Prof. Dr. Hasan Serdaroğlu, İstanbul, Kadın Hastalıkları ve Doğum

Prof. Dr. Hasan Serdaroğlu

Kadın Hastalıkları ve Doğum - İstanbul

Gebe Kalamama, Endometriozis, Polikistik Over

Randevu Al 0 (850) 474 16 27

Bu uzman Covid-19 önlemlerine önem vermektedir!

Her şeyden önce toplumun sağlıktan daha önemli bir şeyin olamayacağı bilincine sahip olması gerekir.


Biz hem hastalarımızı hem de kendimizi korumak için bazı önlemler aldık.
1 – Kapı girişine dezenfektan koyduk, hastalar geldiğinde kendilerinden ellerini dezenfekte etmeleri rica ediliyor.
2- Maskesi olmayanlara maske veriyoruz.
3- Pandemi öncesi yarım saat ara ile hasta muayene ederken, şimdi bir saat ara ile hasta muayene ediyoruz, maksat bir hasta diğerini görmesin, muayenehane de yoğunluk olmasın.
4-Trafik vs gibi çeşitli nedenlerle randevü saatinden önce veya sonra gelseler ve aynı anda 3 çift olsa bile her bir çift arasında 3 metre olacak şekilde salonu dizayn ettik.
5-Çalışanlar olarak ta muayenehane geldiğimizde giysilerimizi tamamen değiştiriyoruz.
6-Muayene sırasında kullandığımız aletler de tamamen steril  olup bu pandemi öncesi de böyleydi.
Kurallara riayet ederek inşallah bu problemin üstesinden geleceğiz.
7-Muayenehane binamızın alt katlarında hastalarımızın da yararlanabileceği garajımız mevcut. Garaj katından asansörle muayenehane katına çıkılıyor. Dolayısıyla evinden arabasıyla çıkan bir hasta, hiç kimseyle karşılaşmadan muayenehanemize gelip dönme imkanına sahiptir.


En iyi dileklerimle.

Doktorun Adresi

Lotus Nişantaşı Ofis Halaskargazi cad. No:38-66kat:5 no :92 Nişantaşı / İstanbul  Şişli, İstanbul
Prof. Dr. Hasan SERDAROĞLU Muayenehanesi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster

Hasan Serdaroğlu Hakkında

Hasan Serdaroğlu Kimdir?

Prof. Dr. Hasan SERDAROĞLU, Sivas’ta doğmuştur. Tıp tahsilini İstanbu'da İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi'ni başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. Yine aynı fakültede Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanlığını almış ve Akademik kariyerine aynı anabilim dalında devam etmiştir.

1990 yılında Doçent Doktorluk kadrosuna atanan Prof. Dr. Hasan SERDAROĞLU, aynı yıl kurulan Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite Bilim Dalı'nın kurucuları arasında yer almıştır. Yine aynı zaman zarfında Almanya’da Giessen Üniversitesi Kadın Hastalıkları ve Doğum bölümüne giderek iki ay süreyle Tüp Bebek bölümünde çalışmalar yapmıştır. 1993 yılında Reprodüktif Endokrinoloji ve İnfertilite Bilim Dalına Başkan seçilmiş ve 17 yıl süre ile bu görevini sürdürmüştür.1996 yılında Profesörlük kadrosuna atanmıştır.  Aynı yıl İsrail HadassahUniversitesi Tüp bebek ünitesine giderek, tüp bebek ve mikroenjeksiyon konusunda çalışmalar yapmıştır.

Prof. Dr. Hasan SERDAROĞLU, 1999, 2000 ve 2001 yıllarında Bilim dalında kadın hastalıkları ve doğum uzmanlarına yönelik üç adet Endoskopik Cerrahi kursu düzenlemiştir 2001 yılında Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite Bilim Dalı bünyesinde ÜYTE (üremeye yardımcı tedavi merkezi = Tüp Bebek Merkezi)‘nin kuruluşunu yapmış ve merkezin mesul müdürlüğünü üstlenmiştir. Bu merkez, 2008 yılında T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından Eğitim Merkezi olmuştur. 

İstanbul Jinekoloji Derneği'nde iki dönem ikinci başkanlık ve dört dönem başkanlık yapmış olan Prof. Dr. Hasan SERDAROĞLU, Jinekoloji Dernekleri'nin Türk Jinekoloji Derneği çatısı altında toplanmaları için aktif rol almış ve Türk Jinekoloji Derneğine bir dönem başkan yardımcılığı, bir dönem başkanlık yapmıştır. Ayrıca kendisi, gerek Üreme Endokrinoloji ve İnfertilite Bilim Dalı Başkanı olarak gerekse dernek başkanlıkları sırasında 15 bilimsel kongreye ve sempozyuma başkanlık yapmış, fakülte kurulunda bir dönem çalışmış ve fakültenin çeşitli bilim kurullarında görev almıştır.

2005 yılında TC Adli Tıp Kurumu I. Kurulu üyeliğine atanmış olan Prof. Dr. Hasan SERDAROĞLU, 3,5 yıl bu kurulda çalışmalar yapmasının ardından kendi isteği ile ayrılmıştır. 2013 yılında ise erken emekliliğini isteyerek İstanbul Üniversitesi’ndeki akademik çalışmalarına son vermiştir.

Yurt içi ve yurt dışı çeşitli bilimsel dergilerde yayınlanmış 120'den fazla eseri olmakla birlikte 8 ayrı kitabın çeşitli bölümlerinin yazarlığını yapmış olup, 1 kitabın da çeviri editörlüğünü yapan Dr. SERDAROĞLU, Nişantaşı'da bulunan özel muayenehanesinde hastalarını kabul etmektedir. Ayrıca kendisi iyi derecede İngilizce bilmekte olup evli ve 2 çocuk babasıdır.

Diploma aldığı kurum

 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ISTANBUL ÜNIVERSITESI

İlgilendiği Hastalıklar

 • Gebe Kalamama
 • Endometriozis
 • Polikistik Over
 • Menopoz
 • Tekrarlayan Düşük

Tedaviler

 • İnfertilite ve tüp bebek
 • Rahim ağzı kanseri tarama
 • Kadın genital kanser taramaları
 • Kısmi histerektomi(histerektomi)
 • Laparoskopi destekli vaginal histerektomi(histerektomi)(lavh)

Fotoğraflar

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 474 16 27

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Hasan Serdaroğlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

 • Doğum sonrası kanama

  Hocam merhaba iyi çalışmalar. ben 20 gün önce sezaryan ile doğum yaptım .. ilk 7 gün kanamam oldu ve kesildi . 14 gün sonra bugün tekrar yoğun bi şekilde ve devam eden kanamam oldu. bu normal mi ... ayrıca doğumdan sonra sağ elimin parmaklarında uyuşma var ve bu uyuşma sürekli kesintisiz oluyor. bun... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Hasan Serdaroğlu

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Sezeryan ameliyatı

  Slam hocam cok daraldigimiz icin siz birkez daha rahatsiz ediyorum elimden baska bisey gelmiyor erzurumdayim yakin aralikla 2. sezeryan oldum 2.de doktor yapisma vardi biraz birde dikerken dokularinda yirtilma oluyordu demisti 4 yili askin bir sure gecti son sezeryandan metin ingece prof muayene dan... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Hasan Serdaroğlu

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Hasan Serdaroğlu ile nasıl iletişime geçerim?
Prof. Dr. Hasan Serdaroğlu ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 474 16 27

Prof. Dr. Hasan Serdaroğlu için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. Hasan Serdaroğlu için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Prof. Dr. Hasan Serdaroğlu için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Prof. Dr. Hasan Serdaroğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Hasan Serdaroğlu Prof. Dr. Hasan SERDAROĞLU Muayenehanesi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Prof. Dr. Hasan Serdaroğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Hasan Serdaroğlu Kadın Hastalıkları ve Doğum, uzmanıdır. İnfertilite ve tüp bebek, Rahim ağzı kanseri tarama, Kadın genital kanser taramaları, Kısmi histerektomi(histerektomi), Laparoskopi destekli vaginal histerektomi(histerektomi)(lavh), Laparoskopik histerektomi, Laparoskopik supraservikal histerektomi(histerektomi), Menapoz, Mikrocerrahi ile tüp açma, Mikroenjeksiyon alanlarında hizmet veriyor ve Gebe Kalamama, Endometriozis, Polikistik Over, Menopoz, Tekrarlayan Düşük hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Prof. Dr. Hasan Serdaroğlu için muayene ücreti nedir?
Prof. Dr. Hasan Serdaroğlu muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Hasan Serdaroğlu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Prof. Dr. Hasan Serdaroğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. Hasan Serdaroğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

.