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. H Aydın Güngör hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.