Prof. Dr. Haluk Kulaksızoğlu, İstanbul, Üroloji

Prof. Dr. Haluk Kulaksızoğlu

Üroloji - İstanbul

Üriner Tıkanıklık, Üriner Enfeksiyon (Idrar Yolları Ernfeksiyonu), Prostat Infeksiyonu

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Doktorun Adresi

Abide-i Hürriyet Cad. No: 164 (Üroloji Bölümü)  Şişli, İstanbul
Florence Nightİngale Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Haluk Kulaksızoğlu Hakkında

Haluk Kulaksızoğlu Kimdir?

Prof. Dr. Haluk KULAKSIZOĞLU, 1969 yılında İstanbul'da doğmuştur. İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tıp eğitimini tamamlamış ve tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise yine aynı üniversitenin Üroloji Anabilim Dalı'nda yapmış ve Üroloji Uzmanı olmuştur. ABD Boston Üniversitesi'nde ise Nöro-üroloji (işeme bozuklukları) ve cinsel işlev bozuklukları konularında çalışmalar yapmıştır.

Şişli Florence Nightİngale Hastanesi'nde mesleki çalışmalarına devam etmekte olan Prof. Dr. Haluk KULAKSIZOĞLU, hem kadın hem erkeklerdeki idrar kaçırma ve yapamama rahatsızlıkları, iktidarsızlık ve kısırlık, Prostat hastalıkları gibi konularda ürolojinin son tekniklerini kullanmakta ve tedavi planlamalarını birçok farklı branştan hekimle birlikte yapmaktadır.  

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Haluk Kulaksızoğlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Haluk Kulaksızoğlu kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. H Kulaksızoğlu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Haluk Kulaksızoğlu için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. H Kulaksızoğlu şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Haluk Kulaksızoğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Haluk Kulaksızoğlu Florence Nightİngale Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Haluk Kulaksızoğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Haluk Kulaksızoğlu Üroloji, uzmanıdır. Kan elektrolit testi, Erkeklerde cinsel isteksizlik, Eswt, İdrar yolu darlıkları, İntravenöz pyelografi ( ivp ), İntravenöz ürografi, Kadınlarda cinsel isteksizlik alanlarında hizmet veriyor ve Üriner Tıkanıklık, Üriner Enfeksiyon (Idrar Yolları Ernfeksiyonu), Prostat Infeksiyonu, Idrar Yolları Iltihabı, Cinsel Yolla Bulaşan Hastalıklar hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Haluk Kulaksızoğlu için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Haluk Kulaksızoğlu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Haluk Kulaksızoğlu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. H Kulaksızoğlu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Haluk Kulaksızoğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. H Kulaksızoğlu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.