Prof. Dr. Hakan Yanar

Genel Cerrahi, Gastroenteroloji Cerrahisi - İstanbul
5.0

Kıl Dönmesi, Bağırsak Kanseri, Pilonidal Sinüs

“Yıllardır süren hemoroid şikayetlerimin artması üzerine yaptığımız araştırmalar sonucu Hakan Teoman ...” Devamı

Prof. Dr. Hakan Yanar

Prof. Dr. Hakan Yanar, 1971’ Denizli’ de doğmuştur. İlk, orta ve lise öğrenimini Denizli’de tamamlamıştır. 1988’de üniversite sınavına girmiş ve İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi’ni kazanmıştır. Cerrahi stajyerliğini University of Colorado Health Science Center, Denver Colorado’ da tamamlamıştır. 1995 -1996 yılları arasında Isparta’da mecburi hizmetini yapmıştır. Askerlik hizmetini ise 2000 yılında Tunceli’ de yerine getirmiştir.

1996 yılında İstanbul Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Anabilim Dalı’nda ihtisas eğitimine başlamış ve 2001 yılında ihtisasını “Kolon anastomozlarında skar dokusu oluşumu ve latirojen ilaçların etkisi” isimli tezi ile tamamlayarak Genel Cerrahi Uzmanı unvanını almıştır.

2006 – 2007 yılları arasında tam 1 sene University of Southern California Medical Center, Department of General Surgery, Los Angeles, ABD’ de çalışmıştır.

Primer cerrahi ilgi alanı gastrointestinal hastalıklar, mide, kolon ve rektum kanseri başta olmak onkolojik cerrahi, olguların laparoskopik tedavisi üzerine odaklanmıştır. “Robotik Cerrahi” ve “Cytoreductive surgery (CRS) and Hypertermic intraperitoneal chemotherapy (HIPEC) in Peritoneal Surface Malignancy” alanlarında sertifika sahibidir.

Türk Cerrahi Derneği, Hepato-Pankreato-Bilier Cerrahi Derneği, İstanbul Tabib Odası üyesi, Ulusal Travma ve Acil Cerrahi Derneği ile Ulusal Endoskopik Laparoskopik Cerrahi Derneği gibi mesleki derneklerde yönetim kurulu üyesidir. Ulusal Travma ve Acil Cerrahi Dergisi’nde yardımcı editörlük, European Society of Trauma and Emergency Surgery (ESTES) Emergency Section’ da Chairman ve Türkiye delegeliği görevlerini yerine getirmekte olan Prof. Dr. Hakan Yanar’ın, elli uluslararası, yirmi ulusal çalışması hakemli dergilerde yayınlanmıştır. İki uluslararası, on ulusal kitap bölümü bulunmaktadır.

Çok sayıda sözlü ve poster sunumunun yanı sıra, yurt içi ve yurt dışı panel ve sempozyum konuşmaları gerçekleştirmiştir. Ayrıca iki uluslararası olmak üzere, çok sayıda kitap bölümü yazımı ve çevirisi bulunmaktadır. Prof. Dr. Hakan Yanar, 2008 yılında Doçent, 2013 yılında Profesör unvanını almıştır. İngilizce bilmektedir. Evli ve bir kız, bir erkek çocuk babasıdır.

Liv Hospital Ulus
Ahmet Adnan Saygun Cad. Canan Sok. No 5 Beşiktaş/İstanbul
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Anal Bölge Hastalıkları ( hemoroid, anal fissür, kıl dönmesi) Anal fissür Anal fistül Dikişsiz hemoroid cerrahisi Endoskopik İşlemler (gastroskopi, kolonoskopi, ERCP,EUS) Devamı
İmkanlar
Wi-fi Otopark (Ücretli) Vale Sgk Anlaşmalı Devamı
Ödeme Yöntemleri
Kredi kartı ile ödeme Nakit Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Prof. Dr. Hakan Yanar, 1971’ Denizli’ de doğmuştur. İlk, orta ve lise öğrenimini Denizli’de tamamlamıştır. 1988’de üniversite sınavına girmiş ve İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi’ni kazanmıştır. Cerrahi stajyerliğini University of Colorado Health Science Center, Denver Colorado’ da tamamlamıştır. 1995 -1996 yılları arasında Isparta’da mecburi hizmetini yapmıştır. Askerlik hizmetini ise 2000 yılında Tunceli’ de yerine getirmiştir. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 06.2010
Deneyim: 13 Yıl

Yabancı Dil

İngilizce

İlgi Alanları

Kıl Dönmesi Bağırsak Kanseri Pilonidal Sinüs Anal Fissür (Makat Çatlağı) Kolon Ca Devamı

Deneyimler

Liv Hospital Ulus (2010 - Devam ediyor)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 811 38 45

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

4.9
HK
Hak*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Yıllardır süren hemoroid şikayetlerimin artması üzerine yaptığımız araştırmalar sonucu Hakan Teoman Yanar hocamıza muayene olmaya karar verdik, kendisi denildiği kadar var. İlk muayenede yapmış olduğu bilgilendirmeler ve yönlendirmelerle kafamdaki şüpheleri yok etti, bize sonsuz bir güven sağladı. O an ameliyat olmaya karar verdim, ameliyat son derece başarılı geçti ve ağrısız atlattım. Buradan başta Hakan Teoman Yanar hocaya ve ekibine ne kadar teşekkür etsem az kalır. İlgi alakası, güleryüzü ve engin tecrübeleri ile son derece doğru bir karar verdiğimi, emin ellerde olduğumu anladım. Tekrar tekrar teşekkür ederim hocam, iyi ki varsınız👍🏼

SA
Sev*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Hakan hocama tokat turhal dan ulaştık kendisine dayımin durumunu anlattık hocam sağolsun muayenesini gerçekleştirdi ve bagirsak ameliyatını yaptı bugün 8 gün oldu ameliyat olalı rabbim hocam dan razı olsun kendisine ne kadar teşekkür etsek azdır hakan hocamın insanlığı takdire şayan hastalarına olan ilgisi alakası herşeye değer hicbir şekilde egosu olmayan aksine alçak gönüllü mütevazı harika bir doktor herkese tavsiye ederim görüştüğünüz de ne anlatmak istediğimi anlıyacaksınız rabbim böyle doktorlarımızın sayısını artırsın hakan hocam tekrar cok tesekkur ederiz artık tokatta da bir eviniz var iyi aksamlar...

GB
GÜV*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Acil servise basvurdugum andan itibaren ilgisi ozeni ve deneyimi ile tedavimi yonlendiren ameliyatimi basariyla gerçekleştirip kısa surede ayaga kalkmami saglayan pozitif enerjisi ile tedavimin her asamasinda kendimi guvende hissettiren doktoruma cok tesekkur ediyorum . Iyi ki varsınız Hakan Hoca

SP
Ser*** P***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

У меня была опухоль в брюшной полости. Врачи из Украины отказались меня оперировать, ссылаясь на то, что она очень большая и переплелась сосудами с внутренними органами. Но, я попал в клинику Liv Hospital к профессору доктору Хакан Янар. Я очень ему благодарен за то, что он провёл эту сложную операцию и спас мне жизнь. Это специалист очень высокого класса. Он удалил опухоль. 35 см и около 4кг веса.

SH
Sev*** H***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Mesleki tecrübesi, cerrahi başarısı, halden anlayan tavrı, insanlığı, bulunduğu başarılı mertebeyi bu kadar iyi hazmetmiş olması,beni Türk hekimlerine emanet edin sözünün vücut bulmuş hali olan kıymetli doktorum size minnettarım. Allah size çok ve sağlıklı ömür versin benim gibi birçok hastaya daha şifa olun inşallah. Tüm yüreğimle teşekkür ediyorum.

NO
Nar*** O***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

İyi Doctor

TS
Tag*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

It was my real pleasure meeting you at Liv Hospital Ulus, you done to me a successful Colonoscopy surgery operation on 13.08.2021 Thanks for the professional health care I got from you, Prof. Dr. Erdem Ikbal and Liv Hospital team.

PK
Pın*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Safra kesesi , laparoskopik kolesistektomi operasyonumu Hakan bey başarıyla tamamladı. Operasyon oncesi ve sonrasında çok güzel bilgilendirdi. Operasyona gönül rahatlığıyla girdim. Bugun 10. Gunum. Her şey yolunda. Çok teşekkur ederim.

AT
Ali*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Alanında başarı oranı çok yüksek ve pozitif enerjisi olan pazar tatil günü olmasına rağmen hastaneye gelip hastasıyla bizzat ilgilenen bir hekim .Ameliyatımızı prf Erdem Akbal hocamızla birlikte başarı ile tamamlayıp sağlıklı bir şekilde taburcu ettiğiniz için çok teşekkür ederiz

AT
Ali*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Alanında başarı oranı çok yüksek ve pozitif enerjisi olan pazar tatil günü olmasına rağmen hastaneye gelip hastasıyla bizzat ilgilenen bir hekim .Ameliyatımızı başarı ile tamamlayıp sağlıklı bir şekilde taburcu ettiği için çok teşekkür ederim

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Hakan Yanar ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. Hakan Yanar için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. Hakan Yanar için nasıl randevu alabilirim?

Prof. Dr. Hakan Yanar ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908508113845

Prof. Dr. Hakan Yanar nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Hakan Yanar Liv Hospital Ulus bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. Hakan Yanar hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Hakan Yanar Genel Cerrahi, Gastroenteroloji Cerrahisi uzmanıdır. Kıl Dönmesi, Bağırsak Kanseri, Pilonidal Sinüs alanlarında hizmet veriyor ve Anal Bölge Hastalıkları ( hemoroid, anal fissür, kıl dönmesi), Anal fissür, Anal fistül hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Haritada Gör
Facebook Twitter Instagram Youtube